img

Konferencje w hotelach ze SPA na Mazurach

Aby zobaczyć pełną bazę obiektów konferencyjnych zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim zobacz - Konferencje na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach.

Konferencje w hotelach ze SPA na Mazurach:

 

Hotel Tajty Wellness & SPA

Dane teleadresowe:
Ul. Przemysłowa 17, 11-500 Wilkasy
tel. +48 87 428 01 94
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 96

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tajty to luksusowy obiekt, w którym znakomicie odnajdą się najbardziej wymagające osoby. Klienci szukający najlepszych warunków do organizacji konferencji i wypoczynku będą zachwyceni wybraniem oferty tego właśnie hotelu. Dla klientów biznesowych oddanych do użytku zostało 5 sal konferencyjnych. Największa przygotowana jest na przybycie maksymalnie 140 osób. Najmniejsze sale to natomiast przestrzenie dla maksymalnie 20 osób.

W zależności od potrzeb możliwe będzie zatem wybranie takiej przestrzeni, która świetnie wpasuje się w potrzeby i zagwarantuje najlepsze warunki do komfortowego zorganizowania wydarzenia. Każda sala konferencyjna posiada oczywiście pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Standardowe wyposażenie sal obejmuje nagłośnienie, flipchart, ekran, projektor, odtwarzacz DVD, mikrofon oraz dostęp do szybkiego Internetu. Prelegenci dzięki temu będą mieli zagwarantowane najlepsze warunki do komfortowego wypoczynku w obiekcie.

To co wyróżnia Hotel Tajty to luksusowa przestrzeń noclegowa, która jest przygotowana na najbardziej wymagających gości. W ofercie obiektu dostępne są pokoje Standard, Standard Plus, Lux, Lux Plus oraz Superior. Każdy pokój gwarantuje najlepsze warunki do relaksu i odpoczynku. Dla gości hotelowych przygotowana jest również rozbudowana strefa SPA, w której możliwe jest odprężenie się i wygodny wypoczynek.

Więcej informacji: Prezentacja Hotel Tajty salekonferencyjne.pl / Hotel Tajty - strona firmowa


Hotel Wileński

Dane teleadresowe:
Ul. Ryszarda Knosały 5, 10-051 Olsztyn
tel. (0-89) 535-01-22
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Wileński to 3-gwiazdkowy obiekt znajdujący się na Mazurach. Hotel wyróżnia się rozbudowaną strefą SPA, w której gości hotelowi mogą zrelaksować się i odprężyć.
Hotel Wileński jest w pełni przygotowany na przybycie klientów biznesowych. W obiekcie znajduje się 5 sal konferencyjnych, a największa jest w stanie pomieścić do 180 osób.

Najbardziej kameralna sala została natomiast stworzona z myślą o maksymalnie 10 osobach, które szukają miejsca do spotkania w niewielkim gronie. Klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z pomocy personelu hotelowego przy organizacji wydarzenia. Dzięki temu możliwe jest dowolne dostosowanie układu miejsc siedzących oraz zaplanowanie przerwy kawowej w trakcie wydarzenia. Konferencje będą dzięki temu stały na bardzo wysokim poziomie.

Po skończonej konferencji goście mogą skorzystać również z bazy noclegowej, w której może pomieścić się do 50 osób. Pokoje hotelowe to kameralne przestrzenie przygotowane na nocleg 1 lub 2 osób. Na gości hotelowych czeka również wiele udogodnień, które znacząco podniosą komfort pobytu w hotelu i pozwolą na bardzo miłe spędzenie w nim swojego czasu.

Więcej informacji: Prezentacja Hotel Wileński salekonferencyjne.pl / Hotel Wileński - strona firmowa


Hotel Ognisty Ptak

Dane teleadresowe:
Ul. Sztynorcka 6, Ogonki, 11-600 Węgorzewo
tel. 87 427 28 79
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Klienci biznesowi szukający hotelu z wieloma salami konferencyjnymi na Mazurach powinni zainteresować się ofertą tego obiektu. Hotel Ognisty Ptak to rozbudowany obiekt, w którym na gości czeka rozbudowana przestrzeń konferencyjna, strefa SPA oraz nowoczesna baza noclegowa. Wszystko to wpływa na zdecydowanie większy komfort wypoczynku i pozwala na pełne zrelaksowanie się.

Centrum konferencyjne dostępne w hotelu złożone jest z 5 sal konferencyjnych. Każda sala wyposażona jest w nagłośnienie, ekran, flipchart, projektor, dostępne do Internetu oraz system klimatyzacji. Wszystko to pozwala na organizację wydarzeń stojących na bardzo wysokim poziomie, które będą w pełni wpasowywały się w oczekiwania i wymagania klientów korzystających z obiektu. Ten bowiem stwarza najlepsze warunki do organizacji spotkań biznesowych. Największa sala jest w stanie pomieścić do 160 osób, a najmniejsza to kameralny pokój dla maksymalnie 6 osób.

Plusem hotelu jest również rozbudowana baza noclegowa. Pokoje hotelowe są wyposażone we wszystkie udogodnienia, które znacząco wpływają na komfort pobytu w nich i sprawiają, że przebywanie w obiekcie będzie bardzo komfortowe i przyjemne. W pokojach hotelowych odnajdą się nawet najbardziej wymagające osoby, które szukają znakomitego miejsca do wypoczynku.

Więcej informacji: Prezentacja Hotel Ognisty Ptak salekonferencyjne.pl / Hotel Ognisty Ptak - strona firmowa


Data publikacji: 08.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo