img

Konferencje w Hotelach ze SPA w woj. Mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne ze SPA w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Czardasz****

Dane teleadresowe:
ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
Kontakt: 24 366 56 88
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczna miejsc noclegowych: 109
Zobacz więcej: Basen SPA & Wellness w hotelu Czardasz.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesny i klimatyczny hotel Czardasz to miejsce, które przyciąga podróżujących prywatnie i biznesowo. Jest tu spora przestrzeń konferencyjna, a największa sala z powodzeniem pomieści nawet 150 osób.

Kolejne 4 sale doskonale sprawdzą się w czasie szkoleń czy warsztatów biznesowych. Nie zapomniano tu o nowoczesnym zapleczu multimedialnym. Na kameralne spotkania czy narady jest tu elegancki Vip room

Na gości czeka tu 109 miejsc noclegowych, a w pokojach są liczne udogodnienia jak tv, zestawy ręczników, kosmetyków i inne. Na najbardziej wymagających czekają pokoje De Luxe i apartamenty. W Oberży pod strzechą serwowane są dania kuchni staropolskiej. Można tu zjeść perliczkę, żur w chlebie i inne doskonałe dania. Spora strefa Spa z basenem, sauną i innymi atrakcjami pozwala wypocząć.

 

2. V Hotel Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Kosmatki 8, 03-982 Warszawa
Kontakt: 22 276 52 00
Największa sala konferencyjna: 210 osób
Liczna miejsc noclegowych: 195
Zobacz więcej: SPA w V Hotel Warsaw.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W hotelu Warsaw znajduje się nowoczesna i funkcjonalna część konferencyjna. Jest tu aż 9 sal o różnej powierzchni, a największa z nich może pomieścić 210 osób. Pozostałe sama sprawdzą się podczas szkoleń firmowych czy bardziej kameralnych spotkań.

Podczas prezentacji przydatne jest nowoczesne zaplecze multimedialne, a na terenie hotelu jest szybki internet. Sale posiadają dostęp do światła dziennego co znacznie wpływa na komfort uczestników. 

Podczas konferencji doskonale sprawdzi się serwis kawowy, a w hotelowej restauracji podawane są doskonałe dania z składników wysokiej jakości. Część noclegowa to 100 pokoi i apartamentów o wysokim standardzie. W pokojach czekają zestawy do parzenia kawy i herbaty, sejf, miejsce do pracy.

 

3. Hotel & SPA Hetman

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 133, 08-103 Siedlce (mazowieckie)
tel. 25 644 30 00
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Zobacz więcej: SPA & Wellness w Hotelu Hetman.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel&SPA Hetman to kameralna przestrzeń, która kierowana jest przede wszystkim do wymagających klientów biznesowych. Osoby poszukujące najlepszego miejsca do zorganizowania spotkania biznesowego w Siedlcach z pewnością będą zadowolone z wybrania oferty tego właśnie obiektu.

Obiekt dysponuje jedną nowoczesną salą konferencyjną, która jest przygotowana na przyjęcie maksymalnie 20 osób. Sala urządzona jest w nowoczesnym stylu i posiada na wyposażeniu flipchart oraz TV. Pomieszczenie jest dodatkowo objęte dostępem do bezprzewodowego Internetu. Sala posiada dużych rozmiarów przeszklenia, które gwarantują dostęp do światła dziennego.

Goście mogą również skorzystać z oferty restauracyjnej, a także rozbudowanej strefy SPA, która pozwoli na zrelaksowanie się po skończonej już konferencji.

 

4. Hotel Avangarda***

Dane teleadresowe:
ul. Królowej Bony 3, 06-230 Różan (mazowieckie)
tel. 29 752 50 34
Największa sala konferencyjna: 540 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Avangarda lub SPA w hotelu Avangarda.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Avangarda to prestiżowy obiekt, który dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Położony w malowniczym regionie hotel oferuje najlepsze warunki do wypoczynku i organizacji spotkań biznesowych.

