img

Konferencje w hotelach ze SPA nad morzem

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem

Konferencje w hotelach ze SPA nad morzem:

 

Skipper Hotel

Dane teleadresowe:
ul Sztormowa2, 81-198 Kosakowo
tel 48 538 316 470
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Skipper Hotel zaprasza do marynistycznego wnętrza w miejscu które od morza i piaszczystych plaż dzieli zaledwie 15 metrów, otacza go zaś Nadmorski Park Krajobrazowy. To wszystko sprawia, iż dobrze odpoczniesz w bliskości natury oddając się kojącemu szumowi fal i romantycznym spacerom, spotkania biznesowe zaś połączą prace z przyjemnym odpoczynkiem.

Skipper Hotel oferuje także odnowę w SPA & Wellness z 6 gabinetami zabiegowymi. Cztery sale konferencyjne to najwyższa jakość połączona z komfortem, są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny, w tym projektor, ekran, system nagłośnienia. To co wyróżnia ten obiekt to innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Każde wydarzenie ma dedykowanego opiekuna, który zadba o profesjonalny przebieg spotkania.

Sale dzięki możliwości różnorodnego ustawienia pomieścić mogą od 20 do 80 gości, a po połączeniu dwóch sal nawet 120 osób. Obsługa zadba o catering przygotowany przez naszych świetnych kucharzy, przygotuje przerwy z wyborem kaw i herbat i pysznych przekąsek.

Zobacz stronę firmową: Skipper Hotel - Konferencje

 

Hotel Łeba & Spa

Dane teleadresowe:
ul Nadmorska 9B, 84-360 Łeba
tel 48 59 862 96 02
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 136

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Łeba & SPA zadowoli wszystkich miłośników piękna Bałtyku. Znajduje się zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży w Łebie co sprzyja spacerom, delektowaniem się szumem morza i wielu innym atrakcjom.

W tym hotelu można zorganizować konferencję, sympozjum czy warsztaty a piękno otoczenia, ma pozytywny wpływ na tego typu spotkania. Obiekt posiada 5 sal konferencyjnych. Są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny. Sale dzięki swojej uniwersalności mają możliwość ugoszczenia małych, średnich i dużych grup.

Zespół doświadczonych specjalistów udzieli wsparcia i pomocy na każdym etapie przygotowań, zadba o profesjonalny przebieg całego spotkania. Dostosuje się on do wymagań grup biznesowych i naukowych. Znakomici, hotelowi kucharze zadbają o catering, wykorzystując smaki tradycyjne i regionalne, zadbają również o przerwy z wyborem kaw, herbat i przekąsek. W obiekcie znajduje się także SPA, gdzie można aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną.

Zobacz stronę firmową: Hotel Łeba & Spa - Konferencje

 

Emocja Hotel & Spa

Dane teleadresowe:
ul 6 Marca 16, 76-032 Mielno
tel 48 94 318 09 90
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 71

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Emocja Hotel & SPA znajduje się w Mielnie w niezwykle urokliwej okolicy nad jeziorem Jamno, pięciominutowy spacer dzieli nas od piaszczystej Bałtyckiej plaży. Oferuje on pełen relaks i wyciszenie w przepięknym otoczeniu. Można zorganizować tam także konferencję, warsztaty, czy szkolenia. Do tego przygotowane zostały 3 eleganckie, funkcjonalne sale, klimatyzowane, z Internetem WIFI, dostępem do światła dziennego.

Są one wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran, flipchart, możliwość dowolnego ustawienia pozwala na pomieszczenie od 30 do 70 osób. Zadbano też tutaj o komfort i pełen profesjonalizm, co sprawia że nawet najbardziej złożone wydarzenie nie jest dla obsługi hotelu problemem. Zespół hotelu zadba o każdy szczegół, odpowie na każde pytanie.

Restauracja zapewnia catering przygotowany przez mistrzów kuchni oraz przerwy okraszone aromatyczną kawą, wyjątkowym wyborem herbat i pysznych ciastek. SPA pozwoli ukoić zmysły, naszym usługom towarzyszy nastrojowa muzyka, miłośnicy aktywności fizycznej, na pewno odwiedzą naszą salę fitness.

Zobacz stronę firmową: Emocja Hotel & Spa - Konferencje


Data publikacji: 20.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo