img

Konferencje na Pradze Południe w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w dzielnicy Praga Południe w Warszawie, spełniające te kryteria, zobacz obiekty konferencyjne na Pradze Południe. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Zobacz również: Konferencje na Pradze Północ w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy obiekty konferencyjne mieszczące się w dzielnicy Praga Południe w Warszawie:

 

1. V Hotel Warsaw****

Dane teleadresowe:
Kosmatki 8, 03-982 Warszawa
Kontakt: 22 276 52 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 195
Zobacz więcej: V Hotel - konferencje lub Sale konferencyjne V Hotel Warsaw.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W tym hotelu część konferencyjna to 9 nowoczesnych i bardzo jasnych i przestronnych sal. Można tu zorganizować gale, warsztaty czy konferencje dla 210 osób. Na kameralne spotkania czy narady doskonale sprawdzą się specjalnie do tego przygotowane gabinety.

Dobre zaplecze audiowizualne sprawia, że każde wydarzenie będzie sprawnie przebiegać. Po części oficjalnej warto wyprawić bankiet dla uczestników. W restauracji podawane są doskonałe dania łącznie z tymi kuchni wege.

Na gości czeka 100 wyjątkowo eleganckich i przytulnych pokoi. To dobre miejsce na wypoczynek i regeneracje. Ale to jeszcze nie wszystko - jest tu też sala fitness i część Spa, gdzie można oddać się w ręce specjalistów i zadbać o ciało.

 

2. PGE Narodowy

Dane teleadresowe:
Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Kontakt: 22 295 95 55
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak
Zobacz więcej: Konferencje w PGE Narodowy lub Sale konferencyjne PGE Narodowy.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na galę czy konferencję niż PGE Narodowy. Jedna z wizytówek stolicy posiada liczne sale konferencyjne, a każde zorganizowane tu wydarzenia z pewnością na długo zostanie w pamięci gości.

W tej ciekawej przestrzeni można zorganizować eventy dla nawet 2 tysięcy osób, a mało gdzie są takie możliwości. Poza tym jest tu 6 sal, które sprawdzą się podczas mniej licznych wydarzeń. Nowoczesne zaplecze audio wizualne jest sporym ułatwieniem. Dodatkowo warto skorzystać z opcji cateringu.

W pobliżu nie brakuje dobrego zaplecza noclegowego, z powodzeniem można znaleźć tu dobre hotele czy apartamenty, gdzie można będzie dojść spacerem. Do centrum jest stąd ok. 3 km, a na lotnisko 12 km.


Data publikacji: 17.02.2023

Nasi partnerzy