img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w Łodzi

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze 3 gwiazdkowe hotele w Łodzi, organizujące konferencje:

 

1. Hotel Campanile Łódź***

Dane teleadresowe:
Aleja Piłsudskiego 27, 90-307 Łódź
Kontakt: 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 212
Zobacz więcej: Konferencje w Campanile Łódź.

1. Hotel Campanile Łódź***
1. Hotel Campanile Łódź***

Hotel Campanile w Łodzi to doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada 6 przestronnych sal konferencyjnych. Mogą one pomieścić do 120 osób. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny i nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie. Znajdują się tutaj: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart, nagłośnienie konferencyjne, wodę i materiały piśmienne dla uczestników.  

Każda sala posiada naturalne oświetlenie jak i możliwość całkowitego zaciemnienia. Dodatkowo sale można zwiększać lub zmniejszać dzięki systemowi ścian mobilnych. Atutem jest także wyjście na teras z jednej sali. Goście mogą skorzystać z oferty przerwy kawowej lub menu konferencyjno-bankietowego.

Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba obsługa hotelu, na której pomoc można liczyć na każdym etapie imprezy. Na życzenie gości udostępniona jest pomoc techniczna

 

2. Tobaco Hotel***

Dane teleadresowe:
Mikołaja Kopernika 64, 90-553 Łódź
Kontakt: 42 207 07 07
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Ilość miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Tobaco.

2. Tobaco Hotel***
2. Tobaco Hotel***

Tobaco Hotel zasługuje na miano idealnego miejsca, w którym można zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Ze względu na swoją dogodną lokalizacje miejsce to jest wybierane na spotkania o ogólnopolskim zasięgu.

Hotel znajduje się obok Dworca PKP Łódź Kaliska oraz Atlas Areny.  Dysponuje 7 przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz szybki Internet. Dodatkowo posiadają również klimatyzację, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Znajdują się tu między innymi: rzutniki, projektory, ekrany multimedialne. Goście mogą skorzystać z oferty przerw kawowych, zestawów lunchowych oraz uroczystych kolacji podczas spotkania. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowym atutem hotelu jest monitorowany parking.

 

3. Hampton by Hilton Łódź City Centre***

Dane teleadresowe:
ul. Piotrkowska 157, 90-440 Łódź
tel. 42 202 20 22
Największa sala konferencyjna: 115 osób
Ilość miejsc noclegowych: 298
Zobacz więcej na: Konferencje w hotelu Hampton by Hilton Łódź.

3. Hampton by Hilton Łódź City Centre***
3. Hampton by Hilton Łódź City Centre***

Hampton by Hilton Łódź to luksusowy obiekt, który znajduje się w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do obiektu i wygodne skorzystanie z wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto. Obiekt dysponuje bogatym zapleczem noclegowym oraz bazą konferencyjną przystosowaną do potrzeb klientów biznesowych. Nowoczesny obiekt gwarantuje wszystko, co niezbędne do organizowania wydarzeń stojących na najwyższym poziomie, które znakomicie wpasują się w potrzeby.

Hampton by Hilton dysponuje 3 salami konferencyjnymi o modułowej budowie, które można ze sobą łączyć. Po połączeniu wszystkich sal możliwe jest uzyskanie przestrzenie dla 115 osób w układzie teatralnym. Przestrzenie konferencyjne urządzone są w nowoczesnym stylu i na wyposażeniu posiadają ekran sufitowy, projektor, nagłośnienie oraz sprzęt do prowadzenia wideokonferencji.

Sale dodatkowo są klimatyzowane i dobrze oświetlone, co zwiększa wygodę prowadzenia różnego rodzaju spotkań w obiekcie. Dodatkowo personel obiektu pomaga w dostosowaniu sal konferencyjnych do potrzeb konkretnego wydarzenia.

 

4. Hotel Restauracja „YUCA”***

Dane teleadresowe:
Złotno 83, 94-221 Łódź
tel. 42 634 71 15
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Ilość miejsc noclegowych: 42
Zobacz więcej na: Konferencje w hotelu YUCA.

4. Hotel Restauracja „YUCA”***
4. Hotel Restauracja „YUCA”***

Hotel Restauracja „YUCA” mieści się w zachodniej części Łodzi, która charakteryzuje się bardzo czystym powietrzem. W niedalekiej odległości od obiektu mieści się Atlas Arena oraz Manufaktura. Obiekt stawia na proponowanie dla klientów najwyższej jakości usług i może sprawdzić się rewelacyjnie.

Hotel Restauracja „YUCA” to obiekt dysponujący 1 salą konferencyjną. Możliwe jest pomieszczenie w trakcie wydarzenia nawet 160 osób w układzie teatralnym. Prelegenci do swojej dyspozycji otrzymują projektor, ekran, flipchart nagłośnienie oraz tv/laptop. Wyposażenie w niezbędny sprzęt audiowizualny gwarantuje wysoki komfort prowadzenia wydarzeń i pozwala organizować spotkania stojące na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji organizatorów pozostaje także personel hotelowy, który pomaga w przystosowaniu sali konferencyjnej. Obsługa hotelowa jest również w stanie zorganizować przerwę kawową, która może odbyć się w sali konferencyjnej lub w restauracji. Znacząco wpływa to na radość z zorganizowanego spotkania.

 

5. Abton Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Prądzyńskiego 9, 93-478 Łódź
tel. +48 570 002 320
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 90
Zorganizuj konferencję w hotelu Abton.

5. Abton Hotel***
5. Abton Hotel***

Abton Hotel to 3-gwiazdkowy obiekt, który mieści się przy trasie S14/S8/A1 Warszawa-Gdańsk-Katowice-Wrocław. Takie położenie gwarantuje łatwy dojazd do obiektu z różnych części Polski. Sprawia, że ten świetnie sprawdzi się dla uczestników konferencji, którzy przybywają na spotkania z różnych części Polski. 

Hotel Abton to 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne. Obie sale pozwalają pomieścić do 60 osób w układzie teatralnym. Przestrzenie konferencyjne charakteryzują się nowoczesnym wystrojem, wygodnymi siedzeniami, klimatyzacją, wydajnym oświetleniem i dostępnością nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Organizatorzy mają zapewnione wszystko, co niezbędne do organizowania konferencji i szkoleń stojących na najwyższym poziomie.

Tym samym jak najbardziej warto zainteresować się ofertą obiektu i skorzystaniem z niego. Może to bowiem dawać znakomite rezultaty i prowadzić do wielu korzyści. Obsługa hotelu dodatkowo zawsze służy pomocą dla organizatorów i pomaga w przygotowaniu sali pod konkretną liczbę gości. Organizatorzy dzięki temu mogą skupić się na tym, aby zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci.


Data publikacji: 29.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top