img

Konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim w woj. mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim, zobacz ponad 20 obiektów konferencyjnych nad Zalewem Zegrzyńskim. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim w woj. mazowieckim:

 

1. Pałac Zegrzyński****

Dane teleadresowe:
ul. Janusza Groszkowskiego 3, 05-131 Zegrze
tel. 22 793 12 75
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 38
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Zegrzyńskim pod Warszawą.

1. Pałac Zegrzyński****
1. Pałac Zegrzyński****

Pałac Zegrzyński to kameralny hotel zlokalizowany w bardzo urokliwym miejscu, w miejscowości Zegrze. Hotel mieści się w XIX- wiecznym pięknym pałacu. Posiada on 15 wygodnych pokoi, 9 typu superior, 2 deluxe i 4 apartamenty. Wszystkie są w pełni wyposażone, idealnie nadające się zarówno do wypoczynku, jak i pracy. Hotel posiada również bogatą ofertę skierowaną do klientów biznesowych.

Posiada 4 sale konferencyjne: myśliwską, książęcą, oficerską i magnacką. Wszystkie są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny, biurowy oraz wi-fi. Są również klimatyzowane. Idealnie nadają się do organizacji takich wydarzeń, jak szkolenia, konferencje, sympozja, czy spotkania biznesowe, a nawet drobne eventy firmowe, czy coachingi.

W hotelu znajduje się również zaplecze gastronomiczne, umożliwiające zorganizowanie przerwy kawowej, czy zjedzenie lunchu przez uczestników danego wydarzenia. 

 

2. Centrum Szkoleniowe Orange

Dane teleadresowe:
ul. Wyzwolenia 57, 05-140 Serock
tel. 22 782 83 60
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 71 pokoi
Zobacz więcej: Konferencje w Centrum Szkoleniowym Orange w Serocku.

2. Centrum Szkoleniowe Orange
2. Centrum Szkoleniowe Orange

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku to malowniczo usytuowany hotel, w pięknej miejscowości jaka jest Serock, który znajduje się w zakątku Narwii i Jeziora Zegrzyńskiego. Centrum Szkoleniowe Orange oferuje swoim gościom 65 pokoi typu standard, które dzielą się na pokoje jedno-, dwu- i trzy- osobowe oraz pokoje typu studio.

Oprócz tego hotel oferuje również 6 apartamentów dla swoich gości. Wszystkie są w pełni wyposażone i idealnie nadadzą się zarówno do wypoczynku, jak i dla podróży w celach biznesowych. Hotel posiada również bogate zaplecze konferencyjno- biznesowe. Oferuje swoim gościom biznesowym aż 15 sal konferencyjnych, które umożliwiają organizację spotkań nawet dla 200 osób.

Są one również w pełni wyposażone w sprzęt niezbędny do organizacji szkoleń, konferencji, coachingów, czy kameralnych spotkań biznesowych w mniejszym gronie. Znajdzie się tu wszelki niezbędny sprzęt audiowizualny i biurowy, do organizacji tego typu imprez. Restauracja znajdująca się w hotelu idealnie sprawdzi się do urządzenia przerw kawowych, czy na lunch, bądź obiad między spotkaniami.

 

3. Hotel Cicha Woda***

Dane teleadresowe:
ul. Zegrzyńska 10A, 05-126 Nieporęt
tel. 22 772 44 04
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 107
Zobacz więcej: Centrum konferencyjne Hotelu Cicha Woda.

3. Hotel Cicha Woda***
3. Hotel Cicha Woda***

Hotel Cicha Woda to trzygwiazdkowy hotel położony w pięknej miejscowości Nieporęt, zaledwie 30km od Warszawy. Hotel Cicha Woda to bajkowy hotel, z pięknymi wnętrzami, położony nad samym Zalewem Zegrzyńskim.

Oferuje swoim gościom 49 stylowych pokoi dwu- i trzy- osobowych oraz apartamenty. Każdy z nich jest w pełni wyposażony. Hotel zachęca do pobytu u siebie bogatą ofertą wypoczynkową. Bliskie położenie nad zalewem Zegrzyńskim i wszelkimi jego atrakcjami, jak molo, czy plaża stanowi nie lada atrakcję. Posiada również ofertę konferencyjno- biznesową.

