img

Konferencje w hotelach z basenem we Wrocławiu

We Wrocławiu znajduje się mnóstwo hoteli oferujących szereg przeróżnych usług, w tym SPA, Wellness czy basen. Jeśli chciałbyś zorganizować swoją konferencje lub inny event właśnie we Wrocławiu, sprawdź obiekty konferencyjne we Wrocławiu. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną bazą obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne z basenem we Wrocławiu:

 

1. Zamek Topacz Resort & SPA****

Dane teleadresowe:
ul. Templariuszy 1, 55-040 Kobierzyce
tel.: 71 771 99 99
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220
Zobacz więcej: Wellness & Basen w Zamku Topacz Resort.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zamek Topacz to doskonałe miejsce, w którym warto zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę konferencyjną. Znajduje się tutaj sześć sal konferencyjnych do dyspozycji klientów biznesowych.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, klimatyzację oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo jest tu bardzo duży teren zielony - 40 ha do organizacji imprez w terenie. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb każdego klienta.  

Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej okolicy około 20 minut od centrum Wrocławia. Jest to wyjątkowe miejsce z bogatą historią oraz nowoczesnym luksusem. Doskonały klimat oraz położenie Zamku sprawia, iż jest on odwiedzany przez wielu gości biznesowych oraz indywidualnych. 

 

2. Hotel Orient Palace***

Dane teleadresowe:
ul. Kłodzka 14, Bielany Wrocławskie
tel.: 71 333 55 66
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 64
Zobacz więcej: Basen w hotelu Orient Palace.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Orient Palace znajduje się w Bielanach Wrocławskich na ulicy Kłodzkiej 14. Bardzo łatwi do niego trafić. Jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Dla gości biznesowych hotel udostępnia świetnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzą trzy sale konferencyjno-szkoleniowe.

Największa z nich mieści 12 uczestników spotkania. Pomieszczenia zróżnicowane są pod względem wielkości, co daje gościom możliwość ustawienia stołów według własnych potrzeb. Sale wyposażone są w: ekran, flipchart, projektor, TV, nagłośnienie oraz szybkie łączenie internetowe.

Dodatkowym atutem centrum konferencyjnego jest klimatyzacja oraz dostęp do światła dziennego. Każde z wydarzeń odbywa się bardzo profesjonalnie. Personel służy pomocą podczas trwania każdego eventu. Hotel oferuje także przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje, catering oraz przyjęcia firmowe. 

 

3. Hotel Gem***

Dane teleadresowe:
ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław
tel. 71 372 92 13
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 101
Zobacz więcej: Basen w hotelu Gem.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położenie tego hotelu w zielonej części Wrocławia stwarza doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. W tym hotelu znajduje się 101 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2 i 3-osobowych. Dla najbardziej wymagających są tu także apartamenty, które idealnie sprawdzą się na dłuższy pobyt.

W tym obiekcie są też 4 sale konferencyjne, które doskonale nadają się na warsztaty, szkolenia czy konferencje. Sale są klimatyzowane, co znacznie wpływa na komfort uczestnictwa. Największa z nich, to przestrzeń dla 100 osób. W czasie takich eventów warto dla gości zapewnić poczęstunek.

Świetnie sprawdza się bufet kawowy z przekąskami. W hotelowej restauracji można skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Zielone tereny doskonale nadają się też na imprezy plenerowe - od ognisk, aż po bardziej wystawne przyjęcia.

 

4. Hotel Monopol*****

Dane teleadresowe:
ul. H. Modrzejewskiej 2, 50-071 Wrocław
tel. 71 77 23 777
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 242
Zobacz więcej: Wellness w Hotel Monopol.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Każdy kto kiedyś organizował konferencję wie, że znalezienie obiektu, który dysponuje sporymi salami, a jednocześnie cechuje go też wysoki standard nie jest łatwym zadaniem. Jednak Hotel Monopol nie tylko ma świetną lokalizację, ale spełnia także i te wcześniej wspomniane kryteria.

Jest tu 5 sal konferencyjnych, a możliwość ich połączenia, tworzy przestrzeń dla 100 osób jednocześnie. Wysoki standard i świetna pomoc w organizacje to kolejne plusy. Sale dysponują nowoczesnym zapleczem technicznym.

W czasie konferencji warto dla uczestników zaplanować całodzienny bufet kawowy, które świetnie sprawdzi się podczas przerw. Można tu też z powodzeniem zorganizować kolację dla uczestników konferencji w hotelowej restauracji, a w razie potrzeby większej przestrzeni, sale konferencyjne mogą też być bankietowymi. Na gości czeka też 121 pokoi, w tym 3 luksusowe apartamenty i 11 standardowych. A po pracy należy się chwila relaksu na basenie.

 

5. AC Hotel by Marriott Wrocław****

Dane teleadresowe:
Plac Wolności 10, 50-071 Wrocław
tel. 71 661 40 00
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Ilość miejsc noclegowych: 182
Więcej informacji: Basen w AC Hotel Marriott Wrocław.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

AC Hotel by Marriott Wrocław znajduje się w pięknej kamienicy w pobliżu centrum. Doskonała lokalizacja w połączeniu z wysokim standardem sprawia, że to dobre miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku. Jest tu fantastyczna biblioteka, gdzie z filiżanką kawy czy herbaty można miło spędzić czas. 

Część konferencyjna składa się z nowoczesnych i funkcjonalnych sal - 3 sal konferencyjnych, a także 4 o mniejszej powierzchni, które są idealne spotkania. Świetne wyposażenie sprzętami multimedialnymi i nagłośnienie sprawiają, że każde wydarzenie będzie tu przebiegało bez żadnych zakłóceń.

Menu na konferencje czy inne eventy jest indywidualnie dobierane, a w karcie dań znajduje się wiele ciekawych pozycji. Piękna Oranżeria z patio to miejsce, które idealnie nada się na kolację biznesową. Nie brakuje tu też możliwości do relaksu - do dyspozycji gości jest basen, sauna, jacuzzi Można też skorzystać z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało. To doskonały hotel, gdzie każdy z pewności zazna odrobiny luksusu.

 

6. Weiser Hotel***

Dane teleadresowe:
Al. Kromera 16, 51-163 Wrocław
tel. +48 664 033 712
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej na: Basen w hotelu Weiser.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel to miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę, a także zależy im na niedalekiej odległości od centrum. Pokoje są komfortowo wyposażone i nie brakuje w nich licznych udogodnień. Są tu także apartamenty, które świetnie sprawdzą się na romantyczny weekend czy dłuższy pobyt.

Rano serwowane są śniadania, a do tego oczywiście wyborna kawa czy herbata. Poza hotelową restauracją, jest tu też bar, który jest czynny całą dobę. To miejsce, gdzie podawane są alkohole i drinki bezalkoholowe.

Cześć konferencyjna składa się z 2 sal, a maksymalnie można tu zorganizować wydarzenie dla 100 osób. Nie bez znaczenia jest tez doskonałe zaplecze techniczne. Sale posiadają ekrany, rzutniki, flipcharty - wszystko to jest bardzo pomocne i sprawia, że każde wydarzenie przebiega płynnie. Lokalizacja obiektu to świetna okazja, żeby wybrać się na spacer nad Odrą czy zwiedzanie najpiękniejszych zakątków jak.


Data publikacji: 08.03.2023

Nasi partnerzy