img

Konferencje w nowoczesnych salach w Krakowie

W Krakowie, dawnej stolicy Polski, znajdziesz wiele ciekawych obiektów, które oferują możliwość zorganizowania niepowtarzalnych eventów, konferencji lub ciekawych szkoleń w nowoczesnych salach. Jeśli chcesz porównać oferty konferencyjne poszczególnych ośrodków, sprawdź ponad 200 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Polecamy również zobaczyć wszystkie ośrodki konferencyjne w woj. małopolskim.

Poniżej przedstawiamy obiekty, w których organizujesz konferencje w nowoczesnych salach w Krakowie:

 

1. Queen Boutique Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Dietla 60, 31-039 Kraków
Kontakt: 12 433 33 33
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 67
Zobacz więcej: Konferencje w Queen Boutique Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel mieści się w samym sercu jednaj z najbardziej klimatycznych dzielnic w Krakowie - na Kazimierzu. W pięknej, odrestaurowanej kamienicy kryją się przestronne i komfortowe pokoje. Baza noclegowa to łącznie 67 miejsca w pokojach, które tworzą idealne warunki do wypoczynku. Wszystkie są klimatyzowane, a część pokoi posiada balon.

Restauracja Amarylis jest podzielona na 3 sale, dzięki czemu nawet podczas kolacji biznesowej czy przyjęcia, gości nie będą sobie przeszkadzać. Część biznesowa to 3 nowoczesne i eleganckie sale z niezbędnym zapleczem multimedialnym.

Sale są przeznaczone na kameralne spotkania czy szkolenia do 50 osób. Warto też zadbać o poczęstunek dla gości. A po pracy pełen relaks oferuje znajdujące się tu Queen Beauty&Spa.

 

2. Hotel Kossak****

Dane teleadresowe:
Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków
Kontakt: 12 379 59 00
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Centrum konferencyjne hotelu Kossak.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel jest zlokalizowany niemal nad samymi bulwarami Wiślanymi. Z cafe Oranżerii, zlokalizowanej na dachu, rozciąga się piękny widok na Wawel i Stare Miasto. To miejsce chętnie wybierane na romantyczne weekendy czy wyjazdy służbowe. Bliskość historycznej części miasta sprawia, że to świetny punkt wypadowy na zwiedzanie.

W hotelu jest 120 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach. Widać, że przykłada się tu dużą wagę do nawet najdrobniejszych detali. Wszystko to przekłada się na wypoczynek na najwyższym poziomie.

Część konferencyjna składa się z 3 sal o różnej powierzchni. Maksymalnie można tu zorganizować konferencję dla 170 osób. Świetną opcją jest później kolacja biznesowa, w restauracji serwowane są doskonałe dania Szefa Kuchni.

 

3. Centrum Konferencyjne Fabryczna

Dane teleadresowe:
ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków
Kontakt: 881 023 670
Największa sala konferencyjna: 440 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Oferta wynajmu sal konferencyjnych w CKF.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne Fabryczna to nowoczesny obiekt w nico industrialnym klimacie. Mieści się w nim aż 10 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Szarości doskonale komponują się z drewnem, a wystrój sal koresponduje ze sobą.

To doskonałe miejsce na szkolenia czy warsztaty dla grup do 50 osób. Ale większe sale to też możliwość zorganizowania konferencji czy gali dla nawet 440 uczestników. Nowoczesne zaplecze multimedialne z doskonałym nagłośnieniem to spory atut. Na wystawy świetnie się sprawdzi przestronne foyer, które ma 950 metrów kwadratowych.

Pracownicy obiektu chętnie pomogą w zorganizowaniu cateringu, czy to w formie lunchu czy na wystawne przyjęcie. W czasie konferencji warto zadbać o bufet kawowy, który można wzbogacić przekąskami i świeżymi owocami.

 

4. Jagiellońskie Centrum Innowacji

Dane teleadresowe:
ul. Michała Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków
Kontakt: 12 264 12 64
Największa sala konferencyjna: 94 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Wynajem sal konferencyjnych w JCI.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To zdecydowanie ultra nowoczesny obiekt na planie Krakowa. Doskonale nadaje się na różnego rodzaju szkolenia czy seminaria. Łącznie jest tu 7 sal o różnej powierzchni. Te mniejsze do 20 osób doskonale nadają się na kameralne spotkania czy narady. Z kolei sale w układzie podkowy, to dobra przestrzeń na szkolenia czy warsztaty.

Sala audytoryjna w układzie kinowym zachwyca wyposażeniem. Wygodne fotele, nowoczesne zaplecze multimedialne, mównica - wszystko to sprawia, że praca tu to przyjemność. W czasie takich wydarzeń warto skorzystać z opcji bufetu kawowego i cateringu.

Na miejscu jest Bistro, a w pobliżu jest wiele firm, które oferuje takie usługi. Nie ma też problemu ze znalezieniem noclegu w pobliżu choćby w Willi Aparthotel.


Data publikacji: 20.03.2023

Nasi partnerzy