img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w Łodzi

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze, 4-gwiazdkowe hotele konferencyjne w Łodzi:

 

1. Novotel Łódź Centrum****

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 11a 90-368 Łódź
tel. 42 254 39 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 225
Więcej informacji: Sale konferencyjne w Novotel Łódź Centrum.

1. Novotel Łódź Centrum****
1. Novotel Łódź Centrum****

Novotel Łódź Centrum to hotel nie tylko świetnie zlokalizowany, ale także taki, który zapewnia gościom pobyt na najwyższym poziomie. Pokoje tworzą łącznie bazę noclegową dla 225 osób, a w każdym z nich znajdują się liczne udogodnienia takie jak choćby sejf, minibar. Pokoje są klimatyzowane, a jasne barwy tworzą dobre tło do wypoczynku.

Część konferencyjna w tym hotelu to 8 nowoczesnych i funkcjonalnych sal. Najmniejsza z nich, dla 10 osób to świetne miejsce na spotkania, rekrutacje. Kolejne sale są przeznaczone dla 40-50 osób i to świetny wybór na szkolenia czy warsztaty dla pracowników. Jeśli jednak zależy Ci na większej przestrzeni, to jest tu też powierzchnia dedykowana dla 180 osób, pozwala to na zorganizowanie licznej konferencji, seminariów, wykładów.

Nowoczesne fotele zapewniają komfort, a układ sali można dostosować. Nie brakuje tu też nowoczesnego zaplecza technicznego. Po części oficjalnej warto zaprosić gości na kolację do hotelowej restauracji, a sale konferencyjne świetnie nadają się też na przyjęcia czy bankiety do 180 osób.

 

2. Loft Aparts 

Dane teleadresowe:
ul. Tymienieckiego 25c 90-350 Łódź
tel. 730 252 525
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Ilość miejsc noclegowych: 70
Więcej informacji: Konferencje w Loft Aparts.

2. Loft Aparts 
2. Loft Aparts 

Loft Aparts znajdują się w zrewitalizowanych budynkach XIX wiecznej fabryki. Ten postindustrialny klimat jest widoczny we wnętrzach, dzięki czemu udało się tu stworzyć świetny klimat połączenia nowoczesnych wnętrz z zachowaniem elementów nawiązujących do historii tego miejsca. Na gości czeka tu 70 miejsc noclegowych w bogato wyposażonych i przestronnych apartamentach.

Bliskość centrum sprawia, że to świetny punkt wypadowy na dalsze zwiedzanie miasta. Część biznesową tworzą tu 3 sale konferencyjne. Mniejsze z nich na 40 i 60 osób to świetna przestrzeń na warsztaty, szkolenia czy prezentacje. Ale można tu tez śmiało urządzić konferencję czy wystawny bankiet, bo największa a sal jest przeznaczona dla 240 osób.

O doskonałe jedzenie z czasie każdego eventu zadbają szefowie kuchni restauracji, a tu mieszczą się aż dwie - Ceski Film i Buddha Pub & Restauracja Gronowalski. Aromatyczne dania a także doskonała karta alkoholi sprawiają, że to świetne miejsce na wieczorną kolację i swobodne rozmowy.

 

3. City Residence Apartamenty Hotelowe

Dane teleadresowe:
ul. Kopernika 65 90-553 Łódź
tel. 570 770 922
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Ilość miejsc noclegowych: 36
Więcej informacji: Konferencje w City Residence w Łodzi.

3. City Residence Apartamenty Hotelowe
3. City Residence Apartamenty Hotelowe

City Residence Apartamenty Hotelowe oferuje 36 miejsc noclegowych w nowoczesnych i komfortowo urządzonych apartamentach. Na gości czekają tu liczne udogodnienia, które sprawią, że pobyt tu to prawdziwa przyjemność. Apartamenty składają się części sypialnianej, wypoczynkowej, przestronnej łazienki, a także aneksu kuchennego. To doskonałe miejsce zarówno na krótki pobyt, jak i dłuższy wypoczynek.

Nie zapomniano tu także o gościach biznesowych. Z myślą o nich została tu przygotowana sala konferencyjna do 30 osób. To świetna przestrzeń na szkolenia, warsztaty czy prezentacje. Kameralny klimat sprzyja dobrej pracy i nic nie będzie zakłócało przebiegu danego wydarzenia. Sala jest też wyposażona w sprzęty takie jak projektor multimedialny czy flipcharty. Sale jest klimatyzowana, co przekłada się na komfort uczestników.

Do tego warto skorzystać z usług cateringowych, pracownicy zajmą się organizacją nie tylko bufetu kawowego, ale także lunchu. Istnieje też możliwość organizacji imprez plenerowych do 50 osób w pięknym ogrodzie.

 

4. Vienna House Andel’s Łódź****

Dane teleadresowe:
ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
tel. 42 279 10 00
Największa sala konferencyjna: 804 osoby
Ilość miejsc noclegowych: 550
Więcej informacji:Sale konferencyjne w Vienna House Andel's Łódź.

4. Vienna House Andel’s Łódź****
4. Vienna House Andel’s Łódź****

Vienna House Andel’s Łódź to miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę podczas pobytu. Na gości czeka tu aż 550 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych, a także dwupoziomowych pokojach z tarasami. Dla najbardziej wymagających są tyu też 52 apartamenty, które posiadają także aneksy kuchenne. To doskonały wybór na dłuższe pobyty.

To zdecydowanie największe centrum konferencyjne w okolicy, a największa i nowocześnie urządzona sala, nadaje się na eventy dla 800 osób. Pozostałe 7 sal jest przeznaczonych na konferencje i szkolenia od 30 do 263 uczestników. Doskonałe zaplecze techniczne jest bardzo pomocne. Loftowy i nieco industrialny charakter wnętrz doda charakteru wszystkim odbywającym się tu wydarzeniom.

Sale są też świetnym miejscem na bankiety czy przyjęcia, a dania za tutejszej restauracji zabiorą każdego w kulinarną podróż smaków. Na gości czeka także Oscar’s bar na 140 osób, gdzie można spokojnie rozkoszować się kawą czy ulubionym drinkiem.

 

5. Hotel Holiday Inn Łódź****

Dane teleadresowe:
ul. Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź
tel. +48 42 208 20 00
Największa sala konferencyjna: 126 osób
Ilość miejsc noclegowych: 214
Zobacz więcej na: Konferencje w Holiday Inn Łódź.

5. Hotel Holiday Inn Łódź****
5. Hotel Holiday Inn Łódź****

Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację niż pobyt w samym sercu Łodzi. Hotel Holiday Inn Łódź znajduje się przy najpopularniejszej ulicy Piotrkowskiej. To okazja do spacerowania, a także zakupów w licznych butikach czy odwiedzenia kultowych restauracji. Na gości czeka tu 214 miejsc noclegowych, w tym 10 apartamentów. Jasne i przestronne pokoje z miejscem do pracy to świetny wybór nie tylko podczas pobytów służbowych.

Na część konferencyjną składa się aż 9 nowoczesnych sal. Nadają się ona zarówno na mniej liczne warsztaty czy prezentacja, jak i bardziej liczne konferencje czy seminaria naukowe. Największa sala pozwala na swobodną pracę do 126 osób, a co ważne - układ każde można dopasować do charakteru danego wydarzenia.

Nowoczesne zaplecze w postaci ekranów, rzutników czy nagłośnienie sprawia, że każde wydarzenie będzie płynnie przebiegało. Podczas konferencji warto zapewnić gościom bufet kawowy z przekąskami, warto go też poszerzyć o desery czy świeże owoce.


Data publikacji: 30.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top