img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych nad morzem

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych nad morzem - ponad 300 hoteli konferencyjnych nad morzem

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych nad morzem:

Amber Hotel Gdańsk
Dane teleadresowe:

ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk 
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 97

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Amber Hotel to to trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się na urokliwym wzgórzu w gdańskiej dzielnicy Suchanino. Cechuje go świetna lokalizacja, malownicze widoki i bliskie sąsiedztwo Zatoki Gdańskiej oraz zabytków Trójmiasta. To nie tylko świetna baza wypadowa do zwiedzania nadmorskich atrakcji, ale również idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, warsztatów czy bankietów.

W Amber Hotel znajduje się aż sześć sal konferencyjnych, w których mogą się odbywać zarówno kameralne wydarzenia, jak i spotkania biznesowe dla dużej liczby osób. Każda sala jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, profesjonalne nagłośnienie i wysokiej klasy projektor. Obiekt oferuje również eleganckie i komfortowe pokoje do wynajęcia, a także zapewnia bogaty wybór potraw w hotelowej restauracji. Organizatorzy wydarzeń otrzymują kompleksową obsługę konferencji i szkoleń oraz mogą skorzystać z ciekawych pakietów konferencyjnych. W przerwie od pracy uczestnicy mają możliwość skorzystania z uroków morza, plaży i okolicznych terenów zielonych.

Zobacz również: Sale konferencyjne Amber Hotel / Konferencje w Amber Hotel w Gdańsku

 

Hotel Jastarnia
Dane teleadresowe:

ul. Portowa 35, 84-140 Jastarnia
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 84

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Jastarnia to obiekt o doskonałej lokalizacji, położony w samym sercu słynnego kurortu. Znajduje się tuż nad morzem, w bliskim sąsiedztwie portu, mariny jachtowej i plaży oraz w niewielkiej odległości od centrum Jastarni. Ten nowoczesny hotel w stylu willowym doskonale się sprawdzi jako miejsce ogranizacji spotkań biznesowych, konferencji, warsztatów, sympozjów i szkoleń.

Przestronna sala konferencyjna obiektu jest wyposażona w rzutnik multimedialny i ekran projekcyjny, flipchart, wizualizer, nagłośnienie, mikrofony i tablicę magnetyczną, a także klimatyzację i internet Wi-Fi. Organizatorzy otrzymują kompleksowe wsparcie wykwalifikowanego personelu, który czuwa nad wszystkimi aspektami wydarzenia. Hotel Jastarnia oferuje też możliwość dostosowania ustawienia sali do charakteru spotkania. Oprawa kulinarna konferencji jest tworzona przez pracowników hotelowej restauracji, którzy przygotowują wyśmienite dania polskie i regionalne. Istnieje również możliwość skorzystania z komfortowej oferty noclegowej oraz dobrze wyposażonej strefy SPA i masażu.

Zobacz również: Sale konferencyjne Hotel Jastarnia / Konferencje i szkolenia w Hotelu Jastarnia

 

Hotel Szafir
Dane teleadresowe:

ul. Droga Rybacka 54, 84-104 Jastrzębia Góra
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Szafir to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt o bardzo dobrym położeniu i szerokiej ofercie wypoczynkowo-rekreacyjnej. Dzięki świetnej lokalizacji w centrum Jastrzębiej Góry jest chętnie wybierany przez organizatorów takich wydarzeń, jak sympozja, konferencje biznesowe, prelekcje czy warsztaty.

Dwie sale konferencyjne są doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny: rzutnik multimedialny, ekran, TV, odtwarzacz DVD, profesjonalny system nagłośnienia, a także flipchart i tablicę suchościeralną. Przestronne i eleganckie sale konferencyjne pozwalają w kameralnych i komfortowych warunkach skupić się na zadaniach biznesowych.

Hotel zapewnia też swoim gościom wygodne miejsca noclegowe o wysokim standardzie oraz wyjątkową ofertę kulinarną obejmującą tradycyjne dania europejskie, polskie i należące do kuchni kaszubskiej. W przerwie od pracy uczestnicy mogą skorzystać z ekskluzywnego SPA i bogatej oferty rekreacyjnej oraz turystycznej regionu, a także w ciągu kilku minut znaleźć się na pobliskiej plaży i promenadzie.

Zobacz również: Sale konferencyjne Hotel SzafirSzkolenia i konferencje w Hotelu Szafir 


Data publikacji: 11.05.2022

Nasi partnerzy