img

Konferencje połączone z piknikiem nad morzem

Stolica Pomorza to Gdańsk, jeśli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne spełniające powyższe kryteria, które zlokalizowane są w Gdańsku zobacz - Konferencje w Gdańsku - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Natomiast jeśli interesuje Cię baza obiektów konferencyjnych nad morzem sprawdź - Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Konferencje połączone z piknikiem nad morzem:

 

Hotel Meridian

Dane teleadresowe:
ul Kaperska 2, 84-120 Chałupy
tel: 58 674 19
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 65

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Meridian wyróżnia się wyjątkową lokalizacją która pozwala rozkoszować się przepięknym widokiem Polskiego Bałtyku. Zadowoli miłośników morskich kąpieli, a także miłośników rekreacji. Dzięki temu, iż hotel jest bardzo dobrze skomunikowany, każdy z gości dotrze do celu szybko i bez problemów.

Organizowane są tam także konferencje, szkolenia, seminaria i bankiety - sala konferencyjna, jest komfortowa i nowoczesna, posiada klimatyzację, dostęp do Internetu WIFI, wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny w tym ekran, projektor, bardzo dobre nagłośnienie, flipcharty. Aranżacja sali pozwala na ugoszczenie od 50 do 60 osób.

Pracownicy hotelu Meridian zadbają o każdy szczegół, udzielą pomocy i wsparcia by każde spotkanie odbyło się w pełni profesjonalnie. Restauracja zadba o bogaty catering stworzony przez mistrzów kuchni, w czasie przerw goście mogą delektować się aromatyczną kawą, smakować przygotowane przekąski. Wszystko w klimacie polskiego wybrzeża.

Zobacz stronę firmową: Hotel Meridian - Konferencje

 


Rosevia Resort & Spa

Dane teleadresowe:
Ul Rozewska21, 84-104 Rozewie
tel : 48 782 06 06 06
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 392

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Rosevia Resort & SPA dzięki swojej lokalizacji jest wymarzonym miejscem do spotkań biznesowych i wypraw turystycznych, zadowoli również miłośników wyciszenia i relaksu. Znajduje się w malowniczej okolicy między Jastrzębią Górą a Władysławowem, oferując uroki nadmorskiego wybrzeża.

Obiekt zapewnia mnóstwo atrakcji takich jak: kort tenisowy czy siłownia, posiada także bogatą ofertę dla tych którzy lubią rozkoszować się pięknem natury. W Rosevia Resort & Spa zorganizujesz konferencję, szkolenie, warsztaty w otoczeniu szumu morza i cudownych piaszczystych plaż. Obiekt oferuje 3 sale konferencyjne najwyższej jakości, każda ma klimatyzacje, dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny.

Dowolność ustawienia pozwala na ugoszczenie od 25 do 70 osób, można zorganizować tutaj większe wydarzenie jak i bardziej kameralne. Doświadczony zespół hotelu zadba o pełen profesjonalizm, cały czas pozostając do dyspozycji. Hotelowi kucharze i cukiernicy zapewnią wysoką jakość cateringu i przerw kawowych. Warto dodać, że wszystkie potrawy przygotowywane są z naturalnych produktów.

Zobacz stronę firmową: Rosevia Resort & Spa - konferencje

 

Kozi Gród

Dane teleadresowe:
Ul. Leśników 3, 83-074 Pomlewo
Tel 48 58 692 07 80
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 153

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Kozi Gród to miejsce które powstało z pasji kilku osób, położone w wyjątkowym otoczeniu Kaszubskich lasów z dala od miejskiego zgiełku pozwala na pełen relaks, wyciszenie i kontakt z przyrodą. Obiekt ten sprawdzi się przy organizowaniu konferencji, sympozjów czy szkoleń. 

