img

Konferencje połączone z piknikiem nad morzem

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem

Konferencje połączone z piknikiem nad morzem:

 

Hotel Meridian

Dane teleadresowe:
ul Kaperska 2, 84-120 Chałupy
tel: 58 674 19
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 65

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Meridian wyróżnia się wyjątkową lokalizacją która pozwala rozkoszować się przepięknym widokiem Polskiego Bałtyku. Zadowoli miłośników morskich kąpieli, a także miłośników rekreacji. Dzięki temu, iż hotel jest bardzo dobrze skomunikowany, każdy z gości dotrze do celu szybko i bez problemów.

Organizowane są tam także konferencje, szkolenia, seminaria i bankiety - sala konferencyjna, jest komfortowa i nowoczesna, posiada klimatyzację, dostęp do Internetu WIFI, wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny w tym ekran, projektor, bardzo dobre nagłośnienie, flipcharty. Aranżacja sali pozwala na ugoszczenie od 50 do 60 osób.

Pracownicy hotelu Meridian zadbają o każdy szczegół, udzielą pomocy i wsparcia by każde spotkanie odbyło się w pełni profesjonalnie. Restauracja zadba o bogaty catering stworzony przez mistrzów kuchni, w czasie przerw goście mogą delektować się aromatyczną kawą, smakować przygotowane przekąski. Wszystko w klimacie polskiego wybrzeża.

Zobacz stronę firmową: Hotel Meridian - Konferencje

 


Rosevia Resort & Spa

Dane teleadresowe:
Ul Rozewska21, 84-104 Rozewie
tel : 48 782 06 06 06
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 392

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Rosevia Resort & SPA dzięki swojej lokalizacji jest wymarzonym miejscem do spotkań biznesowych i wypraw turystycznych, zadowoli również miłośników wyciszenia i relaksu. Znajduje się w malowniczej okolicy między Jastrzębią Górą a Władysławowem, oferując uroki nadmorskiego wybrzeża.

Obiekt zapewnia mnóstwo atrakcji takich jak: kort tenisowy czy siłownia, posiada także bogatą ofertę dla tych którzy lubią rozkoszować się pięknem natury. W Rosevia Resort & Spa zorganizujesz konferencję, szkolenie, warsztaty w otoczeniu szumu morza i cudownych piaszczystych plaż. Obiekt oferuje 3 sale konferencyjne najwyższej jakości, każda ma klimatyzacje, dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny.

Dowolność ustawienia pozwala na ugoszczenie od 25 do 70 osób, można zorganizować tutaj większe wydarzenie jak i bardziej kameralne. Doświadczony zespół hotelu zadba o pełen profesjonalizm, cały czas pozostając do dyspozycji. Hotelowi kucharze i cukiernicy zapewnią wysoką jakość cateringu i przerw kawowych. Warto dodać, że wszystkie potrawy przygotowywane są z naturalnych produktów.

Zobacz stronę firmową: Rosevia Resort & Spa - konferencje

 

Kozi Gród

Dane teleadresowe:
Ul. Leśników 3, 83-074 Pomlewo
Tel 48 58 692 07 80
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 153

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Kozi Gród to miejsce które powstało z pasji kilku osób, położone w wyjątkowym otoczeniu Kaszubskich lasów z dala od miejskiego zgiełku pozwala na pełen relaks, wyciszenie i kontakt z przyrodą. Obiekt ten sprawdzi się przy organizowaniu konferencji, sympozjów czy szkoleń. 

Kozi Gród posiada 4 sale konferencyjne w tym 3 mobilne z możliwością łączenia. Gwarantuje przez to najwyższą jakość połączoną z komfortem, sale są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, możliwość regulowania zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny taki jak: projektor, ekran, system nagłośnienia, flipchart. Sale pomieścić mogą od 8 do 200 osób.

W Kozim Grodzie przygotować można duże wydarzenie jak i to bardziej kameralne wedle potrzeb klientów. Każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu na pewno przebiegnie profesjonalnie i bez problemów, gdyż dba o to doświadczony zespół pracowników. Najlepsi kucharze przygotują catering z produktów najwyższej jakości. Podczas przerw można delektować się smakiem kaw i herbat. 

Zobacz stronę firmową: Kozi Gród - Konferencje


Data publikacji: 20.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo