img

Konferencje i szkolenia w kameralnych hotelach nad morzem

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem

Konferencje i szkolenia w kameralnych hotelach nad morzem:

Złoty Staw Borkowo
Dane teleadresowe:

ul. Akacjowa 23C, 80-180 Borkowo
tel. + 48 58 302 06 06, +48 506 210 727
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 36

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Złoty Staw to hotel umiejscowiony w nowoczesnym budynku o kameralnej, rodzinnej atmosferze. Mamy także ugruntowaną pozycje wśród managerów planujących organizację wydarzeń biznesowych. Naszym klientom zapewniamy przestronną mogącą pomieścić do 180 osób salę konferencyjną klimatyzowaną z bezpłatnym Internetem WIFI, wyposażoną w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym ekran, flipchart, telewizor LCD, nagłośnienie.

Zapewniamy lunch serwowany i bufetowy, przerwę kawową na słodko i ze słonymi przekąskami. Atutem sali jest możliwość dowolnego ustawienia wedle potrzeb klienta. Nasz zespół z bogatym doświadczeniem zapewni pełen profesjonalizm każdego wydarzenia.

Sala Bankietowa hotelu Złoty Staw to właściwe miejsce na zorganizowanie bankietów firmowych czy imprez integracyjnych. Oferujemy profesjonalne zaplecze gastronomiczne, przygotowujemy wszystko wedle życzeń naszych klientów. Pracujemy tak by nasi klienci byli w pełni zadowoleni co sprawia iż otrzymujemy wysoką ocenę jakości naszych usług.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Złoty Staw / Konferencje w hotelu Złoty Staw - strona firmowa

Stara Wędzarnia - Gdańsk Sobieszowo
Dane teleadresowe:

ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk- Wyspa Sobieszewska
tel. +48 58 573 3322
Największa sala konferencyjna: 48 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Stara wędzarnia łączy historie z pięknem otoczenia. U nas  miesza się ona z niezwykłym klimatem wakacji nad morzem, to miejsce dla osób poszukujących  wypoczynku i pracy nad Bałtykiem. Nasza oferta to także możliwość wynajęcia sali konferencyjnej przygotowanej do wszelakich wydarzeń w tym szkoleń, warsztatów,  konferencji, jest ona klimatyzowana, ma dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym ekran projekcyjny, tablicę, flipchart. Aranżacja sali pozwala na dowolność ustawienia, wedle potrzeb naszych klientów, pomieścić może do 48 osób.

Nasz doświadczony personel wesprze na każdym etapie przygotowań, sprawiając iż wydarzenie jest nowoczesne i profesjonalne. Na uczestników czeka lunch i do wyboru dania mięsne, rybne i wegetariańskie a także przerwa kawowa gdzie rozkoszować się można kawą z ekspresu ciśnieniowego, są też ciasteczka i kanapki. Klientów naszych ugościmy także w  sali bankietowej idealnej do organizacji firmowego bankietu czy innej uroczystości.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Stara Wedzarnia / Konferencje w Starej Wędzarni - strona firmowa

Park Hotel Business & Pleasure
Dane teleadresowe:

ul. Plantowa 1, 70- 527 Szczecin
tel. +48  91 4340050
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 61

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Park Hotel Business&Pleasure to ponad 100-letnia tradycja gdzie wyrafinowana elegancja kameralnych wnętrz idealnie łączy się z nowoczesnością. Nasze położenie w Parku Żeromskiego pozwala na delektowanie się ciszą i spokojem, jednocześnie zapewnia bliskość centrum Szczecina. Taka lokalizacja sprzyja także organizowaniu konferencji i spotkań
biznesowych, dla przedsiębiorców i biznesmenów mamy 3 komfortowe sale, klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, nowoczesnym sprzętem multimedialnym, mają one również możliwość całkowitego zaciemnienia.

Dowolność ustawienia naszych sal pozwala na zorganizowanie dużego wydarzenia jak i bardziej kameralnego, największa sala bankietowa może pomieścić do 130 osób. Nasi pracownicy to zespół doświadczonych profesjonalistów, zadbają oni o każdy szczegół i wysoką jakość spotkania. Mamy bogatą kartę dań z naszej znakomitej kuchni, przygotujemy także przerwy kawowe. Idealny dojazd, centrum miasta, spokojna atmosfera to wszystko pozwoli na owocne dyskusje o biznesie.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Park Hotel Business&Pleasure / Konferencje w Park Hotel Business&Pleasure - strona firmowa
 


Data publikacji: 04.05.2022

Nasi partnerzy