Kozi Gród posiada 4 sale konferencyjne w tym 3 mobilne z możliwością łączenia. Gwarantuje przez to najwyższą jakość połączoną z komfortem, sale są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, możliwość regulowania zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny taki jak: projektor, ekran, system nagłośnienia, flipchart. Sale pomieścić mogą od 8 do 200 osób.

W Kozim Grodzie przygotować można duże wydarzenie jak i to bardziej kameralne wedle potrzeb klientów. Każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu na pewno przebiegnie profesjonalnie i bez problemów, gdyż dba o to doświadczony zespół pracowników. Najlepsi kucharze przygotują catering z produktów najwyższej jakości. Podczas przerw można delektować się smakiem kaw i herbat. 

Zobacz stronę firmową: Kozi Gród - Konferencje

 

Hotel Prawdzic 

Dane teleadresowe:
Piastowska 198
80-341 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 219

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Prawdzic w Gdańsku to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości hotel oddaje dwie przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Sala Perłowa mogąca pomieścić 40 uczestników spotkania oraz Sala Królewska mieszcząca do 150 uczestników spotkania.

Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: rzutnik multimedialny, flipchart, zestaw przyborów, nagłośnienie, zestaw mikrofonów oraz dostęp do Internetu. Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort spotkania podczas upalnych dni. Każde spotkanie odbywa się według specjalnego, indywidualnego podejścia do klienta jego potrzeb. O wszystko dba fachowa obsługa.

Dodatkowo podczas spotkania goście mogę skorzystać z usług gastronomiczny, przerwy kawowej, lunchy, czy cateringu. Hotel oddaje luksusowe pokoje i apartamenty w różnym standardzie. Pokoje wyposażone są w wszelkie udogodnienia oraz umeblowane. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Prawdzic - strona firmowa

 

Pensjonat Luna we Władysławowie 

Dane teleadresowe:
ul. 1000-lecia PP 2b
84-120 Władysławowo
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 30

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pensjonat Luna we Władysławowie to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych. Pensjonat posiada dwie przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Dodatkowo goście mogą skorzystać z Sali restauracyjnej.

Po połączeniu obu sal można zorganizować spotkanie na 100 osób. Sale wyposażone są nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajduje się tu: ekran do prezentacji, projektor multimedialny, flichart z przyborami, sprzęt TV Video, odtwarzacz DVD oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Goście mogą skorzystać z serwisu kawowego, w którym jest kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasteczka bądź paluszki opcjonalnie. Dodatkowymi udogodnieniami dla gości biznesowych są komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz dostęp do strefy SPA. Można również zorganizować uroczystą kolację bądź oprawę muzyczną wraz ze spotkanie integracyjnym.

Zobacz stronę firmową: Pensjonat Luna - strona firmowa

 

Zajazd Woda na Młyn 

Dane teleadresowe:
Waćmierek 8d
83-120 Waćmierek
Największa sala konferencyjna:
Liczba miejsc noclegowych:

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zajazd Woda na Młyn to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń bądź konferencji. Ceny każdego spotkania ustalane są indywidualnie. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba profesjonalna obsługa. Panuje tu domowa, miła atmosfera.

Podczas spotkań goście mogą korzystać z profesjonalnego sprzęt audiowizualnego oraz nagłośnienia. Mają tu dostęp do Internetu w całym obiekcie. Goście mogą skorzystać z Sali restauracyjnej dla potrzeb konferencji bądź szkolenia. Sala posiada klimatyzacje, dzięki, której spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas cieplejszych dni. Dodatkowym atutem są przytulne, komfortowe pokoje z łazienkami. Panuje tu oryginalny, niepowtarzalny wystrój.

Pokoje posiadają wszelkie udogodnienia oraz umeblowania. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Miejsce jest bardzo atrakcyjne. Idealne na organizację aktywnego wypoczynku czy spotkań biznesowych dla zorganizowanych grup. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości.

Zobacz stronę firmową: Zajazd Woda na Młyn - strona firmowa


Data publikacji: 08.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo