img

Konferencje w hotelach na ponad 100 osób w województwie mazowieckim

Województwo mazowieckie jest pełne ciekawych i nieszablonowych obiektów, w których zorganizujemy nie tylko duży event lub wyjazd integracyjny, ale również szkolenie czy konferencję. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją swojego wydarzenia na Mazowszu, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim. Zachęcamy również do sprawdzenia hoteli konferencyjnych w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne posiadające ponad 100 miejsc noclegowych w województwie mazowieckim: 

 

1. Hotel Avangarda***

Dane teleadresowe:
ul. Królowej Bony 3 06-230 Różan (mazowieckie)
Kontakt: 29 752 50 34
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Avangarda.

1. Hotel Avangarda***
1. Hotel Avangarda***

Hotel Avangarda zlokalizowany w malowniczej okolicy otoczonej przyrodą, w podwarszawskiej miejscowości Różan. Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne idealnie nadające się na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Do dyspozycji gości oddane zostało sześć sal konferencyjno-szkoleniowych.

Wszystkie posiadają wyposażenie wideokonferencyjne orz odpowiedni sprzęt konferencyjny: mikrofony bezprzewodowe, ekrany z rzutnikami, nagłośnienie stacjonarne, flipchart oraz szybki Internet. Goście mogą dodatkowo wypożyczyć inny sprzęt potrzeby podczas spotkań. Największa sala mieści 260 osób.

Pomieszczenia można ze sobą łączyć zyskując tym samym jeszcze większą przestrzeń na udane spotkanie, które pomieści 540 uczestników. Dodatkowo hotel oferuje specjalne menu cateringowe podczas wydarzeń.
 

2. Hotel Sielanka nad Pilicą****

Dane teleadresowe:
ul. Łąkowa 1 05-660 Warka (mazowieckie)
Kontakt: 48 666 16 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 112
Zobacz więcej: Nocleg w Sielance nad Pilicą.

2. Hotel Sielanka nad Pilicą****
2. Hotel Sielanka nad Pilicą****

Hotel Sielanka nad Pilicą położony jest w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta w Warce oddalonej od Warszawy około 75 km. Jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna tworzy siedem przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala mieści 120 osób.

Spotkania odbywają się w najwyższym standardzie usług wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu. Hotel Sielanka na Pilicą zapewnia kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz lunch. Obsługa zadba o odpowiednia oprawę gastronomiczną.
 

3. Hotel Palatium***

Dane teleadresowe:
ul. Przy Trasie 6 96-321 Żabia Wola (mazowieckie)
Kontakt: 46 857 89 18
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 118
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Palatium.

3. Hotel Palatium***
3. Hotel Palatium***

Hotel Palatium położony jest niedaleko Warszawy. W cichej okolicy poza miastem. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Można w tym miejscu spokojnie pracować i równocześnie wypoczywać.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem. Pomieszczenia posiadają: rzutniki multimedialne, nagłośnienie przenośne, mikrofon, ekrany, flipchart oraz szybki Internet. Jest tu także klimatyzacja dająca dodatkowy komfort podczas upalnych dni.

Spotkania odbywają się w najwyższym standardzie usług wraz z indywidualnymi predyspozycjami klientów. Profesjonalny personel dba o każdy szczegół wydarzeń oraz służy pomocą podczas jego trwania, co wieńczy sukces każdemu spotkaniu. W obiekcie znajduje się Restauracja Arkada, w której można zjeść i odpocząć po całym dniu konferencji.

 

4. Hotel Płock***

Dane teleadresowe:
Al. Jachimowicza 38 09-400 Płock (mazowieckie)
Kontakt: 603 124 611
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Pokoje hotelu Płock.

4. Hotel Płock***
4. Hotel Płock***

Hotel Płock to doskonałe rozwiązanie do organizacji spotkań biznesowych w mniejszych gronie. Posiada dwie sale idealnie nadające się na organizację mniejszego szkolenia bądź konferencji.

Sale konferencyjne są przestronne i komfortowe. Wyposażone w funkcjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny wraz z nagłośnieniem oraz Internetem. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni. Wszystko odbywa się pod fachowym okiem profesjonalnej obsługi.

Hotel dysponuje przytulnymi pokojami dla gości oraz restauracją z przepysznymi daniami. Z racji położenia w centrum miasta jest to również idealne miejsce dla gości turystycznych i indywidualnych chcących odwiedzić i pozwiedzać Płock.

 

5. Hotel Nosselia***

Dane teleadresowe:
Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk (mazowieckie)
Kontakt: +48 23 693 00 90
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Pokoje hotelu Nosselia.

5. Hotel Nosselia***
5. Hotel Nosselia***

Hotel Nosselia położony jest w malowniczej okolicy wśród lasów i pól. Stanowi doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych. Przestrzeń konferencyjną tworzy pięć sal konferencyjnych oraz namiot.

Największa sal, jaką jest namiot może zmieści 500 uczestników spotkania. Mniejsza sala kameralna mieści natomiast 25 osób. Nadaje się idealnie na kameralne spotkania bądź rozmowy kwalifikacyjne. Pomieszczenia posiadają nowoczesne wyposażenie audiowizualne: rzutniki, nowoczesne nagłośnienie, mikrofony praz dostęp do Internetu.

