img

Konferencje w hotelach z noclegiem na ponad 50 osób w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajdziemy całe mnóstwo ciekawych obiektów, w których można zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim. Polecamy także zobaczyć, co do zaoferowania ma stolica - obiekty konferencyjne w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne posiadające powyżej 50 miejsc noclegowych w województwie mazowieckim:

 

1. Kurpiowska Kraina***

Dane teleadresowe:
Wydmusy ul. Miodobrania 1, 07- 430 Myszyniec (mazowieckie)
Kontakt: 508 508 003
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 52
Zobacz więcej: Nocleg w Kurpiowskiej Krainie.

1. Kurpiowska Kraina***
1. Kurpiowska Kraina***

Kurpiowska Kraina to ośrodek zlokalizowany nad plażą, w malowniczej okolicy z zielenią i roślinnością w tle. Obiekt ten idealnie nadaje się do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń. Znajdują się tu dwie sale konferencyjne: Namiot Eventowy mieszczący 250 osób oraz Sala Konferencyjna na 80 osób.

Pomieszczenia posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie konferencyjne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Przygotowany Namiot pozawala zorganizować niezapomniany bankiet.

Spotkania organizowane są według indywidualnych potrzeb klienta w najwyższej, jakości usług. Profesjonalny personel służy pomocą podczas trwania wydarzeń. Goście mogą również skorzystać z rozmaitych spotkań plenerowych
 

2. Noce i Dnie Hotel & Restauracja***

Dane teleadresowe:
ul. Pocztowa 15, 05-520 Konstancin (mazowieckie)
Kontakt: 571 267 792
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 55
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Noce i Dnie.

2. Noce i Dnie Hotel & Restauracja***
2. Noce i Dnie Hotel & Restauracja***

Noce i Dnie Hotel & Restauracja położony jest w otoczeniu zieleni, w pięknej, malowniczej okolicy, niedaleko Warszawy. Obiekt ten idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowych, mniejszych i większych spotkań biznesowych.

Przestrzeń biznesowa składa się z sześciu sal konferencyjno-szkoleniowych z wyposażeniem: rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo goście maja możliwość wynajęcia kabiny symultanicznej. Największa sala mieści 150 uczestników wydarzenia.

Personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta i służy pomocą podczas trwania spotkania. Hotel Noce i Dnie zapewnia kompleksowa ofertę cateringową, przerwy kawowe, lunche oraz uroczyste bankiety i kolacje.
 

3. Perła Leśna***

Dane teleadresowe:
ul. Leśna 1 05-830 Nadarzyn (mazowieckie)
Kontakt: 22 729 86 23
Największa sala konferencyjna: 165 osób
Liczba miejsc noclegowych: 58
Zobacz więcej: Pokoje w Perle Leśnej.

3. Perła Leśna***
3. Perła Leśna***

Perła Leśna położna jest w przepięknej, malowniczej okolicy, wszędzie rozpościera się las i zieleń. Jest to doskonałe zaplecze do wypadu za miast oraz idealne miejsce organizacji spotkań biznesowych różnego rodzaju, mniejszych oraz większych spotkań biznesowych.

Do dyspozycji gości są trzy sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Największa z sal mieści 165 osób. Spotkania odbywają się w ściśle określonych, indywidualnych warunkach klientów, którzy mogą liczyć na pomoc profesjonalnego personelu.

Wszystko odbywa się w miłej atmosferze gwarantując tym samym doskonałe spotkania. Perła oferuje również zamówienie pełnej obsługi cateringowej podczas wydarzeń. Obiekt zapewnia także parking dla gości.

 

4. Pałac Żaków***

Dane teleadresowe:
Żaków 53 05-332 Siennica (mazowieckie)
Kontakt: 25 740 51 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 52
Zobacz więcej: Pokoje w Pałacu Żaków.

4. Pałac Żaków***
4. Pałac Żaków***

Pałac Żaków to przepiękny obiekt położony w malowniczej, cichej okolicy, niecałą godzinkę od Warszawy. Stanowi on doskonałe miejsce do odpoczynku jak i spotkań biznesowych w ciszy i spokoju.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery sale konferencyjne. Wszystkie posiadają profesjonalne wyposażenie: rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty, głośniki dla lepszej akustyki, a także szybki bezprzewodowy Internet. Sale są bardzo stylowe i eleganckie, a ich przestrzeń pozwala zorganizować spotkania na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani pracownicy pomogą w organizacji każdego spotkania dbając równocześnie o indywidualne potrzeby klientów. Dodatkowo dla gości biznesowych zostały przygotowane piękne, pałacowe pokoje oraz apartamenty idealne do odpoczynku po ciężkiej pracy.

 

5. Talaria Resort & Spa

Dane teleadresowe:
Trojanów 158, 08-455 Trojanów (mazowieckie)
Kontakt: 22 460 06 27
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68
Zobacz więcej: Pokoje w Talaria Resort & SPA.

5. Talaria Resort & Spa
5. Talaria Resort & Spa

Talaria Resort & Spa znajduje się w malowniczej okolicy, otoczony XIX-wiecznym parkiem. Jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych oraz wypadów turystycznych.

Do dyspozycji gości są trzy komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z mieści 350 osób. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie praz dostęp do Internetu.

Resort oferuje przerwy kawowe, catering z menu, przekąski oraz szeroki wybór herbat. Wydarzenia odbywają się według indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczany personel czuwa nad profesjonalnym przebiegiem każdego spotkania. Dodatkową atrakcja jest piękny ogród, w którym można zorganizować plenerowe spotkania czy rozmowy. 

 

6. Kozerki Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Jowisza 92, 05-825 Grodzisk Mazowiecki 
Kontakt: 511 411 189
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 62
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Kozerki.

