img

Konferencje w nowoczesnych salach we Wrocławiu

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie Dolnego Śląska zobacz ponad 300 obiektów konferencyjnych w woj. dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy nowoczesne sale konferencyjne we Wrocławiu:

 

1. Times Event Center

Dane teleadresowe:
ul. Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: +48 713 750 155
Największa sala konferencyjna: 500  osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Times Event Center.

1. Times Event Center
1. Times Event Center

Nowoczesne i niezwykle funkcjonalne sale konferencyjne jakie się tu znajdują, przyciągają wielu organizujących gale czy sympozja. Największa sala - Patio z pięknym przeszklonym sufitem jest w stanie pomieścić 500 osób w układzie teatralnym, a w bankietowym 300.

Kolejna sala jest idealna na eventy do 120 osób, a trzecia z nich doskonała na bardziej kameralne szkolenia czy warsztaty. Na miejscu można skorzystać z różnych opcji cateringu, tak aby go jak najlepiej dopasować.

Nie ma tu bazy noclegowej, ale z uwagi na doskonałą lokalizację w samym centrum, nie ma problemu ze znalezieniem dobrego hotelu w pobliżu. Z dworce jest tu ok. 3 km, ale z powodzeniem można dojechać komunikacją.

 

2. Radisson Blu Wrocław*****

Dane teleadresowe:
ul. Purkyniego 10, 50-156 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: +48 713 750 155
Największa sala konferencyjna: 160  osób
Liczba miejsc noclegowych: 498
Zobacz więcej: Konferencje w Radisson Blu Wrocław.

2. Radisson Blu Wrocław*****
2. Radisson Blu Wrocław*****

Przestrzeń konferencyjna w tym hotelu to aż 9 świetnie wyposażonych sal o różnej powierzchni. Doskonale sprawdzą się podczas szkoleń czy konferencji, a największa z nich to miejsce dla 160 osób w układzie teatralnym.

Każda z sal posiada nowoczesne zaplecze multimedialne, a wygodne fotele i stoliki zapewniają komfort uczestnikom. Na tego typu eventu można indywidualnie dopasować menu, poza tradycyjnym bufetem kawowym warto wybrać też przekąski dla gości, a przy dłuższych szkoleniach też lunch.

Wieczorową porą warto odwiedzić stylowy bar, gdzie w kameralnej atmosferze można wypić drinka. Na gości czeka prawie 500 miejsc noclegowych w doskonale wyposażonych pokojach i apartamentach. Hotel znajduje się ok. kilometr od Rynku.

 

3. KGHM Cuprum

Dane teleadresowe:
ul. Gen. W . Sikorskiego 2-8 53-659 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 781 22 01
Największa sala konferencyjna: 250  osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w KGHM.

3. KGHM Cuprum
3. KGHM Cuprum

KGHM Cuprum to nowoczesny obiekt biznesowo-konferencyjny położony w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu jest to świetne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, różnego typu zjazdów naukowych czy imprez branżowych.

Obiekt szkoleniowy oferuje 5 wyjątkowych sal konferencyjnych, które można łączyć w dowolny sposób. W największej może pomieścić się do 250 osób. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego, szybkiego Internetu. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Podczas spotkania możliwa jest kompleksowa obsługa cateringowa, zapewnia ją Diapol Catering. Oferuje ona szeroki wybór dań i przekąsek. Na potrzeby konferencji można zorganizować przerwę kawową lub bankiet.

 

4. Ibis Styles Wrocław Centrum***

Dane teleadresowe:
Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3 50-083 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 733 48 00
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 304
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Ibis Styles.

4. Ibis Styles Wrocław Centrum***
4. Ibis Styles Wrocław Centrum***

Ibis Styles Wrocław Centrum to ogromne centrum hotelowo-konferencyjne w centrum Wrocławia. Obiekt urządzony jest w wyjątkowym, oryginalnym charakterze, dlatego przybyli goście mogą w tym miejscu odpocząć od spraw codziennych.

W hotelu znajduje się 11 nowoczesnych, klimatyzowanych sal. Największa z nich może pomieścić maksymalnie 550 osób. Każda sala wyposażona jest w dobrej jakości urządzenia konferencyjne oraz szybki Internet bezprzewodowy. Dzięki temu w obiekcie tym można zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia, naukowe sympozja, konferencje i inne wydarzenia.

W hotelu znajduje się Restauracja CzaryMary, w serwowane są pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej. W lokalu tym można zorganizować bankiet na 60 osób.

 

5. Wyndham Worcław Old Town*****

Dane teleadresowe:
ul. Św. Mikołaja 67 50-127 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 358 83 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 410
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Wyndham.

5. Wyndham Worcław Old Town*****
5. Wyndham Worcław Old Town*****

Wyndham Wrocław Old Town to nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny, który znajduje się w centrum wrocławskiego Starego Miasta. Nowoczesny hotel udostępnia 11 sal konferencyjnych, w których można zorganizować spotkania biznesowe, konferencje, sympozja i inne ważne wydarzenia.

Sale w obiekcie konferencyjnym są różnej wielkości. W największej może pomieścić się do około 250 osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w świetnej jakości sprzęt konferencyjny. Uczestnicy szkoleń i konferencji mogą skorzystać ze strefy SPA & Wellness.

W hotelu znajduje się restauracja i kawiarnia Jeden, w której serwowane są smaczne dania kuchni międzynarodowej. Dodatkowo w obiekcie jest restauracja Poranna, w której hotelowi goście mogą zjeść pożywne śniadania.

 

6. Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

Dane teleadresowe:
ul. Janiszewskiego 8 50-372 Wrocław (dolnośląskie)
Kontakt: 71 320 45 33
Największa sala konferencyjna: 620 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje na Politechnice Wrocławskiej.

6. Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej
6. Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej w samym centrum Wrocławia. To świetne miejsce, w którym można zorganizować szkolenie, konferencję, sympozjum, a nawet kongres, panele dyskusyjne i inne spotkania biznesowe na wysokim, międzynarodowym poziomie.

Obiekt konferencyjny oferuje 3 nowoczesne sale o zróżnicowanej powierzchni, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Największa z nich pozwala na przygotowanie wydarzenia nawet na 620 osób.

Centrum kongresowe jest wyposażone w system tłumaczeń symultanicznych, projektory multimedialne, ekrany, dostęp do Internetu, dobrej jakości nagłośnienie, wizualizer z kamerą, prezenter do zdalnego przerzucania slajdów ze wskaźnikiem laserowym oraz system zmiennego oświetlenia.


Data publikacji: 19.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top