img

Konferencje w hotelach na ponad 150 osób w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajduje się wiele interesujących i nieszablonowych obiektów, w których można zorganizować spotkanie biznesowe lub konferencję. Aby zobaczyć je wszystkie, sprawdź stronę obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim. Sama Warszawa oferuje nam również ogrom możliwości co do organizacji wydarzeń biznesowych - sprawdź hotele i centra konferencyjne w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne posiadające powyżej 150 miejsc noclegowych w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Julinek***

Dane teleadresowe:
Julinek 1 05-084 Leszno (mazowieckie)
Kontakt: +48 22 611 61 09
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 119
Zobacz więcej: Pokoje hotelu Julinek.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Julinek to malowniczo położony obiekt. Znajduje się w na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Hotel jest bardzo duży i przestronny. Idealnie nadaję się na organizację spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Do dyspozycji gości oddano sześć sal konferencyjnych podzielonych w Dużej i Małej Arenie. Pomieszczenie wyposażone są w profesjonalny nowoczesny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, flamastry, notatnik z długopisem.

Duża Arena daje niezwykłe możliwości do organizacji dużych wydarzeń artystycznych i eventów. Mała natomiast idealnie nadaje się na organizację pikników firmowych. Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klienta. Obiekt dysponuje parkingiem dla 2000 samochodów.

 

2. Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club****

Dane teleadresowe:
Sobienie Szlacheckie 64 08-443 Sobienie Jeziory (mazowieckie)
Kontakt: 25 682 06 60
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 173
Zobacz więcej: Pokoje hotelu Sobienie Królewskie.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Sobienie Królewskie to przepiękny, elegancki pałac zlokalizowany w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to nie tylko doskonałe miejsce do odpoczynku, ale również idealne zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjną tworzy siedem przestronnych, eleganckich sal z wystrojem pałacowym. Największa z sal mieści 550 uczestników spotkania. Wszystkie posiadają profesjonalne wyposażenie wraz z nagłośnieniem oraz szybkim Internetem.

Na otwartym terenie znajdującym się w koło hotelu można zorganizować piknik integracyjny czy inna imprezę. Spotkanie odbywają się w najwyższym standardzie usług wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu. Dodatkowo hotel zapewnia catering wraz z przerwą obiadową oraz kawową.

 

3. Hotel Kawallo****

Dane teleadresowe:
Leonów 7a, 09-533 Słubice (mazowieckie)
Kontakt: 24 387 18 10
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Zobacz więcej: Pokoje hotelu Kawallo.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kawallo to komfortowa, nowoczesna przestrzeń idealnie nadająca się do organizacji spotkań biznesowych. Hotel położony jest w niezwykle urokliwym miejscu wśród lasów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Przestrzeń konferencyjną tworzy pięć sal konferencyjnych. Największa z nich mieści 450 osób.

Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni. Hotel zapewnia catering oraz przerwy kawowe.

Hotel Kawallo posiada również ciekawą ofertę SPA & Wellness. W ofercie tej znajdziemy m.in.: szeroką gamę zabiegów SPA, strefę z saunami, basen oraz hotelową siłownię. Goście mogą do woli korzystać z tych udogodnień, dzięki czemu wyjazd służbowy nie będzie nudny.

 

4. Hotel Venecia Palace***

Dane teleadresowe:
ul. Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś
Kontakt: 609 773 775
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 161
Zobacz więcej: Nocleg w hotelu Venecia Palace.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Venecia Palace to przepiękny, nowoczesny hotel doskonale nadający się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Oferta konferencyjna obiektu to aż 12 przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych.

Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie konferencyjne: flipchart, ekran, projektor, mikrofony, rzutnik multimedialny nagłośnienie oraz szybki Internet. Sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas poszczególnych wydarzeń.

Pomieszczenia są stylowo urządzone. Hotel zapewnia catering, obiad bufetowy oraz przerwy kawowe dla gości. Oferta rekreacyjna hotelu również przedstawia się bardzo interesująco. Zaliczają się do niej m.in.: rowery, skutery oraz kajaki wodne do użytku klientów, miejsce na ognisko lub grill oraz możliwość organizacji zawodów sportowych w plenerze.