Ponadto Hotel Nosselia posiada również ofertę piknikową, w której skład wchodzi nie tylko sama organizacja konferencji wraz z piknikiem, ale także nocleg oraz wiele atrakcji. Do najciekawszych zaliczają się np. boiska do piłki nożnej i siatkowej, prywatny tor off road oraz parking dla 1000 samochodów

 

6. Hotel Groman***

Dane teleadresowe:
Al. Krakowska 76, 05-090 Sękocin (mazowieckie)
Kontakt: 22 797 43 00
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Pokoje noclegowe w hotelu Groman.

6. Hotel Groman***
6. Hotel Groman***

Trzygwiazdkowy Hotel Groman to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Znajduje się z dala od zgiełku miasta stwarzając tym samym idealna przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Do dyspozycji gości zostało przygotowanych pięć przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjnych z wyposażeniem, w którego skład wchodzą: flipchart, mikrofony bezprzewodowe, tablice, ekrany, nagłośnienie oraz Internet. Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja idealnie nadająca się na cieplejsze dni. Największa z sal mieści 400 osób w ustaniu teatralnym. Ustawienie stołów należy do indywidualnych preferencji klienta.

W hotelowej restauracji można zorganizować kolację biznesową. Hotel oferuje również ofertę przerw kawowych z aromatyczną kawą. 

 

7. Hotel Czardasz****

Dane teleadresowe:
ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock (mazowieckie)
Kontakt: 24 366 56 88
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 109
Zobacz więcej: Oferta nocleglowa w Hotelu Czardasz

7. Hotel Czardasz****
7. Hotel Czardasz****

Hotel Czardasz**** to bardzo ładne miejsce, w którym organizowane są szkolenia, konferencje i inne spotkania biznesowe na wysokim poziomie. Obiekt konferencyjny położony jest w pięknej, wyjątkowej okolicy, niedaleko Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.

Hotel oferuje swoim gościom 5 klimatyzowanych, nowoczesnych sal szkoleniowo-konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić do 200 osób. Każda z nich ma dostęp do Internetu WiFi oraz można zaciemnić całkowicie okna. Na wyposażeniu jest najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Po ciężkim dniu można odpocząć w strefie relaksu. Dla gości udostępniony jest basen, jacuzzi, sauna fińska i łaźnie parowe. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą uczestniczyć w zajęciach Aqua Aerobiku.

 

8. Korona Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Nowowiejska 39, 07-415 Kruki (mazowieckie)
Kontakt: +48 297 647 003
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Nocleg w Korona Hotel.

8. Korona Hotel***
8. Korona Hotel***

Hotel Korona to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia, konferencji i każdego innego spotkania biznesowego. Centrum hotelowo-konferencyjne znajduje się około 4 km od Ostrołęki, w rejonie Kurpiowskim.

Nowoczesny obiekt oferuje 4 duże, przestronne sale szkoleniowe. Największa z nich sala Bursztynowa może pomieścić do 360 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych jest dobrej jakości sprzęt konferencyjny.

Po konferencji można zrelaksować się w świetnie urządzonej strefie Wellness & SPA. Oferowane są zabiegi relaksacyjne oraz pielęgnacyjne. Dzięki temu każdy może odpocząć po ciężkim dniu i zadbać o swoje.

 

9. Pałac Pod Kampinosem

Dane teleadresowe:
ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno (mazowieckie)
Kontakt: 22 725 67 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 145
Zobacz więcej: Pokoje hotelowe w Pałacu pod Kampinosem.

9. Pałac Pod Kampinosem
9. Pałac Pod Kampinosem

Pałac Pod Kampinosem położony jest w pięknej, malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej. Obiekt ten oferuje możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, a nawet wystawy i prezentacje samochodów.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 10 pomieszczeń, które można zaaranżować według własnych, indywidualnych. Największa sala może pomieścić do 300 osób, jest to możliwe dzięki połączeniu dwóch sal T. Kościuszko i F. Chopin. Każde pomieszczenie wyposażone jest w niezbędny sprzęt audiowizualny.

Piękna okolica zachęca do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu lub do zorganizowania imprezy plenerowej oraz innego rodzaju spotkań na łonie natury. 

 

10. Green Garden Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty (mazowieckie)
Kontakt: 667 698 988
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140 
Zobacz więcej: Oferta noclegowa w Green Garden Hotel.

10. Green Garden Hotel
10. Green Garden Hotel

Green Garden Hotel to obiekt, który znajduje się na terenie Rezerwatu Stawy Raszyńskie, około 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Jest to miejsce, w którym organizowane są konferencje, sympozja, szkolenia, eventy branżowe i imprezy integracyjne.

Do dyspozycji gości jest 7 ładnie urządzonych, klimatyzowanych sal o zróżnicowanej powierzchni. W największej z nich, Sali Szmaragd może przebywać do 160 osób. Pomieszczenia konferencyjne mają dobrej jakości nagłośnienie, rzutnik i ekran, dzięki czemu spotkania biznesowe są na najwyższym poziomie. Goście mogą skorzystać z Internetu.

W obiekcie hotelowym znajduje się Restauracja Agat. Organizowane są w niej przyjęcia okolicznościowe, kolacje biznesowe i inne spotkania.


Data publikacji: 02.06.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top