img

Konferencje w hotelach z basenem nad morzem

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem

Konferencje w hotelach z basenem nad morzem:

Hotel Bryza Resort & SPA - Jastarnia
Dane Teleadresowe:
Ul. Międzymorze 2, 84-141 Jastarnia
Tel. +48 58 675 51 00
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50 pokoi, 33 apartamenty

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Hotel Bryza znajduje się przy samej plaży znanego kurortu Jurata, stworzyliśmy niezwykle atrakcyjne i komfortowe miejsce do całorocznego wypoczynku. Nasz hotel doskonale sprawdzi się przy organizowaniu spotkań biznesowych, zapewniamy miejsce oddalone od wielkomiejskiego zgiełku nad brzegiem morza. Mamy doświadczenie w organizowaniu różnorodnych imprez, przygotujemy dla Państwa konferencję, szkolenie, wyjazd integracyjny.

Ofertę naszą dostosujemy do potrzeb każdego klienta. Położenie nasze pozwala na połączenie spotkań zawodowych z relaksem i wypoczynkiem. Mamy 3 nowoczesne, wielofunkcyjne sale, z możliwością rozdzielenia ich na 3 niezależne części, największa pomieścić może 190 osób. Wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym flipcharty, rzutniki, projektory, są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI. Dodatkową atrakcją jest zamontowana szklana ściana z widokiem na ogród i morze, zaś na kameralne mitingi zapraszamy do klimatycznej Sali Bibliotecznej z kominkiem.

Zobacz więcej: Konferencje nad morzem w Hotelu Bryza - strona firmowa

Hotel Albatros Jarosławiec
Dane teleadresowe:

ul. Uzdrowiskowa 3, 76-107 Jarosławiec
Tel +48 503 037 729  +48 59 810 94 69
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych: 280

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Albatros jest miejscem w którym nasi goście odnajdą rodzinną i odprężającą atmosferę, jesteśmy wśród zadbanej zieleni parkowej, a zaledwie 10 m spaceru promenadą dzieli nas od pięknej plaży. W naszej ofercie znajduje się również sala konferencyjna, zapewniająca najwyższą jakość każdego wydarzenia. Wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wizualny, klimatyzowana ma bezpłatny dostęp do Internetu WIFI.

Nasze długoletnie doświadczenie sprawia iż zadowoleni będą najbardziej wymagający goście. Zapewniamy catering, a przerwy kawowe można spędzić na świeżym powietrzu. Piękno Bałtyku da  wyjątkową oprawę i klimat każdemu wydarzeniu, zaś różnorodne formy rekreacji wzbogacą ofertę szkoleniową. Sala pomieścić może do 110 osób z możliwością ustawienia kinowego, szkolnego a także wspólnego stołu. Zwróciliśmy uwagę na każdy szczegół tak by wszystko odbyło się profesjonalnie i komfortowo. Nasi doświadczeni pracownicy są cały czas do dyspozycji, służą swoją wiedzą na każdym etapie przygotowań, odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy turystów biznesowych, miłośników aktywnej turystyki jak i tych którzy poszukują wytchnienia i relaksu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel AlbatrosKonferencje nad morzem w Hotelu Albatros w Jarosławcu - strona firmowa

Hotel Morskie Oko - Jurata
Dane teleadresowe:

Ul. Wojska Polskiego, 84-141 Jurata
tel. 58/ 675 21 93
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 75

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Morskie Oko położony jest w Juracie na Półwyspie Helskim, gwarantujemy kameralną, rodzinną atmosferę, w otoczeniu przepięknych Bałtyckich plaż. Otulina lasów sprzyja relaksowi i wyciszeniu, stworzyliśmy to miejsce myśląc o turystach biznesowych, rodzinach z dziećmi, parach, osobach podróżujących samotnie, u nas każdy odnajdzie to co sprawia mu przyjemność i pozwala radować się spędzanym czasem.

Zapraszamy także do współpracy różnorodne firmy, przygotowaliśmy salę konferencyjną wyposażoną w najnowszy sprzęt multimedialny, klimatyzowaną, z bezpłatnym Internetem WIFI. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wsparciem. Zorganizujemy catering, przygotujemy przerwy kawowe wedle zamówienia klienta. Sala nasza może pomieścić do 60 osób. Przygotujemy imprezę integracyjną, uroczystą kolację z towarzyszącą muzyką mechaniczną. Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. Na naszych gości czeka także wiele atrakcji w tym basen, sauna, siłownia i jacuzzi.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Morskie Oko / Konferencje w Hotelu Morskie Oko


Data publikacji: 04.05.2022

Nasi partnerzy