img

Konferencja w okolicach Warszawy

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Warszawie zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające Twoje kryteria w rejonie Mazowsza zobacz ponad 650 obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim.

Poniżej przedstawiamy obiekty konferencyjne w okolicach Warszawy:

 

1. Pałac Pass

Dane teleadresowe:
Pass 1, 05-870 Błonie
Kontakt: 785 897 157
Największa sala konferencyjna: 99 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Pass.

1. Pałac Pass
1. Pałac Pass

Położony blisko granic Warszawy, ekskluzywny Pałac Pass, to wyjątkowa oferta dla turystów szukających luksusowego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku oraz przedstawicieli biznesu organizujących szkolenia, konferencje i prestiżowe eventy firmowe w pobliżu stolicy. Obiekt oferuje nocleg dla 60 gości. 

Pałacowe wnętrza, urządzone ze smakiem eleganckie gabinety VIP i sale konferencyjne, tworzą wyjątkowe Centrum Konferencyjne. Goście mogą zdecydować się na jedną z 5 ekskluzywnych sal konferencyjnych, z których największa dedykowana jest dla niemal 100 uczestników, Salę kinową doskonałą podczas prezentacji multimedialnych i promocji produktów, pomieszczenia warsztatowe czy kameralne pokoje spotkań biznesowych.

Pałac Pass, oddalony około 30 min od centrum Warszawy, posiada duży teren sprzyjający rekreacji i organizacji imprez na świeżym powietrzu, biesiad przy ognisku oraz wystawnych obiadów biznesowych w prestiżowych wnętrzach.

 

2. Pałac Rozalin

Dane teleadresowe:
ul. Pałacowa 27, 05-831 Nadarzyn
Kontakt: 515 465 000
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Rozalin.

2. Pałac Rozalin
2. Pałac Rozalin

Zabytkowy Pałac Rozalin w Nadarzynie, przygotował atrakcyjną ofertę zarówno dla turystów jak i podróżujących w interesach. Zaciszna okolica, rozległe, zielone tereny rekreacyjne, pałacowe wnętrza i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, przyciągają Gości również spoza Warszawy.

Luksusowe wnętrza, Sala Konferencyjna w Pałacu dla 50 uczestników i całoroczny namiot bankietowy mogący pomieścić nawet 500 uczestników, pozwolą zorganizować każdego rodzaju wydarzenie firmowe, kongres naukowy, konferencje czy szkolenia i audyty. Każdy event czy spotkanie biznesowe oferuje profesjonalna obsługę techniczną, pomoc organizacyjną i ofertę cateringową.

Pałacowy park, wyborna kuchnia staropolska oaz 24h terenów zielonych, pozwolą zorganizować najbardziej wymagające wydarzenia firmowe, spotkania biznesowe i integracyjne oraz relaks w bliskiej odległości od centrum Warszawy.

 

3. Hotel Trylogia***

Dane teleadresowe:
ul. Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka
Kontakt: 22 771 82 24
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Trylogia.

3. Hotel Trylogia***
3. Hotel Trylogia***

Położony tuż pod Warszawą Hotel Trylogia w Zielonce, oferuje Gościom atrakcyjny pobyt w atmosferze sarmackiego przepychu oraz wymarzone miejsce do organizacji imprez i pikników integracyjnych oraz kongresów, szkoleń i spotkań o charakterze biznesowym.

Obiekt oferuje 5 autonomicznych sal konferencyjno-warsztatowych z pełnym zapleczem techniczno-informatycznym i cyfrowymi urządzeniami audiowizualnymi. Największa sala kongresowa, przystosowana jest do spotkań z udziałem 350 uczestników, dostępne są też mniejsze sale warsztatowe i seminaryjne, gabinety VIP oraz duża przestrzeń wystawiennicza.

Spokojny wypoczynek na łonie natury w klimacie szlacheckiej wsi, rozległe tereny zielone sprzyjające rekreacji. Kuchnia staropolska i kresowa, dają ciekawe możliwości aranżacji wydarzeń firmowych w pobliżu Warszawy.

 

4. Riviera Resort****

Dane teleadresowe:
ul. Nowodworska 32,  05-124 Olszewnica Nowa
Kontakt: 22 782 32 66
Największa sala konferencyjna: 750 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110
Zobacz więcej: Konferencje w Riviera Resort.

4. Riviera Resort****
4. Riviera Resort****

Hotel Riviera, położony kilkanaście minut od obrzeży Warszawy i Lotniska Modlin, to okazja do wypoczynku w zielonej okolicy i organizacji spotkań biznesowych z dala od miejskiej wrzawy. Obiekt zapewnia wygodny nocleg, doskonałe posiłki oraz w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne.

Planując spotkanie biznesowe, szkolenie firmowe, seminarium naukowe czy duża konferencję, można wybrać jedną z 6 sal konferencyjnych, z możliwością aranżacji dużych wydarzeń i kongresów goszczących nawet 750 słuchaczy, szkoleń i kursów pracowniczych dla 20-30 uczestników, czy kameralnych spotkań rad nadzorczych i negocjacji biznesowych.

Pomieszczenia wyposażono w pełne zaplecze techniczne z cyfrowym sprzętem multimedialnym. Malownicza okolica, sąsiedztwo jezior i terenów zielonych, możliwość organizacji zajęć integracyjnych z grą w golfa, spływem kajakowym czy paintballem oraz odległość 15 km od Warszawy, to główne atuty Hotelu.


Data publikacji: 21.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top