W hotelu klienci otrzymują do dyspozycji 6 sal konferencyjnych i bankietowych o modułowej budowie. Przestrzenie umożliwiają dowolne łączenie sal i w maksymalnym ustawieniu uzyskanie miejsc dla 540 osób. W ramach przestrzeni konferencyjnych dla uczestników udostępniany jest również pełen sprzęt audiowizualny, który obejmuje mikrofony, ekrany z rzutnikami, nagłośnienie oraz flipcharty. Organizatorom z pewnością niczego nie zabraknie i będą mogli komfortowo zorganizować spotkanie.

W obiekcie uczestnicy mogą również zrelaksować się w rozbudowanej strefie SPA.

 

5. Hotel Chopin****

Dane teleadresowe:
ul. Traugutta 21, 96-500 Sochaczew (mazowieckie)
tel. +48 46 862 59 99
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Chopin lub SPA w Hotelu Chopin.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Chopin to 4-gwiazdkowy obiekt z własną strefą SPA. Hotel swoją ofertę kieruje do najbardziej wymagających osób, które szukają przestrzeni, w których można będzie zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Zaplecze konferencyjne proponowane przez obiekt składa się z 4 sal konferencyjnych. Największa jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Mniejsze to przestrzenie na 80 i dwie sale po 30 osób. W każdym pomieszczeniu konferencyjnym na organizatorów czeka projektor, ekran oraz flipchart. Na największej sali dodatkowo dostępne jest nagłośnienie i mikrofony.

Dla większego komfortu organizacji wydarzenia klienci mogą skorzystać z przerwy cateringowej. W restauracji hotelowej przygotowanych zostanie wiele smacznych posiłków, które zostaną zaserwowane dla gości.

 

6. Pałac Żelechów**** SPA & Wellness

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudzkiego 36, 08-430 Żelechów (mazowieckie)
tel. +48 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Żelechów SPA & Wellness lub Strefa SPA w Pałacu Żelechów.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Konferencja, prelekcje czy szkolenia to czas wytężonego wysiłku umysłowego. Nie tylko ze strony prowadzących, ale także uczestników. Udział w takim wydarzeniu często wiąże się z koniecznością długiego dojazdu, dlatego warto aby organizatorzy zadbali o możliwość wypoczynku przez swoich gości.

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które jest połączenie niesamowitych pomieszczeń, rozbudowanego zaplecza konferencyjnego oraz niesamowitej strefy SPA. A wszystko to w otoczeniu niesamowitej przyrody. Hotel ma do dyspozycji gościa aż 19 sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie audiowizualne.

Dodatkowo w sali bankietowej można zorganizować ważne dla firmy wydarzenia i świętować przy starannie wybranych daniach i wyselekcjonowanych alkoholach. Warto zregenerować siły w strefie SPA. Składa się ona z kilku basenów, różnego rodzaju saun oraz strefy relaksu z niesamowitym widokiem. Do tego szeroka oferta zabiegów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

7. Hotel BoniFaCio**** Spa & Sport Resort

Dane teleadresowe:
ul. Kępa 84, 09-110 Kępa (mazowieckie)
tel. +48 23 651 24 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: Sale konferencyjne BoniFaCio SPA & Sport Resort lub SPA & Wellness w BoniFaCio SPA & Sport Resort.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

BoniFaCio Spa & Sport Resort to niesamowite miejsce niespełna godzinę drogi od Warszawy. Resort znajduje się na 10 hektarowej polanie, a samo miejsce pozwala poczuć się jak w sielskiej krainie z dala od miasta.

W takiej niesamowitej scenerii można zorganizować event firmowy, warsztaty czy prelekcje. Do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych, trzy z nich można połączyć dzięki czemu otrzymamy pomieszczenie, które pomieści 300 osób. Każda z sal zawiera wyposażenie audiowizualne i sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą dobrać menu oraz przygotować regeneracyjną przerwę kawową z poczęstunkiem.

Hotel oferuje także bardzo ciekawą ofertą zajęć team buildingu. Pikniki, podchody czy warsztaty na świeżym powietrzu to świetna okazja do zacieśnienia relacji w zespole. Resort posiada także bardzo dobrze rozbudowaną strefę SPA. Relaks w basenie czy saunie, a także korzystanie z zabiegów na ciało pozwolą pozbyć się stresu i prawdziwie wypocząć.