6. Kozerki Hotel***
6. Kozerki Hotel***

Trzygwiazdkowy Kozerki Hotel to doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych. Hotel położony jest w bardzo malowniczej okolicy pół godziny zarówno do Warszawy, jak i do Łodzi.

Przestrzeń konferencyjną tworzą dwie sale: Mała i Duża. Sale można ze sobą łączyć zyskujemy tym samym miejsce dla 100 uczestników wydarzenia. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w dostęp do światła dziennego, doskonały sprzęt multimedialny: projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz szybki Internet.

Hotel otacza las, dzięki, któremu się tu pracuje i odpoczywa. Spotkania odbywają się w najwyższym standardzie usług oraz z dbałością o indywidualne potrzeby klienta. 

 

7. Dwór Mystkowo

Dane teleadresowe:
Mystkowo 22, 09-130 Boboszewo (mazowieckie)
Kontakt: 23 664 25 08
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Liczba miejsc noclegowych: 71 
Zobacz więcej: Pokoje hotelowe Dworu Mystkowo.

7. Dwór Mystkowo
7. Dwór Mystkowo

Dwór Mystkowo zlokalizowany jest w z pięknej, cichej okolicy, zaledwie 50 minut jazdy samochodem od Warszawy. Jest to miejsce, w którym odbywają się spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne.

Obiekt oferuje 4 nowoczesne sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. W największej sali Kolumnowej mogą odbyć się wydarzenia biznesowe na 170 osób. Pomieszczenia konferencyjne dworu są klimatyzowane z dostępem do Internetu i światła dziennego. Na potrzeby konferencji każdą salę można zaciemnić. Do dyspozycji gości jest świetnej jakości sprzęt audiowizualny. 

Obiekt hotelowy to nie tylko świetne centrum szkoleniowe, to również dobrze rozwinięta baza noclegowa. Przybyli goście mają do dyspozycji jest 26 pokoi dwu- i trzyosobowych oraz 3 apartamenty

 

8. Hotel**** Royal

Dane teleadresowe:
ul. Szpitalna 93, 05-160 Modlin (mazowieckie)
Kontakt: 22 188 41 88
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 73
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Royal.

8. Hotel**** Royal
8. Hotel**** Royal

Nowoczesny hotel**** Royal to świetne miejsce, w którym można zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, szkolenie oraz inne wydarzenia biznesowe. Obiekt zlokalizowany jest około 2 km od Lotniska Warszawa-Modlin w pięknej i spokojnej okolicy.

Przestrzeń na konferencje i szkolenia w hotelu Royal obejmuje 5 świetnie urządzonych sal o różnej powierzchni. Wyposażone są one w doskonałej jakości sprzęt audiowizualny. Największa z sal może pomieścić aż 350 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, maja dostęp do światła dziennego, a uczestnicy spotkań biznesowych mogą skorzystać z bezprzewodowego Internetu. 

W Hotelu**** Royal można aktywnie wypocząć w Sali Fitness. Uczestnicy konferencji mogą również pograć w bilard, tenisa stołowego lub rzutki. Do dyspozycji gości jest również Restauracja Stara Pralnia, gdzie nie tylko można spróbować wyśmienitych dań, ale także urządzić np. firmową kolację.

 

9. Aparthotel Stara Przędzalnia

Dane teleadresowe:
ul. Mały Rynek 7, 96-300 Żyrardów (mazowieckie)
Kontakt: 660 716 816
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90 
Zobacz więcej: Oferta noclegowa Aparthotel Stara Przędzalnia.

9. Aparthotel Stara Przędzalnia
9. Aparthotel Stara Przędzalnia

Aparthotel Stara Przędzalnia to miejsce, które chętnie odwiedzane jest przez ludzi biznesu. Tutaj odbywają się konferencje, sympozja, szkolenia i spotkania biznesowe. Obiekt szkoleniowo-konferencyjny znajduje się w samym centrum Żyrardowa. Oddalony jest on 45 km od Warszawy

Nowoczesna przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 klimatyzowane sale różnej wielkości. W największej z nich podczas wydarzeń biznesowych może przebywać do 100 osób. Najmniejsza sala będzie idealna do zorganizowania niewielkiego szkolenia. Wszystkie klimatyzowane pomieszczenia  wyposażone są w doskonałej jakości sprzęt konferencyjny.

Piękna okolica zachęca przybyłych gości do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury oraz w największym parku wodnym Suntago, który znajduje się około 10 km od obiektu.  

 

10. Highland Conference Hotel

Dane teleadresowe:
Skarboszewo 30, 09-152 Naruszewo (mazowieckie)
Kontakt: 608 135 489, 606 336 205
Największa sala konferencyjna: 65 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70 
Zobacz więcej: Pokoje w Highland Conference Hotel.

10. Highland Conference Hotel
10. Highland Conference Hotel

Highland Conference Hotel zachęca swoich gości do zorganizowania spotkań biznesowych, spotkań branżowych oraz szkoleń na wysokim poziomie. Obiekt szkoleniowo-konferencyjny znajduje się około 60 km od Warszawy

Obiekt hotelowy oferuje 3 przestronne, świetnie urządzone sale konferencyjne. Największa z nich Sala Duża może pomieścić do 65 osób, zaś najmniejsza Sala Mała jest idealna do przeprowadzenia spotkania rekrutacyjnego. Uczestnicy wydarzeń biznesowych mają do dyspozycji bogate zaplecze konferencyjne, dzięki czemu można zorganizować je na bardzo wysokim poziomie.

Przybyłe osoby mogą w wolnej chwili skorzystać ze strefy relaksu. Znajduje się w niej sauna, jacuzzi, a także masaż całego ciała i masaż z peelingiem. 


Data publikacji: 02.06.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top