img

Konferencje w hotelach ze SPA w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w hotelach ze SPA w górach:

 

Hotel Medi SPA Biały Kamień

Dane teleadresowe
ul. Leśna 8
59-850 Świeradów
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 26 pokoi

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Opieka dedykowanego opiekuna podczas konferencji to bardzo duże ułatwienie. W hotelu Medi Spa Biały Kamień na taką pomoc mogą liczyć wszyscy planujący tu konferencję, szkolenie, czy wykłady. W tym hotelu są dwie sale konferencyjne. Sala Panoramiczna dla 130 osób jest utrzymana w górskim klimacie.

Z kolei sama srebrna to doskonałe miejsce na bankiet. Tu z powodzeniem zmieści się ok. 200 osób. Sale posiadają dobre zaplecze techniczne w postaci sprzętu audio i nagłaśniającego. Hotelowe pokoje są urządzone w wysokim standardzie, są tu także luksusowe apartamenty, które posiadają saunę i jacuzzi. W każdym pokoju są zestawy do parzenia kawy i herbaty, sejf, ręczniki, zestaw kosmetyków.

Niesamowite dania kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej sprawiają, że chce się tu wracać. Na miejscu jest także wypiekany świeży chleb, który jest podawany z wieloma składnikami na śniadania. Jest tu także drink bar. Strefa Spa i Wellness to miejsce, gdzie można prawdziwie wypocząć Wiele ciekawych zabiegów stanowi kuszącą ofertę, a coraz częściej korzystają z nich nie tylko panie, ale także panowie. Sama lokalizacja w pobliżu uzdrowiska, sprawia, że to doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Medi SPA Biały Kamień / Strona firmowa Medi SPA Biały Kamień

 

Hotel Sandra SPA

Dane teleadresowe:
ul. Obrońców Pokoju 3
58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 230 osób
Liczba miejsc noclegowych: 550 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Sandra Spa to nowoczesny obiekt z bardzo rozbudowaną bazą noclegową. Znajduje się tutaj ponad 200 pokoi dla 550 osób. Każdy z nich jest elegancko i komfortowo wyposażony. Pokoje przez barwy jego wyposażenia i użytych tkanin są bardzo przytulne.

To dobre miejsce do wypoczynku i pracy. Pokoje są wyposażone w liczne udogodnienia. Są w nich: tv, sejf minibar, telefon, lodówka. W łazience czekają ręczniki, suszarka i kosmetyki. W tym hotelu warto także urządzić konferencję czy inne spotkania biznesowe. Są tu cztery sale konferencyjne, doskonała na warsztaty i prezentacja w gronie do 50 osób, a także prelekcje czy wykłady nawet do 230 uczestników.

Każda z sal posiada też nowoczesne zaplecze techniczne, a pracownicy chętnie pomogą w zaplanowaniu wydarzenia. Zadbają także o catering. A podawane są tu doskonałe dnia. Na szczególe wyróżnienia zajmuje Aquapark, który znajduje się w tym obiekcie. To miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Liczne baseny i atrakcje wodny stwarzają świetne warunki do aktywnego wypoczynku.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w hotelu Sandra SPA w Karpaczu

 

Hotel Belvedere Resort & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Droga do Białego 3
34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 562

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Belvedere Resort & Spa to obiekt luksusowy, który idealnie nadaje się do pracy i wypoczynku. To obiekt, w którym można zorganizować konferencję lub bankiet nawet dla 500 osób. Dodatkowo pracownicy chętnie pomogą w organizacji oraz czuwaniu nad sprawnym przebiegiem.

W tym hotelu jest 14 nowocześnie wyposażonych sal. Można w nich urządzić bardziej kameralne spotkania czy narady, a także liczne prelekcje czy wykłady. Sale posiadają nowoczesne zaplecze sprzętowe jest tu dostęp do internetu. W tym obiekcie są aż cztery restauracje, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie dania odpowiednie dla niego. Powstają one ze składników najwyżej jakości.

A jedzenie z widokiem na Tatry to świetne okoliczności na luźniejsze rozmowy. W lobby barze można raczyć się szerokim wyborem alkoholi oraz napojów bezalkoholowych. W tym obiekcie nie można się także nudzić. Jest tu strefa sportowa, gdzie można zagrać w kręgle czy bilard. Dodatkowo w strefie Spa warto się zrelaksować korzystając z zabiegów. Także najmłodsi goście nie będą narzekać na nudę.

Zobacz stronę firmową: Hotel Belvedere dla biznesu - konferencje


Data publikacji: 06.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo