img

Konferencje w Hotelach ze SPA w woj. Mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne ze SPA w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Czardasz****

Dane teleadresowe:
ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
Kontakt: 24 366 56 88
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczna miejsc noclegowych: 109
Zobacz więcej: Basen SPA & Wellness w hotelu Czardasz.

1. Hotel Czardasz****
1. Hotel Czardasz****

Nowoczesny i klimatyczny hotel Czardasz to miejsce, które przyciąga podróżujących prywatnie i biznesowo. Jest tu spora przestrzeń konferencyjna, a największa sala z powodzeniem pomieści nawet 150 osób.

Kolejne 4 sale doskonale sprawdzą się w czasie szkoleń czy warsztatów biznesowych. Nie zapomniano tu o nowoczesnym zapleczu multimedialnym. Na kameralne spotkania czy narady jest tu elegancki Vip room

Na gości czeka tu 109 miejsc noclegowych, a w pokojach są liczne udogodnienia jak tv, zestawy ręczników, kosmetyków i inne. Na najbardziej wymagających czekają pokoje De Luxe i apartamenty. W Oberży pod strzechą serwowane są dania kuchni staropolskiej. Można tu zjeść perliczkę, żur w chlebie i inne doskonałe dania. Spora strefa Spa z basenem, sauną i innymi atrakcjami pozwala wypocząć.

 

2. V Hotel Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Kosmatki 8, 03-982 Warszawa
Kontakt: 22 276 52 00
Największa sala konferencyjna: 210 osób
Liczna miejsc noclegowych: 195
Zobacz więcej: SPA w V Hotel Warsaw.

2. V Hotel Warsaw****
2. V Hotel Warsaw****

W hotelu Warsaw znajduje się nowoczesna i funkcjonalna część konferencyjna. Jest tu aż 9 sal o różnej powierzchni, a największa z nich może pomieścić 210 osób. Pozostałe sama sprawdzą się podczas szkoleń firmowych czy bardziej kameralnych spotkań.

Podczas prezentacji przydatne jest nowoczesne zaplecze multimedialne, a na terenie hotelu jest szybki internet. Sale posiadają dostęp do światła dziennego co znacznie wpływa na komfort uczestników. 

Podczas konferencji doskonale sprawdzi się serwis kawowy, a w hotelowej restauracji podawane są doskonałe dania z składników wysokiej jakości. Część noclegowa to 100 pokoi i apartamentów o wysokim standardzie. W pokojach czekają zestawy do parzenia kawy i herbaty, sejf, miejsce do pracy.

 

3. Hotel & SPA Hetman

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 133, 08-103 Siedlce (mazowieckie)
tel. 25 644 30 00
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: SPA & Wellness w Hotelu Hetman.

3. Hotel & SPA Hetman
3. Hotel & SPA Hetman

Hotel&SPA Hetman to kameralna przestrzeń, która kierowana jest przede wszystkim do wymagających klientów biznesowych. Osoby poszukujące najlepszego miejsca do zorganizowania spotkania biznesowego w Siedlcach z pewnością będą zadowolone z wybrania oferty tego właśnie obiektu.

Obiekt dysponuje jedną nowoczesną salą konferencyjną, która jest przygotowana na przyjęcie maksymalnie 20 osób. Sala urządzona jest w nowoczesnym stylu i posiada na wyposażeniu flipchart oraz TV. Pomieszczenie jest dodatkowo objęte dostępem do bezprzewodowego Internetu. Sala posiada dużych rozmiarów przeszklenia, które gwarantują dostęp do światła dziennego.

Goście mogą również skorzystać z oferty restauracyjnej, a także rozbudowanej strefy SPA, która pozwoli na zrelaksowanie się po skończonej już konferencji.

 

4. Hotel Avangarda***

Dane teleadresowe:
ul. Królowej Bony 3, 06-230 Różan (mazowieckie)
tel. 29 752 50 34
Największa sala konferencyjna: 540 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Avangarda lub SPA w hotelu Avangarda.

4. Hotel Avangarda***
4. Hotel Avangarda***

Hotel Avangarda to prestiżowy obiekt, który dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Położony w malowniczym regionie hotel oferuje najlepsze warunki do wypoczynku i organizacji spotkań biznesowych.

W hotelu klienci otrzymują do dyspozycji 6 sal konferencyjnych i bankietowych o modułowej budowie. Przestrzenie umożliwiają dowolne łączenie sal i w maksymalnym ustawieniu uzyskanie miejsc dla 540 osób. W ramach przestrzeni konferencyjnych dla uczestników udostępniany jest również pełen sprzęt audiowizualny, który obejmuje mikrofony, ekrany z rzutnikami, nagłośnienie oraz flipcharty. Organizatorom z pewnością niczego nie zabraknie i będą mogli komfortowo zorganizować spotkanie.

W obiekcie uczestnicy mogą również zrelaksować się w rozbudowanej strefie SPA.

 

5. Hotel Chopin****

Dane teleadresowe:
ul. Traugutta 21, 96-500 Sochaczew (mazowieckie)
tel. +48 46 862 59 99
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Chopin lub SPA w Hotelu Chopin.

5. Hotel Chopin****
5. Hotel Chopin****

Hotel Chopin to 4-gwiazdkowy obiekt z własną strefą SPA. Hotel swoją ofertę kieruje do najbardziej wymagających osób, które szukają przestrzeni, w których można będzie zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Zaplecze konferencyjne proponowane przez obiekt składa się z 4 sal konferencyjnych. Największa jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Mniejsze to przestrzenie na 80 i dwie sale po 30 osób. W każdym pomieszczeniu konferencyjnym na organizatorów czeka projektor, ekran oraz flipchart. Na największej sali dodatkowo dostępne jest nagłośnienie i mikrofony.

Dla większego komfortu organizacji wydarzenia klienci mogą skorzystać z przerwy cateringowej. W restauracji hotelowej przygotowanych zostanie wiele smacznych posiłków, które zostaną zaserwowane dla gości.

 

6. Pałac Żelechów**** SPA & Wellness

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudzkiego 36, 08-430 Żelechów (mazowieckie)
tel. +48 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Żelechów SPA & Wellness lub Strefa SPA w Pałacu Żelechów.

6. Pałac Żelechów**** SPA & Wellness
6. Pałac Żelechów**** SPA & Wellness

Konferencja, prelekcje czy szkolenia to czas wytężonego wysiłku umysłowego. Nie tylko ze strony prowadzących, ale także uczestników. Udział w takim wydarzeniu często wiąże się z koniecznością długiego dojazdu, dlatego warto aby organizatorzy zadbali o możliwość wypoczynku przez swoich gości.

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które jest połączenie niesamowitych pomieszczeń, rozbudowanego zaplecza konferencyjnego oraz niesamowitej strefy SPA. A wszystko to w otoczeniu niesamowitej przyrody. Hotel ma do dyspozycji gościa aż 19 sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne.

Dodatkowo w sali bankietowej można zorganizować ważne dla firmy wydarzenia i świętować przy starannie wybranych daniach i wyselekcjonowanych alkoholach. Warto zregenerować siły w strefie SPA. Składa się ona z kilku basenów, różnego rodzaju saun oraz strefy relaksu z niesamowitym widokiem. Do tego szeroka oferta zabiegów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

7. Hotel BoniFaCio**** Spa & Sport Resort

Dane teleadresowe:
ul. Kępa 84, 09-110 Kępa (mazowieckie)
tel. +48 23 651 24 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: SPA & Wellness w BoniFaCio SPA & Sport Resort.

7. Hotel BoniFaCio**** Spa & Sport Resort
7. Hotel BoniFaCio**** Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort to niesamowite miejsce niespełna godzinę drogi od Warszawy. Resort znajduje się na 10 hektarowej polanie, a samo miejsce pozwala poczuć się jak w sielskiej krainie z dala od miasta.

W takiej niesamowitej scenerii można zorganizować event firmowy, warsztaty czy prelekcje. Do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych, trzy z nich można połączyć dzięki czemu otrzymamy pomieszczenie, które pomieści 300 osób. Każda z sal zawiera wyposażenie audiowizualne i sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą dobrać menu oraz przygotować regeneracyjną przerwę kawową z poczęstunkiem.

Hotel oferuje także bardzo ciekawą ofertą zajęć team buildingu. Pikniki, podchody czy warsztaty na świeżym powietrzu to świetna okazja do zacieśnienia relacji w zespole. Resort posiada także bardzo dobrze rozbudowaną strefę SPA. Relaks w basenie czy saunie, a także korzystanie z zabiegów na ciało pozwolą pozbyć się stresu i prawdziwie wypocząć.

 

8. Z- Hotel**** Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25, 05-400 Otwock (mazowieckie)
tel. 22 778 11 30
Największa sala konferencyjna: 320 osób 
Ilość miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Z-Hotel lub Basen & SPA w Z- Hotel Business & Spa

8. Z- Hotel**** Business & Spa
8. Z- Hotel**** Business & Spa

Z- Hotel Business & Spa to miejsce gdzie biznes łączy się z wypoczynkiem oraz rekreacją. W hotelu dostępnych jest 11 sal konferencyjnych. Wszystkie z nich są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Małe sale idealnie nadają się na niewielkie spotkania czy negocjacje biznesowe. W większych można zorganizować prezentacje, prelekcje czy seminaria. Największa z sal pomieści 320 osób.

Na miejscu działa restauracja, która serwuje wykwintne dania. Dla gości biznesowych oferuje przekąski i lunche w formie bufetowej i serwowanej, a także przerwę kawową. Po części oficjalnej warto skorzystać z innych udogodnień na miejscu. Strefa SPA zachęca do wypoczynku i relaksu.

Strefa basenowa to także sauny i jacuzzi oraz liczne zabiegi. Na miejscu jest także kręgielnia, gdzie można miło i aktywnie spędzić czas. W wygodnych lożach można także delektować się drinkami do późnych godzin. A po całym dniu dobrze będzie wypocząć w jednym z wielu komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.

 

9. Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
tel. +48 22 212 84 57
Największa sala konferencyjna: 235 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Afrodyta lub Aqua SPA w Hotelu Afrodyta.

9. Hotel Afrodyta**** Business & SPA
9. Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Hotel Afrodyta to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Znajdujące się tu Centrum Konferencyjne pomoże zorganizować każdego rodzaju spotkanie. Znajduje się tu 10 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każde spotkanie organizowane jest w najwyższych standardach.

O każde takie przedsięwzięcie dba fachowa i procesjonalna obsługa. Sale stanowią dwa niezależne centra konferencyjne Delfy i Dwór. Sale są eleganckie, klimatyzowane i świetne wyposażone. Posiadają idealne zaplecze techniczne. Oferta biznesowa tworzona jest dla najbardziej wymagających gości. Hotel cechuje doskonała lokalizacja i bardzo dobry dojazd - autostrada A2.

Na terenie znajduje się parking dla gości. Istnieje także możliwość postawieni auta w sali eventowej. W hotelu znajduje się 16 gabinetów SPA i Aqua Spa dla regeneracji i relaksu organizmu. Studio Kulinarne dla Biznesu lub Klub Nocny Utopia pozwalają na liczne spotkania w formalnej atmosferze. Można tu porozmawiać w cocktail Barze jak i skorzystać z zabaw tanecznych do rana.

 

10. Hotel Sielanka nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka (mazowieckie)
tel. +48 48 666 16 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 112
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Sielanka nad Pilicą lub Zabiegi SPA w Hotelu Sielanka nad Pilicą.

10. Hotel Sielanka nad Pilicą****
10. Hotel Sielanka nad Pilicą****

Jedyne 50 km od Warszawy znajduje się Hotel Sielanka nad Pilicą, który jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Organizacje tego rodzaju spotkań to jedno z ważniejszych zadań hotelu.

Centrum konferencyjne posiada 7 sal szkoleniowych. Posiadają zróżnicowane wymiary i mogą pomieścić od 10 do 120 osób. Sale konferencyjne posiadają nowoczesne wyposażenie: flipchart, ekrany LCD, systemy nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Dopełnieniem każdej konferencji jest mazowiecki krajobraz oraz atrakcje oferowane przez hotel.

Goście mogą skorzystać  ze Spa, restauracji oraz wspólnego gotowania czy jazdy konnej, wziąć udział w koncertach lub imprezach tanecznych.  Na terenie znajduje się parking dla gości. Każde spotkanie przygotowywane jest z pasją i największa starannością. Personel dba o zadowolenie każdego klienta. Hotel oferuje różnego rodzaju scenariusze na imprezy firmowe. Goście mają do dyspozycji dużo aktywności fizycznej. Między innymi: paintball, misje militarno-survivalowe czy symulator zawodów olimpijskich

 

11. Hotel Las Woda

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1, 08-470 Wilga (mazowieckie)
tel. 793 800 061
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 84
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Las Woda lub Day SPA w Hotelu Las Woda.

