img

Konferencje na Pradze Północ w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w dzielnicy Praga Południe w Warszawie, spełniające te kryteria, zobacz obiekty konferencyjne na Pradze Południe. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Zobacz również: Konferencje na Pradze Południe w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy obiekty konferencyjne mieszczące się w dzielnicy Praga Północ w Warszawie:

 

1. Białostocka 22

Dane teleadresowe:
ul. Białostocka 22, 03-741 Warszawa 
Kontakt: 606 699 199
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Białostocka 22.

1. Białostocka 22
1. Białostocka 22

To zdecydowanie obiekt z historią. Kamienica przy Białostockiej 22 to odnowiony budynek, którego historia sięga do I Wojny Światowej. Obecnie jest to świetna przestrzeń biznesowa, a miłośnicy industrialnego stylu na pewno będą zadowoleni.

W tym obiekcie są dwie sale konferencyjne, które mogą być w różnym układzie. Na konferencje czy szkolenia najchętniej korzysta się z teatralnego, a dzięki temu można tu pomieścić nawet 250 osób. Nowoczesne sprzęty audiowizualne są sporym ułatwieniem.

W oddzielonej części jest zaplecze cateringowe. To dobra opcja, bo w czasie wielogodzinnych eventów, każdy chętnie skorzysta z bufetu kawowego czy posili się lunchem. Nie ma tu zaplecza noclegowego, ale w pobliżu nie brakuje dobrych hoteli.

 

2. Muzeum Polskiej Wódki

Dane teleadresowe:
Plac Konesera 1, 03-736 Warszawa
Kontakt: 22 419 31 50
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Muzeum Polskiej Wódki.

2. Muzeum Polskiej Wódki
2. Muzeum Polskiej Wódki

Konferencja w Muzeum? Czemu nie, to świetna opcja na połączenia biznesu i rozrywki. W tym obiekcie znajduje się 6 sal o różnej powierzchni. Na kameralne spotkania, idealnie sprawdzi się Strefa VIP, dla maksymalnie 20 uczestników.

Poza tym w tych industrialnych wnętrzach są także takie sale, gdzie można zorganizować eventy dla 100 osób. Sale są wyposażone w nowoczesne sprzęty audiowizualne. Uczestnicy każdego wydarzenia na pewno docenią dania z tutejszej restauracji w klimacie międzywojennym. Doskonałe dania i koktajle umilą firmowy lunch czy kolację.

Koniecznie warto zaprosić uczestników na zwiedzanie. W pobliżu jest wiele hoteli i apartamentów. To modny punkt na planie miasta.

 

3. Mazowiecki Teatr Muzyczny

Dane teleadresowe:
ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa
Kontakt: 795 127 921
Największa sala konferencyjna: 271 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Mazowieckim Teatrze Muzycznym.

3. Mazowiecki Teatr Muzyczny
3. Mazowiecki Teatr Muzyczny

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie to obiekt znany wielu mieszkańca i gościom. Jest znakomicie położony, zaledwie 4 km od centrum Warszawy i bardzo dobrze skomunikowany. Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe.

Znajdują się tu trzy sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa oferuje przestrzeń dla 271 osób. Pomieszczenia posiadają pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie, mikrofony oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Obiekt oddaje wszystko, co potrzebne jest do organizacji profesjonalnego wydarzenia. Każde spotkanie odbywa się w najwyższym standardzie usług w zgodzie z potrzebami każdego klienta. Gościna mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników.

 

4. Hotel Hetman***

Dane teleadresowe:
ul. Ks. I. Kłopotowskiego 36; 03-717 Warszawa
Kontakt: 22 511 98 00
Największa sala konferencyjna: 95 osób
Liczba miejsc noclegowych: 123
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Hetman.

4. Hotel Hetman***
4. Hotel Hetman***

Hotel Hetman to obiekt, który zasługuje na uwagę nie tylko gości biznesowych, ale również indywidualnych i turystycznych. Znajduje się w dogodnej lokalizacji. W okolicy są liczne atrakcje i zabytki.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem: ekran, projektor multimedialny ze stolikiem, flipchart z powierzchnią suchościeralną, bezprzewodowy Internet, regulowane oświetlenie oraz nagłośnienie. Największa z sal mieści 95 uczestników. Salę tę można podzielić na dwie mniejsze w zależności o potrzeb.

Hotel oferuje także bogata ofertę lunchu oraz przerw kawowych. Personel służy pomocą podczas organizacji każdego wydarzeniami dba o indywidualne potrzeby klientów.

 

5. ArtHotel Stalowa 52***

Dane teleadresowe:
ul. Stalowa 52, 03-429 Warszawa
Kontakt: 881 221 059
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 47
Zobacz więcej: Konferencje w ArtHotel Stalowa 52.

5. ArtHotel Stalowa 52***
5. ArtHotel Stalowa 52***

Art Hotel Stalowa 52 to miejsce dla tych, którzy cenią niebanalne wnętrza. Do dyspozycji gości są tu 3 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne.

Największa z nich to miejsce na konferencje czy bankiety dla 100 osób, kolejne dwie to przestrzeń na mniej liczne szkolenia dla 30 i 50 osób. Nowoczesny sprzęt audiowizualny jest tu spory ułatwieniem. Idealnym dopełnieniem każdego wydarzenia będzie kolacje w hotelowej restauracji, gdzie podawane są autorskie dania szefa kuchni.

Warto skorzystać też z opcji noclegu, a na gości czeka tu 19 pokoi o różnym standardzie. Każdy z nich jest dobrze wyposażony, co sprzyja wypoczynkowi. Pokoje delux posiadają oddzielną część sypialnianą i do relaksu, a w niektórych jest też aneks kuchenny. 

 

6. Hit Hotel***

Dane teleadresowe:
Ks. Ignacego Kłopotowskiego 33, 03-720 Warszawa
Kontakt: 22 618 94 70
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200
Zobacz więcej: Konferencje w Hit Hotel.

6. Hit Hotel***
6. Hit Hotel***

Hit Hotel to nie tylko obiekt noclegowy, ale także miejsce, które przyciąga gości biznesowych. Wszystko to dzięki dobrze wyposażonym salom konferencyjnym i przytulnej atmosferze.

Większa sala nada się na konferencje czy szkolenia dla 50 osób, z kolei mniejsza na 30 osób to dobre miejsce na warsztaty czy narady i spotkania. Podczas takich wydarzeń warto też skorzystać z bufetu kawowego czy lunchu. A wieczorową porą w hotelowej restauracji można swobodnie porozmawiać przy dobrej kuchni,

Na gości czekają 52 przytulne pokoje, które są przestronne i jasne. Nie zapomniano w nich także o wygodnym miejscu do pracy i szybkim internecie. Dużym plusem tego hotelu jest też lokalizacja. Krótkim spacerem można dojść na Zamek Królewski, odwiedzić Ogród Zoologiczny.

 


Data publikacji: 08.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top