Zapewnia swoim gościom biznesowym 3 w pełni przystosowane do tego typu wydarzeń sale konferencyjne, zapewniające miejsce dla 200 osób. Zapewniają one komfortowe warunki do szkolenia i pracy, gdyż obsługa hotelowa zapewni wszelką pomoc na każdym etapie wydarzenia. Bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzacja i pełne zaplecze audiowizualne to jedne z wielu możliwości jakie oferują sale konferencyjne Hotelu Cicha Woda. Oprócz tego goście mogą skorzystać z oferty gastronomicznej jaką oferuje należąca do hotelu Karczma Cicha Woda

 

4. Promenada Zegrze

Dane teleadresowe:
ul. Spacerowa 35, 05-126 Nieporęt
tel. 573 338 920
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70 pokoi
Zobacz więcej: Konferencje blisko natury w Promenada Zegrze.

4. Promenada Zegrze
4. Promenada Zegrze

Promenada Zegrze to luksusowe miejsce noclegowe, idealne do aktywnego wypoczynku nad Zalewem Zegrzyńskim. Usytuowany jest w urokliwej miejscowości Białobrzegi. Oferuje swoim gościom aż 70 pokoi o wysokim standardzie, z eleganckim wnętrzem oraz nowoczesnym wyposażeniem.

Pokoje będące w ofercie obiektu to pokoje jedno-, dwu- i wieloosobowe. Hotel zapewnia bogatą ofertę zarówno biznesową, jak i dla eventów prywatnych. Można tu śmiało przyjechać zarówno na pobyt prywatny, jak i w związku z pracą. Jeśli chodzi o ofertę konferencyjno- biznesową, to hotel udostępnia w tej sferze aż 7 sal konferencyjnych, które maksymalnie pomieszczą do 130 osób. Wszystkie sale są bogato i nowocześnie wyposażone.

Posiadają wszelki udogodnienia i potrzebny sprzęt audiowizualny i biurowy. W czasie wolnym hotel Lord zapewnia swoim gościom również inne rozrywki, dzięki bliskości Zalewu Zegrzyńskiego i posiadania prywatnej plaży. Warto skorzystać z oferty gastronomicznej hotelu - Trattoria Americana i Beach Bar.

 

5. Hotel Pan Tadeusz***

Dane teleadresowe:
ul. Czesława Miłosza 20, 05-140 Serock
tel. 22 782 99 00
Największa sala konferencyjna: 280 osób
Liczba miejsc noclegowych: 130
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Pan Tadeusz.

5. Hotel Pan Tadeusz***
5. Hotel Pan Tadeusz***

Hotel Pan Tadeusz to trzygwiazdkowy hotel, położony w sercu natury w malowniczej miejscowości Serock, w odległości 40km od Warszawy. To nowoczesny i bogato urządzony hotel. Hotel oferuje dla swoich gości aż 50 pokoi. Wszystkie pokoje są w bogato wyposażone. Zapewniony jest w nich dostęp do bezprzewodowego Internetu i telewizji satelitarnej. Hotel Stary zapewnia również pełną ofertę dla gości biznesowych.

Oferuje on zaplecze konferencyjne, w postaci 3 sal konferencyjnych - szlacheckiej, magnackiej i książęcej, z których największa pomieści maksymalną liczbę 280 osób. Hotel oferuje także mniejsze pokoje biznesowe w ilości trzech, które idealnie nadadzą się do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, coachingów, czy zebrań zarządu. Zapewniają one flipchart, nagłośnienie, pełne zaplecze audiowizualne oraz wiele innych niezbędnych potrzeb dla tego typu wydarzeń.

W organizacji pomoże, doświadczony personel hotelu. W czasie wolnym hotel zapewnia swoim gościom dodatkowe atrakcje, w postaci oferty spa i wellness, boiska do siatkówki, czy Wioski grillowej. Goście mogą również wybrać się do hotelowej restauracji Poezja, czy klubu nocnego.

 

6. Hotel Marina Diana***

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 24, 05-126 Białobrzegi
tel. 22 768 01 41
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 38
Zobacz więcej: Hotel Marina Diana - Konferencje.

