img

Konferencje połączone z piknikiem nad morzem

Morze bałtyckie i miejscowości nad nim położone to najczęstszy kierunek wakacyjny Polaków. Miejsca te idealnie nadają się też do organizacji wszelkich wydarzeń czy to biznesowych (np. konferencje) czy prywatnych (np. wesela). Jeśli zainteresowało Cię to, sprawdź bazę obiektów konferencyjnych nad morzem. Zachęcamy również do sprawdzenia ofert hoteli konferencyjnych w Gdańsku.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych obiektów konferencyjnych nad morzem, w których można połączyć piknik z konferencją:

 

1. Hotel Meridian****

Dane teleadresowe:
ul. Kaperska 2, 84-120 Chałupy
tel.: 58 674 19
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 65
Zobacz więcej: Pikniki w hotelu Meridian.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Meridian wyróżnia się wyjątkową lokalizacją która pozwala rozkoszować się przepięknym widokiem Polskiego Bałtyku. Zadowoli miłośników morskich kąpieli, a także miłośników rekreacji. Dzięki temu, iż hotel jest bardzo dobrze skomunikowany, każdy z gości dotrze do celu szybko i bez problemów.

Organizowane są tam także konferencje, szkolenia, seminaria i bankiety - sala konferencyjna, jest komfortowa i nowoczesna, posiada klimatyzację, dostęp do Internetu WIFI, wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny w tym ekran, projektor, bardzo dobre nagłośnienie, flipcharty. Aranżacja sali pozwala na ugoszczenie od 50 do 60 osób.

Pracownicy hotelu Meridian zadbają o każdy szczegół, udzielą pomocy i wsparcia by każde spotkanie odbyło się w pełni profesjonalnie. Restauracja zadba o bogaty catering stworzony przez mistrzów kuchni, w czasie przerw goście mogą delektować się aromatyczną kawą, smakować przygotowane przekąski. Wszystko w klimacie polskiego wybrzeża.

 

2. Rosevia Resort & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Rozewska 21, 84-104 Rozewie
tel.: 48 782 06 06 06
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 392
Zobacz więcej: Eventy w plenerze w Rosevia Resort.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Rosevia Resort & SPA dzięki swojej lokalizacji jest wymarzonym miejscem do spotkań biznesowych i wypraw turystycznych, zadowoli również miłośników wyciszenia i relaksu. Znajduje się w malowniczej okolicy między Jastrzębią Górą a Władysławowem, oferując uroki nadmorskiego wybrzeża.

Obiekt zapewnia mnóstwo atrakcji takich jak: kort tenisowy czy siłownia, posiada także bogatą ofertę dla tych którzy lubią rozkoszować się pięknem natury. W Rosevia Resort & Spa zorganizujesz konferencję, szkolenie, warsztaty w otoczeniu szumu morza i cudownych piaszczystych plaż. Obiekt oferuje 3 sale konferencyjne najwyższej jakości, każda ma klimatyzacje, dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny.

Dowolność ustawienia pozwala na ugoszczenie od 25 do 70 osób, można zorganizować tutaj większe wydarzenie jak i bardziej kameralne. Doświadczony zespół hotelu zadba o pełen profesjonalizm, cały czas pozostając do dyspozycji. Hotelowi kucharze i cukiernicy zapewnią wysoką jakość cateringu i przerw kawowych. Warto dodać, że wszystkie potrawy przygotowywane są z naturalnych produktów.

 

3. Hotel & Restauracja Kozi Gród****

Dane teleadresowe:
ul. Leśników 3, 83-074 Pomlewo
tel.: 48 58 692 07 80
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 153
Zobacz więcej: Pikniki w hotelu Kozi Gród.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Kozi Gród to miejsce które powstało z pasji kilku osób, położone w wyjątkowym otoczeniu Kaszubskich lasów z dala od miejskiego zgiełku pozwala na pełen relaks, wyciszenie i kontakt z przyrodą. Obiekt ten sprawdzi się przy organizowaniu konferencji, sympozjów czy szkoleń. 

