img

Konferencje w hotelach we Wrocławiu

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie Dolnego Śląska zobacz ponad 300 obiektów konferencyjnych w woj. dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy hotele, które organizują konferencje we Wrocławiu:

 

1. Hotel Weiser***

Dane teleadresowe:
ul. Marcina Kromera 16, 51-163 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 364 97 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Weiser.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Coraz częściej w hotelach pojawia się też dobrze zagospodarowana część konferencyjna. Dobrym tego przykładem jest Hotel Weiser, w którym można zorganizować szkolenia czy narady. Na uczestników czekają dwie sale - do 25 i 100 osób.

Posiadają nowoczesne zaplecze techniczne, a klimatyzacja przekłada się na większy komfort. Doskonałe dania tutejszej kuchni idealnie nadają się na lunch z czasie przerwy. Warto zadbać też o serwis kawowy z zimnymi napojami.

Wieczorową porą można napić się drinka w barze. Na gości czekają komfortowe pokoje, z wieloma udogodnieniami jak: zestawy do parzenia kawy i herbaty, tv, ręczniki, kosmetyki. Hotelowy basen to miejsce, gdzie można wypocząć i naładować energię.

 

2. Hotel Wena***

Dane teleadresowe:
ul. Główna 21, Psary, 51-180 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 387 89 89
Największa sala konferencyjna: 280 osób
Liczba miejsc noclegowych: 37
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Wena.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dobre połączenie blisko zjazdu z obwodnicy sprawia, że łatwo tu dojechać. Hotel Wena jest chętnie wybierany przez podróżujących prywatnie, ale też biznesowo. Wszystko to za sprawą świetnej części konferencyjnej.

Mniejsza sala do 35 osób jest najczęściej używana w czasie szkoleń czy warsztatów. Z kolei większa na 280 osób pozwala na organizację sporych eventów. Sale posiadają nowoczesne zaplecze audiowizualne.

Hotelowa restauracja pomieści 60 osób, serwowane są tu dania kuchni międzynarodowej. W porannych godzinach na gości czeka śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Jasne i przestronne pokoje tworzą dobry klimat do wypoczynku. Dla gości hotelowych jest parking.

 

3. Hotel Vega***

Dane teleadresowe:
ul. Grabiszyńska 251 53-234 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 339 03 67
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 78
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Vega.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Vega*** położony jest w samym centrum Wrocławia. Świetnie skomunikowana lokalizacja pozwala na dojazd do obiektu praktycznie z każdej części miasta. Ten nowoczesny hotel to świetne centrum biznesowo-szkoleniowe z dużą bazą noclegową.

Odbywają się tutaj szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i inne imprezy branżowe. Obiekt oferuje 2 sale konferencyjne. Sala Grande pomieści 70 osób, a sala Tratto do 50 osób. Oba pomieszczenia można połączyć w jedną większą salę, w której może odbyć się konferencja nawet na 150 osób.

Każda z nich wyposażona jest w dobrej jakości sprzęt konferencyjny, który ułatwia prowadzenie spotkania. Istnieje możliwość zorganizowania przerwy kawowej, a smaczny posiłek można zjeść w hotelowej restauracji.

 

4. Hotel Wodnik***

Dane teleadresowe:
ul. Na Grobli 28 50-421 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 504 080 810
Największa sala konferencyjna: 495 osób
Liczba miejsc noclegowych: 23
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Wodnik.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Wodnik*** jest to wyjątkowe miejsce usytuowane nad brzegiem Wisły w spokojnej dzielnicy Wrocławia. Organizowane są tutaj ważne spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia.

Obiekt szkoleniowo-konferencyjny z niewielkim zapleczem noclegowym oferuje swoim gościom dwie sale konferencyjne. W największej z nich może zmieścić się 200 osób. Sale wyposażone są w dobrej jakości sprzęt audiowizualny. Dodatkowo na terenie obiektu jest namiot bankietowy, w którym może znajdować się 350 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w dobrej jakości sprzęt konferencyjny.

W hotelu mieści się restauracja, w której serwowane są dania kuchni regionalnej. W hotelu możliwe jest zorganizowanie przerwy kawowej podczas spotkania lub bankietu.

 

5. Hotel Tumski***

Dane teleadresowe:
Wyspa Słodowa 10 50-266 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 606 716 420
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych: 103
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Tumskim.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tumski to wyjątkowy obiekt, w którym organizowane są szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i różnego typu centy branżowe. Hotel mieści się w najstarszej części Wrocławia, na Wyspie Młyńskiej.

Obiekt konferencyjno-szkoleniowy z nowoczesną bazą noclegową oferuje swoim gościom 7 świetnie urządzonych sal konferencyjnych. Wyposażone są one w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny. Największa z nich może pomieścić do 110 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, mają dostęp do Internetu oraz do światła dziennego.

W hotelu znajduje się restauracja, w której uczestnicy szkolenia mogą zjeść pożywne śniadanie i smaczny posiłek w ciągu dnia. W trakcie konferencji restauracja może zapewnić obsługę cateringową. Możliwe jest zorganizowanie bankietu na 65 osób.

 

6. Hotel Sofia***

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 104 50-014 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 508 903 601
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 62
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Sofia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Sofia*** to nowoczesny obiekt szkoleniowo-konferencyjny z zapleczem noclegowym. Zlokalizowany jest on w samym centrum Wrocławia, naprzeciwko Dworca Kolejowego Wrocław Główny. W centrum szkoleniowym można zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje oraz różnego typu imprezy branżowe.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 nowoczesne sale szkoleniowe o zróżnicowanej powierzchni. Dwie z nich można połączyć w jedną, większą salę kongresową, która pomieści do 60 słuchaczy. Każda z nich jest klimatyzowana, wyposażona w Internet bezprzewodowy oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny.

Na potrzeby konferencji możliwe jest zorganizowanie przerwy kawowej. W obiekcie znajduje się restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej z dodatkiem lokalnych przysmaków.


Data publikacji: 11.05.2023

Nasi partnerzy