11. Hotel Las Woda
11. Hotel Las Woda

Hotel Las Woda to luksusowy obiekt, który komponuje się z natura tworząc spójna całość.  Jest to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Hotel usytuowany jest na 17ha lasu, dzięki czemu zapewnia cisze i spokój, które wspomagają efektywność uczestników spotkania.

Na terenie hotelu znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal.  Jeśli chodzi o ustawienie to można je konfigurować z mniejszych na większe powierzchnie. Największa sala pomieści aż 450 osób. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie.

Na terenie hotelu istnieje Mobilne Centrum sterowania salami oraz mobilne ściany. Sale są klimatyzowane zapieniając komfort podczas upalnych dni. Hotel zapewnia opieka biznes planera, a także przygotowanie szczególnego scenariusza pobytu. Do każdego kineta podchodzi się indywidualnie. Każde spotkanie tragizowane jest z największa starannością, a goście mogą liczyć na pomoc techniczną.

Pozwoli to zapewne z powodzeniem zorganizować każde spotkanie. Podczas każdego spotkania istnieje możliwość zorganizowania idealnej imprezy integracyjnej i wielu atrakcji takich jak: wieczory taneczne, warsztaty kulinarne, gry terenowe, relaks w Spa oraz atrakcje sportowe.

 

12. Pałac Domaniowski**** Resort & Conference

Dane teleadresowe:
Konary 8, 26-432 Wieniawa (mazowieckie)
tel. 48 312 11 15
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 95
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Domaniowski lub Strefa SPA w Pałacu Domaniowski.

12. Pałac Domaniowski**** Resort & Conference
12. Pałac Domaniowski**** Resort & Conference

Pałac Domaniowski to elegancki obiekt położony w malowniczej okolicy. Tu zdecydowania można odpocząć od miasta, choć dojazd z Warszawy nie zajmuje długo. W tym obiekcie znajduje się nie tylko baza noclegowa, ale także konferencyjna. Do dyspozycji gości jest tu pięć sal, a każda z nich posiada doskonałe zaplecze techniczne.

Największa z nich jest przeznaczona dla maksymalnie 190 osób. Pokoje są bardzo elegancko urządzone. Ale na szczególne wyróżnienia zasługuje cały ogrom atrakcji jakie tu czekają. Jedną z nich jest gra terenowa, podczas której poznaje się historię tego zabytkowego obiektu. Poza tym organizowane są wieczory z grami kasyno, warsztaty kulinarne, winiarskie.

Organizowane są także zawody strzeleckie, a na miejscu można wypożyczyć rowery elektryczne. Zdecydowanie nie można się tu nudzić. A po wszystkich atrakcjach można się zrelaksować w strefie Spa

 

13. Hotel Sobienie Królewskie****

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64, 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
tel. 25-682-06-60
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: SPA w Hotelu Sobienie Królewskie.

13. Hotel Sobienie Królewskie****
13. Hotel Sobienie Królewskie****

Sobienie Królewskie to zdecydowanie miejsce dla tych, którzy lubią wypoczywać w luksusowych obiektach. Hotel mieści się w odrestaurowanych obiektach pałacu szlacheckiego z XIX wieku. Eleganckie wnętrza są tu widoczne na każdym kroku.

W przytulnym i pałacowym stylu są tez urządzone pokoje. Zadbano tu, aby goście byli zadowoleni, a pobyt przebiegał jak najlepiej. To też miejsce chętnie wybierane na szkolenia, konferencje czy wykłady. Znajduje się tu bardzo dobrze działająca część konferencyjna. Sal jest aż 9, a mniejsze z nich świetnie sprawdzą się na bardziej kameralne spotkania czy warsztaty. Z kolei największa z nich to miejsce dla aż 550 osób.

Doskonałe dania z tutejszej restauracji z pewnością zadowolą wszystkich gościa, a w czasie konferencji warto skorzystać też z bufetu kawowego. Można także pomyśleć o posiłku w formie np. Pikniku na świeżym powietrzu. W czasie wolnym warto też odwiedzić pole golfowe, co jest świetną okazją na nowe znajomości biznesowe. W części spa można skorzystać z licznych zabiegów.