 

8. Z- Hotel**** Business & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 25, 05-400 Otwock (mazowieckie)
tel. 22 778 11 30
Największa sala konferencyjna: 320 osób 
Ilość miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Z-Hotel lub Basen & SPA w Z- Hotel Business & Spa

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z- Hotel Business & Spa to miejsce gdzie biznes łączy się z wypoczynkiem oraz rekreacją. W hotelu dostępnych jest 11 sal konferencyjnych. Wszystkie z nich są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Małe sale idealnie nadają się na niewielkie spotkania czy negocjacje biznesowe. W większych można zorganizować prezentacje, prelekcje czy seminaria. Największa z sal pomieści 320 osób.

Na miejscu działa restauracja, która serwuje wykwintne dania. Dla gości biznesowych oferuje przekąski i lunche w formie bufetowej i serwowanej, a także przerwę kawową. Po części oficjalnej warto skorzystać z innych udogodnień na miejscu. Strefa SPA zachęca do wypoczynku i relaksu.

Strefa basenowa to także sauny i jacuzzi oraz liczne zabiegi. Na miejscu jest także kręgielnia, gdzie można miło i aktywnie spędzić czas. W wygodnych lożach można także delektować się drinkami do późnych godzin. A po całym dniu dobrze będzie wypocząć w jednym z wielu komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych.

 

9. Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
tel. +48 22 212 84 57
Największa sala konferencyjna: 235 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Afrodyta lub Aqua SPA w Hotelu Afrodyta.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Afrodyta to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Znajdujące się tu Centrum Konferencyjne pomoże zorganizować każdego rodzaju spotkanie. Znajduje się tu 10 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Każde spotkanie organizowane jest w najwyższych standardach.

O każde takie przedsięwzięcie dba fachowa i procesjonalna obsługa. Sale stanowią dwa niezależne centra konferencyjne Delfy i Dwór. Sale są eleganckie, klimatyzowane i świetne wyposażone. Posiadają idealne zaplecze techniczne. Oferta biznesowa tworzona jest dla najbardziej wymagających gości. Hotel cechuje doskonała lokalizacja i bardzo dobry dojazd - autostrada A2.

Na terenie znajduje się parking dla gości. Istnieje także możliwość postawieni auta w sali eventowej. W hotelu znajduje się 16 gabinetów SPA i Aqua Spa dla regeneracji i relaksu organizmu. Studio Kulinarne dla Biznesu lub Klub Nocny Utopia pozwalają na liczne spotkania w formalnej atmosferze. Można tu porozmawiać w cocktail Barze jak i skorzystać z zabaw tanecznych do rana.

 

10. Hotel Sielanka nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka (mazowieckie)
tel. +48 48 666 16 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 112
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Sielanka nad Pilicą lub Zabiegi SPA w Hotelu Sielanka nad Pilicą.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jedyne 50 km od Warszawy znajduje się Hotel Sielanka nad Pilicą, który jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Organizacje tego rodzaju spotkań to jedno z ważniejszych zadań hotelu.

Centrum konferencyjne posiada 7 sal szkoleniowych. Posiadają zróżnicowane wymiary i mogą pomieścić od 10 do 120 osób. Sale konferencyjne posiadają nowoczesne wyposażenie: flipchart, ekrany LCD, systemy nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Dopełnieniem każdej konferencji jest mazowiecki krajobraz oraz atrakcje oferowane przez hotel.

Goście mogą skorzystać  ze Spa, restauracji oraz wspólnego gotowania czy jazdy konnej, wziąć udział w koncertach lub imprezach tanecznych.  Na terenie znajduje się parking dla gości. Każde spotkanie przygotowywane jest z pasją i największa starannością. Personel dba o zadowolenie każdego klienta. Hotel oferuje różnego rodzaju scenariusze na imprezy firmowe. Goście mają do dyspozycji dużo aktywności fizycznej. Między innymi: paintball, misje militarno-survivalowe czy symulator zawodów olimpijskich

 

11. Hotel Las Woda

Dane teleadresowe:
ul. Spokojna 1, 08-470 Wilga (mazowieckie)
tel. 793 800 061
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 84
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Las Woda lub Day SPA w Hotelu Las Woda.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Las Woda to luksusowy obiekt, który komponuje się z natura tworząc spójna całość.  Jest to idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Hotel usytuowany jest na 17ha lasu, dzięki czemu zapewnia cisze i spokój, które wspomagają efektywność uczestników spotkania.