Kozi Gród posiada 4 sale konferencyjne, w tym 3 mobilne z możliwością łączenia. Gwarantuje przez to najwyższą jakość połączoną z komfortem, sale są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, możliwość regulowania zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny taki jak: projektor, ekran, system nagłośnienia, flipchart. Sale pomieścić mogą od 8 do 200 osób.

W Kozim Grodzie przygotować można duże wydarzenie jak i to bardziej kameralne wedle potrzeb klientów. Każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu na pewno przebiegnie profesjonalnie i bez problemów, gdyż dba o to doświadczony zespół pracowników. Najlepsi kucharze przygotują catering z produktów najwyższej jakości. Podczas przerw można delektować się smakiem kaw i herbat. 

 

4. Hotel Prawdzic Resort & Conference***

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 198, 80-341 Gdańsk
tel.: +48 58 553 10 95
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 219
Zobacz więcej: Wydarzenia w hotelu Prawdzic.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Prawdzic w Gdańsku to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości hotel oddaje dwie sale konferencyjno-szkoleniowe. Sala Perłowa może pomieścić 40 uczestników spotkania oraz Sala Królewska mieszcząca do 150 uczestników spotkania.

Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik multimedialny, flipchart, zestaw przyborów, nagłośnienie, zestaw mikrofonów oraz dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort spotkania podczas upalnych dni. Każde spotkanie odbywa się według specjalnego, indywidualnego podejścia do klienta jego potrzeb.

Dodatkowo podczas spotkania goście mogę skorzystać z usług gastronomiczny, przerwy kawowej, lunchy, czy cateringu. Hotel oddaje do dyspozycji gości luksusowe pokoje i apartamenty w różnym standardzie. Pokoje wyposażone są w wszelkie udogodnienia oraz umeblowane. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

5. Pensjonat Luan***

Dane teleadresowe:
ul. 1000-lecia PP 2b, 84-120 Władysławowo
tel.: 668 882 528
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 30
Zobacz więcej: Okolica do organizacji pikników Pensjonatu Luan.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pensjonat Luan we Władysławowie to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych. Pensjonat posiada dwie przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Dodatkowo goście mogą skorzystać z Sali restauracyjnej.

Po połączeniu obu sal można zorganizować spotkanie na 100 osób. Sale wyposażone są nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajduje się tu: ekran do prezentacji, projektor multimedialny, flichart z przyborami, sprzęt TV Video, odtwarzacz DVD oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Goście mogą skorzystać z serwisu kawowego, w którym jest kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasteczka bądź paluszki opcjonalnie. Dodatkowymi udogodnieniami dla gości biznesowych są komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz dostęp do strefy SPA. Można również zorganizować uroczystą kolację bądź oprawę muzyczną wraz ze spotkanie integracyjnym.

 

6. Woda na Młyn Gościniec dla Przyjaciół

Dane teleadresowe:
Waćmierek 8d, 83-120 Waćmierek
tel.: +48 609-188-828
Największa sala konferencyjna:
Liczba miejsc noclegowych:
Zobacz więcej: Wydarzenia w Wodzie na Młyn.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zajazd Woda na Młyn to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń bądź konferencji. Ceny każdego spotkania ustalane są indywidualnie. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba profesjonalna obsługa. Panuje tu domowa, miła atmosfera.

Podczas spotkań goście mogą korzystać z profesjonalnego sprzęt audiowizualnego oraz nagłośnienia. Mają tu dostęp do Internetu w całym obiekcie. Goście mogą skorzystać z Sali restauracyjnej dla potrzeb konferencji bądź szkolenia. Sala posiada klimatyzacje, dzięki, której spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas cieplejszych dni. Dodatkowym atutem są przytulne, komfortowe pokoje z łazienkami. Panuje tu oryginalny, niepowtarzalny wystrój.

Pokoje posiadają wszelkie udogodnienia oraz umeblowania. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Miejsce jest bardzo atrakcyjne. Idealne na organizację aktywnego wypoczynku czy spotkań biznesowych dla zorganizowanych grup. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości.


Data publikacji: 03.03.2023

Nasi partnerzy

Back to Top