6. Hotel Marina Diana***
6. Hotel Marina Diana***

Klimatyczny obiekt dysponuje doskonałym, nowocześnie wyposażonym zapleczem biznesowym. Hotel posiada 5 sal konferencyjnych, z czego największa zamyka się w aż 112 m2. Sale są solidnie zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, a także kuszą przeszklonymi ścianami, skąd mogą Państwo podziwiać malowniczą panoramę Zalewu Zegrzyńskiego.

Kompleksowy odpoczynek po konferencji zapewni Państwu bogata baza noclegowa, która w swojej ofercie posiada zarówno pokoje jak i apartamenty. Każdy z nich jest jasny, przestronny oraz komfortowy. Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt przygotuje indywidualną ofertę cateringową o szerokim wyborze dań kuchni międzynarodowej oraz pysznych deserów, które idealnie dopełnią przerwę kawową. 

Hotel proponuje Państwu również atrakcje, które umilą czas wolny. Wybór jest zróżnicowany począwszy od aktywności na świeżym powietrzu, a kończąc na udziale w oryginalnych warsztatach bądź pokazach barmańskich. Obiekt oraz jego położenie jest doskonałą oprawą każdego spotkania biznesowego.

 

7. Hotel Parasol****

Dane teleadresowe:
ul. Zegrzyńska 10E, 05-126 Nieporęt
tel. 606 999 642
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 48
Zobacz więcej: Hotel Parasol - Konferencje.

7. Hotel Parasol****
7. Hotel Parasol****

Obiekt proponuje Państwu 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni aż 500 m2 oraz kompleksową obsługę wydarzeń biznesowych. Sale są w pełni zaopatrzone, a mobilność ścian pozwala dopasować przestrzeń do grupy uczestników.  

Pokoje oraz apartamenty, które posłużą Państwu jako oaza wypoczynkowa, są urządzone w królewskim stylu, gdzie dominuje ciepła, beżowo-brązowa kolorystyka. Wszystkie są kompleksowo zagospodarowane, zapewniając komfort i wygodę. Przerwę obiadową najlepiej spędzić w hotelowej restauracji o kameralnych, przestronnych wnętrzach, gdzie specjalnością jest nieszablonowe połączenie kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

Hotel oferuje również ciekawą ofertę imprez integracyjnych pod postacią wieczorów tematycznych, teleturniejów czy pokazów barmańskich. Nie lada gratką pozostają także regaty żeglarskie, które dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Hotel Parasol to urokliwe miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim, które doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

 

8. Hotel 500 Zegrze***

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 31A, 05-130 Zegrze
tel. 22 774 66 66
Największa sala konferencyjna: 206 osób
Liczba miejsc noclegowych: 246
Zobacz więcej: Hotel 500 Zegrze - Konferencje.

8. Hotel 500 Zegrze***
8. Hotel 500 Zegrze***

Jest to nadzwyczajny obiekt w samym sercu Mazowsza, oddalony o 30 km od Warszawy. Dysponuje on bogatym zapleczem konferencyjnym, gdzie do Państwa dyspozycji pozostaje 9 sal, z czego dwie największe posiadają mobilne ściany, pozwalające pomieścić ponad 200 osób. Każda sala jest przestronna, w pełni multimedialna i klimatyzowana.

Dla uczestników konferencji hotel przygotował aż 130 pokoi dwuosobowych, które dzięki swojemu wyposażeniu w pełni zaspokoją potrzeby Gości. W ofercie znajduje się także wyśmienite, sycące śniadanie w formie serwowanej. Na obiad lub kolację zaprasza Państwa klimatyczna restauracja z przestronnym tarasem. Oryginalne potrawy w fantazyjnych kompozycjach wzbogacą Państwa doznania kulinarne i dadzą energię na resztę dnia. 

Położenie hotelu daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku, zaś dużym atutem pozostaje wypożyczalnia sprzętów wodnych takich jak motorówki czy rowerki wodne.
Hotel 500 uczyni spotkanie biznesowe niezapomnianym zarówno dla Państwa jak i jego uczestników.

 

9. Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA w Jadwisinie

Dane teleadresowe:
ul. Ogrodowa 31, 05-140 Jadwisin
tel. 695 377 715
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA - konferencje.

9. Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA w Jadwisinie
9. Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA w Jadwisinie

Obiekt udostępnia Państwu 8 kompleksowo zaopatrzonych, profesjonalnych sal konferencyjno-szkoleniowych, które w razie potrzeby można połączyć. Centrum oferuje możliwość wynajęcia niezbędnego do spotkania sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego. 

