img

Konferencje blisko plaży w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia zakładki - 100 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami spełniającymi Twoje kryteria w rejonie nadmorskim zobacz 370 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne blisko plaży w Gdańsku:

 

1. Bartan Gdańsk Seaside***

Dane teleadresowe:
ul. Turystyczna 9a, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 308 09 99
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 30 pokoi
Zobacz więcej: Konferencje w Bartan Hotel Gdańsk Seaside.

1. Bartan Gdańsk Seaside***
1. Bartan Gdańsk Seaside***

Konferencje nad morzem to chętnie wybierany kierunek przez podróżujących biznesowo.

W tym hotelu sa dwie kameralne sale doskonałe na szkolenia czy warsztaty do 40 osób, a także większa sala wielofunkcyjna, która pozwala na organizację konferencji dla 80 uczestników. Na narady czy negocjacje świetnie sprawdzi się apartament przystosowany do spotkań do 10 osób.

Nowoczesne zaplecze multimedialne jest sporym ułatwieniem, jest tu też szybki internet. Poza tym po skończonym wydarzeniu można się zrelaksować w części hotelowej, bo obiekt dysponuje 30 pokojami w tym także apartamentami o wysokim standardzie. Jest tu pełna obsługa gastronomiczna, w ciepłe dni warto postawić na przyjęcia na zewnątrz.

 

2. Mercure Gdańsk Posejdon***

Dane teleadresowe:
ul. Kapliczna 10, 80-341 Gdańsk
Kontakt: 58 511 30 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 151 pokoi
Zobacz więcej: Konferencje w Mercure Gdańsk Posejdon.

2. Mercure Gdańsk Posejdon***
2. Mercure Gdańsk Posejdon***

Hotel jest położony w bliskiej odległości od morza, do plaży jest stąd 150 metrów. To świetne miejsce nie tylko do wypoczynku, ale też do biznesu.

W obiekcie jest nowoczesne zaplecze konferencyjne, składa się z 7 sal o różnej powierzchni. Maksymalnie można tu zorganizować konferencję dla 200 osób. To też dobre miejsce na bankiety czy gale do 120 gości.

Nowoczesne sale posiadają pełne wyposażenie multimedialne. Wygodne fotele i stoły zapewniają komfort w czasie pracy. W hotelu jest też spora baza noclegowa, to aż 151 pokoi, a każdy posiada liczne udogodnienia. Codziennie są tu serwowane śniadania, a w czasie konferencji warto postawić na bufet kawowy. Jest tu spory basen, gdzie można się zrelaksować.

 

3. Villa Pascal**

Dane teleadresowe:
ul. Łamana 5, 80-510 Gdańsk
Kontakt: 58 342 75 92
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 23
Zobacz więcej: Konferencje w Villa Pascal.

3. Villa Pascal**
3. Villa Pascal**

Villa Pascal to wypoczynek na najwyższym poziomie oraz doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Villa dysponuje jedną przestronną salą konferencyjno-bankietową, która mieści 60 osób.

Pomieszczenie wyposażone jest w sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Znajduje się tu: ekran, rzutnik multimedialny oraz flipchart. Każde ze spotkań przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta z pomocą i współpraca wykwalifikowanego personelu.

Villa oferuje przerwy kawowe oraz lunch podczas wydarzeń. Miejsce to zasług na szczególną uwagę ze względu na cisze oraz spokój dający idealne możliwości spotkań biznesowych i nadmorskiego wypoczynku. 

 

4. Hotel Galion***

Dane teleadresowe:
Stogi 20, 80-642 Gdańsk
Kontakt: 519 166 307
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 47
Zobacz więcej: Oferta konferencyjna hotelu Galion.

4. Hotel Galion***
4. Hotel Galion***

Hotel Galion położony jest w cichej, malowniczej okolicy, zaledwie 15 minut od centrum Gdańska. Okolica zachęca do odpoczynku oraz pracy w spokoju i ciszy. Hotel posiada doskonałe warunki do organizacji spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna składa się z dwóch sal konferencyjno-szkoleniowych. Większa z sal mieści. Obie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnianie oraz dostęp do Internetu. Goście mogą liczyć na opiekę konsultanta podczas spotkań, a także skorzystać z parkingu przy hotelu.

