img

Konferencje w hotelach ze SPA na Mazurach

Mazury to niesamowity obszar na mapie Polskie, obfitujący w urokliwe jeziora. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, ale również do organizacji przeróżnych wydarzeń biznesowych lub prywatnych. Aby zobaczyć pełną bazę obiektów konferencyjnych zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim, zobacz hotele konferencyjne na Mazurach. Zachęcamy również do sprawdzenia obiektów konferencyjnych w Olsztynie.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne ze SPA położone na Mazurach:

 

1. Hotel Tajty Wellness & SPA***

Dane teleadresowe:
ul. Przemysłowa 17, 11-500 Wilkasy
tel. +48 87 428 01 94
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 96
Zobacz więcej: Wellness & SPA w hotelu Tajty.

1. Hotel Tajty Wellness & SPA***
1. Hotel Tajty Wellness & SPA***

Hotel Tajty to luksusowy obiekt, w którym znakomicie odnajdą się najbardziej wymagające osoby. Klienci szukający najlepszych warunków do organizacji konferencji i wypoczynku będą zachwyceni wybraniem oferty tego właśnie hotelu. Dla klientów biznesowych oddanych do użytku zostało 5 sal konferencyjnych. Największa przygotowana jest na przybycie maksymalnie 140 osób. Najmniejsze sale to natomiast przestrzenie dla maksymalnie 20 osób.

W zależności od potrzeb możliwe będzie zatem wybranie takiej przestrzeni, która świetnie wpasuje się w potrzeby i zagwarantuje najlepsze warunki do komfortowego zorganizowania wydarzenia. Każda sala konferencyjna posiada oczywiście pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Standardowe wyposażenie sal obejmuje nagłośnienie, flipchart, ekran, projektor, odtwarzacz DVD, mikrofon oraz dostęp do szybkiego Internetu. Prelegenci dzięki temu będą mieli zagwarantowane najlepsze warunki do komfortowego wypoczynku w obiekcie.

To co wyróżnia Hotel Tajty to luksusowa przestrzeń noclegowa, która jest przygotowana na najbardziej wymagających gości. W ofercie obiektu dostępne są pokoje Standard, Standard Plus, Lux, Lux Plus oraz Superior. Każdy pokój gwarantuje najlepsze warunki do relaksu i odpoczynku. Dla gości hotelowych przygotowana jest również rozbudowana strefa SPA, w której możliwe jest odprężenie się i wygodny wypoczynek.

 

2. Hotel Wileński****

Dane teleadresowe:
ul. Ryszarda Knosały 5, 10-051 Olsztyn
tel. (0-89) 535-01-22
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50
Zobacz więcej: Strefa SPA & Wellness w hotelu Wileński.

2. Hotel Wileński****
2. Hotel Wileński****

Hotel Wileński to 3-gwiazdkowy obiekt znajdujący się na Mazurach. Hotel wyróżnia się rozbudowaną strefą SPA, w której gości hotelowi mogą zrelaksować się i odprężyć. Hotel Wileński jest w pełni przygotowany na przybycie klientów biznesowych. W obiekcie znajduje się 5 sal konferencyjnych, a największa jest w stanie pomieścić do 180 osób.

Najbardziej kameralna sala została natomiast stworzona z myślą o maksymalnie 10 osobach, które szukają miejsca do spotkania w niewielkim gronie. Klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z pomocy personelu hotelowego przy organizacji wydarzenia. Dzięki temu możliwe jest dowolne dostosowanie układu miejsc siedzących oraz zaplanowanie przerwy kawowej w trakcie wydarzenia. Konferencje będą dzięki temu stały na bardzo wysokim poziomie.

Po skończonej konferencji goście mogą skorzystać również z bazy noclegowej, w której może pomieścić się do 50 osób. Pokoje hotelowe to kameralne przestrzenie przygotowane na nocleg 1 lub 2 osób. Na gości hotelowych czeka również wiele udogodnień, które znacząco podniosą komfort pobytu w hotelu i pozwolą na bardzo miłe spędzenie w nim swojego czasu.

 

3. Hotel Ognisty Ptak***

Dane teleadresowe:
ul. Sztynorcka 6, Ogonki, 11-600 Węgorzewo
tel. 87 427 28 79
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: SPA w hotelu Ognisty Ptak.

3. Hotel Ognisty Ptak***
3. Hotel Ognisty Ptak***

Klienci biznesowi szukający hotelu z wieloma salami konferencyjnymi na Mazurach powinni zainteresować się ofertą tego obiektu. Hotel Ognisty Ptak to rozbudowany obiekt, w którym na gości czeka rozbudowana przestrzeń konferencyjna, strefa SPA oraz nowoczesna baza noclegowa. Wszystko to wpływa na zdecydowanie większy komfort wypoczynku i pozwala na pełne zrelaksowanie się.

Centrum konferencyjne dostępne w hotelu złożone jest z 5 sal konferencyjnych. Każda sala wyposażona jest w nagłośnienie, ekran, flipchart, projektor, dostępne do Internetu oraz system klimatyzacji. Wszystko to pozwala na organizację wydarzeń stojących na bardzo wysokim poziomie, które będą w pełni wpasowywały się w oczekiwania i wymagania klientów korzystających z obiektu. Ten bowiem stwarza najlepsze warunki do organizacji spotkań biznesowych. Największa sala jest w stanie pomieścić do 160 osób, a najmniejsza to kameralny pokój dla maksymalnie 6 osób.

Plusem hotelu jest również rozbudowana baza noclegowa. Pokoje hotelowe są wyposażone we wszystkie udogodnienia, które znacząco wpływają na komfort pobytu w nich i sprawiają, że przebywanie w obiekcie będzie bardzo komfortowe i przyjemne. W pokojach hotelowych odnajdą się nawet najbardziej wymagające osoby, które szukają znakomitego miejsca do wypoczynku.


Data publikacji: 03.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top