img

Konferencje w obiektach z basenem w Łodzi

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze obiekty konferencyjne z basenem w Łodzi:

 

1. MHotel Conference & Spa***

Dane teleadresowe:
ul. św. Teresy 111, 91-222 Łódź
tel. 601 654 488, 693 531 515
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 77
Więcej infromacji: Konferencje w MHotel.

 

1. MHotel Conference & Spa***
1. MHotel Conference & Spa***

MHotel Conference & Spa zlokalizowany jest w odległości 10 km od centrum Łodzi, ułatwiając organizację wydarzeń firmowych z zachowaniem dyskrecji i w oddali od wielkomiejskiego zgiełku.

Nowoczesne wnętrza biznesowego hotelu oraz rozbudowana przestrzeń konferencyjno szkoleniowa, pozwalają zorganizować każdego rodzaju spotkania biznesowe, dyskretne negocjacje kontrahentów handlowych, kursy pracownicze czy bankiety i konferencje. W hotelu przygotowano 7 autonomicznych pomieszczeń, z których największe może pomieścić nawet 320 słuchaczy w układzie teatralnym z dostępem do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych i światłowodowego internetu o wysokiej przepustowości.  Dostępne są też pomieszczenia warsztatowo-konferencyjne, salony biznesowe i pokoje VIP – idealne podczas kameralnych spotkań członków zarządu i kierownictwa.

MHotel Conference, gwarantuje doskonałą gastronomię, możliwość organizacji wystawnych bankietów, bali integracyjnych i obsługi cateringowej wydarzeń konferencyjnych, wygodne pokoje oraz chwile relaksu w Strefie Wellness & SPA z krytym basenem, jacuzzi i sauną.

 

2. Hotel Yuca***

Dane teleadresowe:
ul. Złotno 83, 94-221 Łódź
tel. (42) 634-71-15
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 26
Zobacz więcej: Hotel Yuca - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Yuca.

 

2. Hotel Yuca***
2. Hotel Yuca***

Butikowy Hotel Yuca, to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w jednej z najbardziej ekologicznych dzielnic Łodzi – Polesie, wymarzone miejsce do organizacji imprez firmowych, szkoleń i konferencji w luksusowych wnętrzach.

Hotel Yuca, położony jest w bliskiej odległości od Atlas Areny czy Międzynarodowych Targów Łódzkich i oferuje Gościom biznesowym wygodny dojazd oraz dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne, przystosowane do przyjęcia kilkudziesięciu osób podczas szkoleń, kursów i audytów firmowych lub nawet 160 słuchaczy podczas dużych konferencji. Sale wyposażone są w rzutniki, projektory cyfrowe, tablice flipchart, dostęp do internetu i mobilne nagłośnienie. Goście konferencyjni mogą skorzystać z prywatnego parkingu, a organizatorzy wydarzeń firmowych mają do wyboru szeroki wachlarz usług gastronomicznych oraz opiekę techniczną w trakcie konferencji.

Dodatkowym atutem hotelu jest szereg usług dodatkowych obejmujących Centrum Rekreacyjne, wyposażone w kryty basen, siłownię, bilard jacuzzi, saunę i korty tenisowe. Słynna w regionie Restauracja Yuca, zapewni niezapomniane doznania kulinarne, może również zorganizować bankiet, biesiadę integracyjną czy bal firmowy dla 60 osób.

 

3. Zatoka Sportu

Dane teleadresowe:
Al. Politechniki 10, 93-590 Łódź
tel. 42 631 29 68
Największa sala konferencyjna: 650 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zorganizuj konferencję w Zatoce Sportu.

 

3. Zatoka Sportu
3. Zatoka Sportu

Zlokalizowana przy Politechnice Łódzkiej – Zatoka Sportu, to niebanalna propozycja dla poszukujących wyjątkowego miejsca do przeprowadzenia konferencji, seminarium, spotkania biznesowego czy kursu kwalifikacyjnego i dużych eventów.

Na terenie Zatoki Sportu, dostępnych jest 9 sal szkoleniowo-konferencyjnych, w tym salony spotkań VIP, sale seminaryjne, oraz hala sportowo widowiskowa, która sprawdza się podczas rozbudowanych kongresów i spotkań korporacyjnych dla nawet 650 słuchaczy. Zaawansowane urządzenia cyfrowe, duże telewizory LCD o przekątnej 82” czy mobilne nagłośnienie sceniczne, pozwolą przeprowadzić w Zatoce Sportu nawet najbardziej skomplikowane prezentacje i szkolenia. Loża Lektorska ze skórzanymi kanapami i przeszklonym widokiem na pływalnie, sprawdzi się podczas konferencji prasowych i spotkań hybrydowych.

Dodatkową zaletą Zatoki Sportu jest możliwość uatrakcyjnienia każdego spotkania firmowego pełną obsługą gastronomiczną i z zajęciami sportowymi, w obiekcie dostępny jest między innymi basen o wymiarach olimpijskich, ścianka wspinaczkowa, korty do badmintona czy pełnowymiarowa hala sportowa, które sprawdzą się podczas zabaw integracyjnych.

 

4. Vienna House Andel’s Lodz****

Dane teleadresowe:
ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
tel. +48 42 279 15 58
Największa sala konferencyjna: 804 osoby
Liczba miejsc noclegowych: 550
Dowiedz się więcej: Konferencje w Vienna House Andel's Lodz.

 

4. Vienna House Andel’s Lodz****
4. Vienna House Andel’s Lodz****

Vienna House Andel’s Lodz, to jeden z najnowocześniejszych w Łodzi hoteli czterogwiazdkowych i jednocześnie jedno z największych w okolicy Centrum Konferencyjno-szkoleniowe, przygotowane do organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i rozbudowanych eventów, prezentacji handlowych i kongresów.

Zabytkowy budynek dawnej przędzalni, przygotował dla kontrahentów ponad 2500 m2 przestrzeni konferencyjnej i eventowej, organizatorzy mają dostęp do 16 różnorodnych sal konferencyjnych, salonów biznesowych i przestrzeni wystawienniczych oraz największej w Łodzi Sali Balowej, mogącej gościć nawet 800 biesiadników. Nowoczesne urządzenia cyfrowe, rzutniki multimedialne, zaawansowane rozwiązania informatyczne, obsługa multimedialna wydarzeń, doskonała oprawa gastronomiczna, własny parking i winda cargo, pozwolą zorganizować w Vienna House każdego rodzaju spotkania firmowe, eventy, kongresy czy bale integracyjne i konferencje.

Hotel i przestrzeń konferencyjna znajdują się na terenie centrum handlowo-usługowego Manufaktura, zapewniając dostęp do wszelkich atrakcji obiektu, w tym przeszklonych tarasów wykorzystywanych podczas pokazów i eventów, krytego basenu czy komfortowych pokoi hotelowych i prestiżowych Apartamentów.


Data publikacji: 12.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top