Na terenie hotelu znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal.  Jeśli chodzi o ustawienie to można je konfigurować z mniejszych na większe powierzchnie. Największa sala pomieści aż 450 osób. Sale posiadają profesjonalne i funkcjonalne wyposażenie.

Na terenie hotelu istnieje Mobilne Centrum sterowania salami oraz mobilne ściany. Sale są klimatyzowane zapieniając komfort podczas upalnych dni. Hotel zapewnia opieka biznes planera, a także przygotowanie szczególnego scenariusza pobytu. Do każdego kineta podchodzi się indywidualnie. Każde spotkanie tragizowane jest z największa starannością, a goście mogą liczyć na pomoc techniczną.

Pozwoli to zapewne z powodzeniem zorganizować każde spotkanie. Podczas każdego spotkania istnieje możliwość zorganizowania idealnej imprezy integracyjnej i wielu atrakcji takich jak: wieczory taneczne, warsztaty kulinarne, gry terenowe, relaks w Spa oraz atrakcje sportowe.

 

12. Pałac Domaniowski**** Resort & Conference

Dane teleadresowe:
Konary 8, 26-432 Wieniawa (mazowieckie)
tel. 48 312 11 15
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 95
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Domaniowski lub Strefa SPA w Pałacu Domaniowski.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Domaniowski to elegancki obiekt położony w malowniczej okolicy. Tu zdecydowania można odpocząć od miasta, choć dojazd z Warszawy nie zajmuje długo. W tym obiekcie znajduje się nie tylko baza noclegowa, ale także konferencyjna. Do dyspozycji gości jest tu pięć sal, a każda z nich posiada doskonałe zaplecze techniczne.

Największa z nich jest przeznaczona dla maksymalnie 190 osób. Pokoje są bardzo elegancko urządzone. Ale na szczególne wyróżnienia zasługuje cały ogrom atrakcji jakie tu czekają. Jedną z nich jest gra terenowa, podczas której poznaje się historię tego zabytkowego obiektu. Poza tym organizowane są wieczory z grami kasyno, warsztaty kulinarne, winiarskie.

Organizowane są także zawody strzeleckie, a na miejscu można wypożyczyć rowery elektryczne. Zdecydowanie nie można się tu nudzić. A po wszystkich atrakcjach można się zrelaksować w strefie Spa

 

13. Hotel Sobienie Królewskie****

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64, 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
tel. 25-682-06-60
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: SPA w Hotelu Sobienie Królewskie.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sobienie Królewskie to zdecydowanie miejsce dla tych, którzy lubią wypoczywać w luksusowych obiektach. Hotel mieści się w odrestaurowanych obiektach pałacu szlacheckiego z XIX wieku. Eleganckie wnętrza są tu widoczne na każdym kroku.

W przytulnym i pałacowym stylu są tez urządzone pokoje. Zadbano tu, aby goście byli zadowoleni, a pobyt przebiegał jak najlepiej. To też miejsce chętnie wybierane na szkolenia, konferencje czy wykłady. Znajduje się tu bardzo dobrze działająca część konferencyjna. Sal jest aż 9, a mniejsze z nich świetnie sprawdzą się na bardziej kameralne spotkania czy warsztaty. Z kolei największa z nich to miejsce dla aż 550 osób.

Doskonałe dania z tutejszej restauracji z pewnością zadowolą wszystkich gościa, a w czasie konferencji warto skorzystać też z bufetu kawowego. Można także pomyśleć o posiłku w formie np. Pikniku na świeżym powietrzu. W czasie wolnym warto też odwiedzić pole golfowe, co jest świetną okazją na nowe znajomości biznesowe. W części spa można skorzystać z licznych zabiegów.