 

14. Hotel Dębowa Góra***

Dane teleadresowe:
Nowe Rumunki 40/1, 09-520 Łąck (mazowieckie)
tel. +48 884 881 268
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: SPA & Wellness w Hotelu Dębowa.

14. Hotel Dębowa Góra***
14. Hotel Dębowa Góra***

Hotel Dębowa Góra to miejsce, gdzie warto zorganizować szkolenie czy warsztaty. To nie tylko okazja, żeby zmienić trochę otoczenie, ale także lepiej poznać swoich współpracowników czy nawiązać nowe kontakty w czasie konferencji. W tym obiekcie znajdują się 3 klimatyzowane sale konferencyjne z nowoczesnych zapleczem technicznym. Można w nich zorganizować wydarzenia do 100 osób.

Poza tym są także mniejsze sale, idealne na szkolenia czy kameralne spotkania. Można tu także zorganizować świetne imprezy czy przyjęcia na świeżym powietrzu. W hotelu serwowane są doskonałe dania, które powstają z produktów najwyższej jakości. Pokoje o różnym standardzie oferuję wiele dodatkowych wygód.

Poza klasycznymi pokojami dostępne są także apartamenty, z częścią sypialnianą, salonem i aneksem kuchennym. Po całym dniu warto wypocząć w grocie solnej, można także skorzystać z licznych zabiegów. To doskonałe miejsce, ok. 1,5 h godziny do Warszawy czy Torunia.

 

15. Hotel Narvil**** Conference & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock (mazowieckie)
tel. 22 566 10 00
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 662
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Narvil lub Niagara SPA w Narvil Conference & Spa.

15. Hotel Narvil**** Conference & Spa
15. Hotel Narvil**** Conference & Spa

Klimatyczny obiekt położony nad Narwią zachęci Państwa kompleksową obsługą każdego spotkania biznesowego. Centrum konferencyjne składa się z 33 wielofunkcyjnych sal, które dzięki swojej mobilności, pomieszczą nawet do 1500 uczestników.

Hotel w swojej ofercie zawiera 662 miejsc noclegowych w 332 pokojach. Dominacja ciepłego brązu oraz beżu czyni każdy pokój luksusowym, a przy tym rozjaśnia każde wnętrze, dając pełen komfort jego użytkowania. Podczas konferencji hotel oferuje możliwość usługi cateringowej. Z kolei tradycyjna kuchnia polska podana w nowoczesnym wydaniu to definicja ekskluzywnej hotelowej restauracji.

O wyczekiwany wypoczynek po trudach konferencji zadba bogate zaplecze rekreacyjne. Do Państwa dyspozycji obiekt przeznacza szereg kompleksowych usług SPA, kryty basen, rozbudowane centrum fitness bądź dostępność hotelowych rowerów. Obiekt znajduje się w niezwykłej otulinie malowniczej przyrody, co wraz z powyższymi udogodnieniami czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem biznesowym.

 

16. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
Leonów 7a, 09-533 Słubice (mazowieckie)
tel. +48 602 19 85 98
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Kawallo lub Lasvita SPA & Wellness w Hotelu Kawallo.

16. Hotel Kawallo****
16. Hotel Kawallo****

Hotel Kawallo to obiekt znany ze swojej komfortowo wyposażonej strefy biznesowej, gdzie stawia się na pełen profesjonalizm. W skład wchodzi 5 sal konferencyjnych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu będą idealnym miejscem dla różnych eventów biznesowych.

Baza noclegowa zamyka się w 63 przytulnie urządzonych pokoi i apartamentów, gdzie nowoczesność łączy się z ponadczasową elegancją, zapewniając Państwu komfortowy pobyt. Niepowtarzalny klimat hotelowej restauracji zachwyci Państwa wyjątkowymi polsko-europejskimi kulinariami. Niewątpliwą zaletą tego miejsca są również urokliwe ogródki letnie, które urozmaicą lunche lub obiady w plenerze. 

Nie brakuje tu także miejsc rekreacyjnych. Kompleksowe zaplecze SPA pozwoli się Państwu zrelaksować po trudach konferencji. Z kolei klimatyczny bar hotelowy umili każdy wieczór szerokim wyborem nietuzinkowych alkoholi z całego świata. Powyższy obiekt w pełni zaspokoi Państwa wszystkie oczekiwania względem idealnie zorganizowanej konferencji.


Data publikacji: 11.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top