Dodatkowo obiekt zapewnia przerwy kawowe oraz catering podczas wydarzeń. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej na wodzie. 

 

5. Golden Tulip Gdańsk Residence****

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 160, 80-358 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 492
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Golden Tulip.

5. Golden Tulip Gdańsk Residence****
5. Golden Tulip Gdańsk Residence****

Ten hotel gwarantuje wypoczynek na wysokim poziomie. Pokoje są doskonale wyposażone, a jasne barwy i materiały wysokiej jakości sprawiają, że można tu dobrze się zrelaksować. Baza noclegowa to prawie 500 miejsc, jednak z uwagi na spory rozmiar hotelu goście czują się tu swobodnie. Poza pokojami i różnym standardzie, jest tu też 51 apartamentów.

Trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym, to dobre miejsce na szkolenia czy sympozja. Można tu zorganizować event dla 100 osób. Warto też zadbać o serwis kawowy, a wieczorową porą zaprosić uczestników na kolację czy przyjęcie.

W restauracji Patio podawane są sezonowe dania wybitnego Szefa Kuchni. Sporych rozmiarów basen to doskonałe miejsce na relaks po całym dniu.

 

6. Novotel Gdańsk Marina***

Dane teleadresowe:
ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 194
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Novotel Gdańsk Marina.

6. Novotel Gdańsk Marina***
6. Novotel Gdańsk Marina***

Ten hotel oferuje gościom wypoczynek z widokiem na morze. Sam obiekt jest oddalony zaledwie 50 metrów od plaży. W eleganckich pokojach wypoczynek to prawdziwa przyjemność. Są jasne i przestronne, a w luksusowych łazienkach czekają ręczniki i zestaw kosmetyków.

Doskonałe dania z wykorzystaniem lokalnych składników są serwowane w znajdujących się tu 3 restauracjach. Prawdziwy relaks oferuje strefa Spa z basenem, saunami i licznymi zabiegami.

Przestrzeń konferencyjna jest zlokalizowana na poziomie 0, tak aby nie przeszkadzać gościom w pobycie. Łącznie jest tu 5 nowoczesnych sal, a największa jest przeznaczona na szkolenia czy konferencje dla 180 osób. W czasie takich eventów warto skorzystać z serwisu kawowego i lunchu.

 

7. Prawdzic Resort & Conference***

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 198, 80-341 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 171
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Prawdzic.

7. Prawdzic Resort & Conference***
7. Prawdzic Resort & Conference***

Coraz chętniej łączy się wyjazdy biznesowe z wspólną integracją. Ten elegancki hotel w Gdańsku oferuje liczne opcje spędzenia czasu. Na gości czekają jasne pokoje o różnym standardzie. Łącznie może tu przebywać 171 gości jednocześnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje apartament z sauną.

Dwie sale konferencyjne to dobre miejsce na szkolenia czy seminaria. Mniejsza jest przeznaczona dla 40 osób, z kolei w Sali Królewskiej z powodzeniem pomieści się nawet 150 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają zaplecze multimedialne.

W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni polskiej. A po pracy warto skorzystać z świetnie rozbudowanej strefy basenowej czy relaksu na podgrzewanych leżankach przy tężni solankowej.

 

6. Hotel Orle***

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Orle.

6. Hotel Orle***
6. Hotel Orle***

Hotel znajduje się zaledwie 100 metrów od pięknej plaży w Sobieszewie. Jest nieco oddalony od centrum, ale dzięki temu, nawet w sezonie letnim nie ma tu tłumów na plaży. Na gości czeka tu wiele pokoi, które składają się na 300 osobową bazę noclegową. Jasne i przestronne wnętrza tworzą dobre warunki do wypoczynku.

Część biznesowa to 7 nowoczesnych sal konferencyjnych. Możliwość ich łączenia pozwala na uzyskanie powierzchni, do komfortowej pracy nawet 320 osób.

Jest tu też sporo opcji na spędzenie czasu. Dla miłośników aktywności czekają rowery i boiska. Warto odwiedzić strefę Spa czy wybrać się na kąpiel słoneczną na leśnej łączce.


Data publikacji: 01.06.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top