 

14. Hotel Dębowa Góra***

Dane teleadresowe:
Nowe Rumunki 40/1, 09-520 Łąck (mazowieckie)
tel. +48 884 881 268
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: SPA & Wellness w Hotelu Dębowa.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Dębowa Góra to miejsce, gdzie warto zorganizować szkolenie czy warsztaty. To nie tylko okazja, żeby zmienić trochę otoczenie, ale także lepiej poznać swoich współpracowników czy nawiązać nowe kontakty w czasie konferencji. W tym obiekcie znajdują się 3 klimatyzowane sale konferencyjne z nowoczesnych zapleczem technicznym. Można w nich zorganizować wydarzenia do 100 osób.

Poza tym są także mniejsze sale, idealne na szkolenia czy kameralne spotkania. Można tu także zorganizować świetne imprezy czy przyjęcia na świeżym powietrzu. W hotelu serwowane są doskonałe dania, które powstają z produktów najwyższej jakości. Pokoje o różnym standardzie oferuję wiele dodatkowych wygód.

Poza klasycznymi pokojami dostępne są także apartamenty, z częścią sypialnianą, salonem i aneksem kuchennym. Po całym dniu warto wypocząć w grocie solnej, można także skorzystać z licznych zabiegów. To doskonałe miejsce, ok. 1,5 h godziny do Warszawy czy Torunia.

 

15. Hotel Narvil**** Conference & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock (mazowieckie)
tel. 22 566 10 00
Największa sala konferencyjna: 1300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 662
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotel Narvil lub Niagara SPA w Narvil Conference & Spa.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Klimatyczny obiekt położony nad Narwią zachęci Państwa kompleksową obsługą każdego spotkania biznesowego. Centrum konferencyjne składa się z 33 wielofunkcyjnych sal, które dzięki swojej mobilności, pomieszczą nawet do 1500 uczestników.

Hotel w swojej ofercie zawiera 662 miejsc noclegowych w 332 pokojach. Dominacja ciepłego brązu oraz beżu czyni każdy pokój luksusowym, a przy tym rozjaśnia każde wnętrze, dając pełen komfort jego użytkowania. Podczas konferencji hotel oferuje możliwość usługi cateringowej. Z kolei tradycyjna kuchnia polska podana w nowoczesnym wydaniu to definicja ekskluzywnej hotelowej restauracji.

O wyczekiwany wypoczynek po trudach konferencji zadba bogate zaplecze rekreacyjne. Do Państwa dyspozycji obiekt przeznacza szereg kompleksowych usług SPA, kryty basen, rozbudowane centrum fitness bądź dostępność hotelowych rowerów. Obiekt znajduje się w niezwykłej otulinie malowniczej przyrody, co wraz z powyższymi udogodnieniami czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem biznesowym.

 

16. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
Leonów 7a, 09-533 Słubice (mazowieckie)
tel. +48 602 19 85 98
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Kawallo lub Lasvita SPA & Wellness w Hotelu Kawallo.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kawallo to obiekt znany ze swojej komfortowo wyposażonej strefy biznesowej, gdzie stawia się na pełen profesjonalizm. W skład wchodzi 5 sal konferencyjnych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu będą idealnym miejscem dla różnych eventów biznesowych.

Baza noclegowa zamyka się w 63 przytulnie urządzonych pokoi i apartamentów, gdzie nowoczesność łączy się z ponadczasową elegancją, zapewniając Państwu komfortowy pobyt. Niepowtarzalny klimat hotelowej restauracji zachwyci Państwa wyjątkowymi polsko-europejskimi kulinariami. Niewątpliwą zaletą tego miejsca są również urokliwe ogródki letnie, które urozmaicą lunche lub obiady w plenerze. 

Nie brakuje tu także miejsc rekreacyjnych. Kompleksowe zaplecze SPA pozwoli się Państwu zrelaksować po trudach konferencji. Z kolei klimatyczny bar hotelowy umili każdy wieczór szerokim wyborem nietuzinkowych alkoholi z całego świata. Powyższy obiekt w pełni zaspokoi Państwa wszystkie oczekiwania względem idealnie zorganizowanej konferencji.


Data publikacji: 11.05.2023

Nasi partnerzy

Back to Top