Ośrodek dysponuje 100 miejscami noclegowymi pod postacią wygodnych pokoi. Każdy z nich to połączenie ciepłej kolorystyki wnętrz wraz z funkcjonalnym umeblowaniem, dającym przyjemność codziennego użytkowania. W skład bogatego zaplecza gastronomicznego wchodzi przestronna restauracja, klimatyczna karczma z szerokim wyborem znakomitych potraw, a także bar obfitujący w doskonale przyrządzone drinki oraz koktajle. 

Atrakcyjna lokalizacja obiektu nad urokliwym Zalewem Zegrzyńskim sprzyja aktywnej rekreacji na łonie natury pod postacią uprawiania sportów wodnych czy spacerów połączonych ze zwiedzaniem malowniczej okolicy. Centrum z pewnością spełni Państwa oczekiwania, a zielone otoczenie obiektu pozwoli w pełni wypocząć po trudach spotkania biznesowego.

 

10. Hotel & Restauracja Złoty Lin

Dane teleadresowe:
ul. Wierzbica 9, 05-140 Serock
tel. 512 208 239
Największa sala konferencyjna: 114 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: Hotel & Restauracja Złoty Lin - konferencje.

10. Hotel & Restauracja Złoty Lin
10. Hotel & Restauracja Złoty Lin

Jest to obiekt niewątpliwie atrakcyjny pod kątem organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Największa z dostępnych sal pomieści aż do 85 osób, zaś urocza altana w ogrodzie zapewni miejsca nawet 114 uczestnikom. Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 35 miejsc noclegowych. Wszystkie są funkcjonalnie wykończone o wysokim standardzie wygody w otoczeniu ciepłej, beżowo-brązowej kolorystyki wnętrz.

Kompleksowe wyżywienie zapewni usługa cateringowa, stworzona w oparciu o Państwa indywidualne oczekiwania. Niewątpliwym atutem jest również jasna, klimatyczna przestrzeń restauracji, która urozmaici wspólne biznesowe śniadanie lub uroczysty obiad.

Zielone otoczenie oraz bliskość Zalewu Zegrzyńskiego będą dopełnieniem czasu wolnego po konferencji. Rozmaite rodzaje sportów wodnych, a także duża ilość szlaków turystycznych pozwoli aktywnie wypocząć na łonie przyrody. Hotel & Restauracja Złoty Lin to doskonały wybór na miejsce spotkania biznesowego, który pozostawi pozytywne wspomnienia u uczestników.

 

11. Hotel Warszawianka****

Dane teleadresowe:
Jachranka 77, 05-140 Serock
tel. 22 768 94 00
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 700
Zobacz więcej: Hotel Warszawianka - sale konferencyjne lub Hotel Warszawianka - centrum kongresowe.

11. Hotel Warszawianka****
11. Hotel Warszawianka****

Hotel Warszawianka to idealne miejsce na zorganizowanie każdego wydarzenia biznesowego. Kompleksowe centrum kongresowe obiektu skupia w swoich wnętrzach 32 sale z pełnym wyposażeniem technicznym, które łącznie zmieszczą 2370 osób.

Odpoczynek zapewni Państwu 700 miejsc noclegowych w pokojach oraz apartamentach. Wszystkie o ponadczasowej elegancji wnętrz, która idzie w parze z niezwykłym komfortem użytkowania. O Państwa wyżywienie zadba rozbudowane zaplecze gastronomiczne pod postacią 4 restauracji i klimatycznego baru. Każda z nich to innowacyjne, niecodzienne połączenia smakowe oraz kameralna atmosfera wnętrz. 

Z kolei wolny czas, jakim dysponują Państwo po konferencji, warto spędzić korzystając z obfitego w atrakcje zaplecza rekreacyjnego. Obiekt dysponuje rozbudowaną strefą SPA, a także nastrojową przestrzenią rozrywkową, gdzie znajdą Państwo kręgielnię czy rozmaite gry zręcznościowe. Hotel to gwarancja udanego spotkania biznesowego, dlatego też z pewnością dołączą Państwo do grona usatysfakcjonowanych Gości.


Data publikacji: 20.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top