 

5. Ibis Styles Warszawa West*** 

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 33, 05-850 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 721 18 10
Największa sala konferencyjna: 280 osób
Liczba miejsc noclegowych: 198
Zobacz więcej: Oferta noclegowa w Ibis Styles.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ibis Styles Warszawa West*** to nowoczesny obiekt, który zlokalizowany jest około 11 km od centrum Warszawy, bezpośrednio przy trasie Warszawa-Poznań. Organizowane są tutaj konferencje, wystawy, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne i różnego typu eventy.

Do dyspozycji gości jest 5 klimatyzowanych, pięknie wyglądających sal szkoleniowych, które można dowolnie łączyć. Dzięki temu rozwiązaniu można uzyskać przestrzeń konferencyjną nawet dla 280 osób. Każde pomieszczenie jest wyposażone w dobrej jakości sprzęt audiowizualny.

Okolica jest cicha i spokojna, która pozwala na relaks na łonie natury. Dodatkowo, osoby, które chcą skorzystać z sauny, jacuzzi lub fitness center, które znajduje się w hotelowej strefie relaksu. Goście mogą również zagrać w bilard lub kręgle.

 

6. Manor House SPA****

Dane teleadresowe:
ul. Czachowskiego, 56 26-510 Chlewiska (mazowieckie)
Kontakt: +48 628 70 61
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Nocleg w Manor House SPA.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Manor House SPA**** to bardzo klimatyczne miejsce, w którym można nie tylko wypocząć, ale również przeprowadzić na najwyższym poziomie konferencję, spotkanie, szkolenie, różnego typu spotkania biznesowe i imprezy pracownicze. Hotel oddalony jest około 8 km od Szydłowca.

Obiekt hotelowy udostępnia 8 klimatyzowanych, nowoczesnych sal konferencyjnych, które charakteryzują się wyjątkową aranżacją. Pomieszczenia te wyposażone są w najnowszy sprzęt audiowizualny, który zdecydowanie ułatwia prowadzenie konferencji. W największej sali może przebywać do 200 osób.

Po dniu pełnym wrażeń można wypocząć w strefie relaksu Alchemia Zdrowia. Przybyli goście mogą skorzystać z Łaźni Rzymskich lub udać się do Witalnej Wioski SPA z chatą solną, sauną fińską.

 

7. Artis Loft Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Boczna 18, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)
Kontakt: 22 256 97 56
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 168
Zobacz więcej: Pokoje hotelowe w Artis Loft Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Artis Loft Hotel to wyjątkowe miejsce, w którym można organizować różne spotkania biznesowe. Bardzo często odbywają się tutaj szkolenia, konferencje, sympozja, a nawet rozmowy rekrutacyjne czy też imprezy firmowe. Obiekt hotelowy znajduje się około 40 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.

Przestrzeń konferencyjna jest doskonale urządzona. Do dyspozycji gości jest 7 klimatyzowanych, nowoczesnych sal konferencyjnych, które można dowolnie łączyć. W największej z nich można pomieścić do 360 osób. W obiekcie są też mniejsze pomieszczenia idealne na rozmowy rekrutacyjne lub niewielkie spotkania biznesowe.

Każda z nich jest wyposażona w najnowszy sprzęt konferencyjny. Po konferencji można wypocząć w strefie SPA z sauną fińską oraz jacuzzi z widokiem na piękną przyrodę.

 

8. Hotel Zamek Pułtusk***

Dane teleadresowe:
ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk (mazowieckie)
Kontakt: 23 692 90 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 160
Zobacz więcej: Oferta nocleglowa w Zamku Pułtusk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Zamek Pułtusk (Dom Polonii)*** znajduje się w malowniczej okolicy, w mieście Pułtusk. Jest to doskonałe miejsce, w którym można zorganizować dużą konferencję, sympozjum, szkolenie, a nawet niewielkie spotkania biznesowe.

Do dyspozycji gości jest 5 nowoczesnych, dobrze urządzonych sal konferencyjnych. Pomieszczenia są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego. Na wyposażeniu każdej z nich jest dobrej jakości sprzęt audiowizualny. W największej Sali Melanż można zorganizować zjazd nawet dla 500 osób. Najmniejsza Sala Salonik Admiralski będzie doskonała do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Piękna okolica zachęca uczestników spotkania do aktywnego wypoczynku. Można pospacerować po lesie, pojeździć rowerem, czy też wybrać się w rejs statkiem. Warto również wybrać się do zamkowej restauracji i kawiarni by zaznać nutki historii i tajemniczych wnętrz. 


Data publikacji: 16.03.2023

Nasi partnerzy

Back to Top