img

Konferencje w zabytkach nad morzem

Stolica Pomorza to Gdańsk, jeśli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne spełniające powyższe kryteria, które zlokalizowane są w Gdańsku zobacz - Konferencje w Gdańsku - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Natomiast jeśli interesuje Cię baza obiektów konferencyjnych nad morzem sprawdź - Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych nad morzem - ponad 300 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Konferencje w zabytkach nad morzem:

 

Zamek Łeba

Dane teleadresowe:
Ul. Sosnowa 1, 84-360 Łeba
tel: 48 59 863 51 20
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych: 79

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zamek Łeba ze swoją 100-letnią historią i położeniem tuż nad brzegiem morza tworzy niepowtarzalny klimat. Tam czas jakby się zatrzymał i pozwala odnaleźć się w luksusowym przedwojennym kurorcie. W otoczeniu szumu fal i gęstego lasu znajdziemy spokój i relaks, można także przeprowadzić konferencję, sympozjum, czy warsztaty.

W ofercie obiektu znajdują się 2 sale konferencyjne klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny w tym ekran, projektor, flipchart, Sale ugościć mogą od 30 do 110 osób. Pozwala to na przygotowanie większego wydarzenia czy też bardziej kameralnego.

Obsługa dba o najwyższą jakość, komfort i profesjonalizm każdego spotkania. Nasi pracownicy przygotowali niejedno spotkanie biznesowe, są więc doświadczeni i zapewniają bezproblemowy przebieg każdego wydarzenia. Restauracja znana ze specjałów kuchni polskiej, francuskiej i włoskiej przygotuje bogaty catering, zapewni również przerwy z wyborem kaw i herbat oraz przekąsek. Gustowne wnętrza Zamku z pewnością zadowolą każdego klienta.

Zobacz stronę firmową: Zamek Łeba - Konferencje

 

Zamek Podewils

Dane teleadresowe:
ul Krąg 16, 76-010 Polanów
tel.  48 606 986 139
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zamek Podewils zwany „Kwiatowym Zamkiem” a to sprawia położenie w otulinie bogatej roślinności, wyróżnia się także swoją historią i bliskością piaszczystych plaż Bałtyku, w pobliżu są także piękne jeziora i bujne lasy, co pozwala na pełny relaks i realizowanie turystycznych wypraw.

Zamek ten to również idealne miejsce do przygotowania konferencji, sympozjum czy szkolenia, w ofercie znajduje się 5 nowoczesnych, komfortowych sal z bezpłatnym dostępem do Internetu WIFI, regulowanym zaciemnieniem, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektor, ekran, flipchart, ugościć mogą od 25 do 250 osób, dowolność ustawienia w różnych konfiguracjach umożliwia zorganizowania dużych wydarzeń jak i spotkań w mniejszym gronie.

Pracownicy Zamku Podewils zadbają o profesjonalny przebieg każdego wydarzenia, służą pomocą i wsparciem. Znajdziemy też tam dodatkową atrakcję, zaledwie 80m od na znajduje się sala Magnacka nad jeziorem Zamkowym która pomieścić może do 180 osób. Wyjątkowa zamkowa kuchnia zadba o przerwy kawowe serwując aromatyczną kawę i pyszne ciastka.

Zobacz stronę firmową: Zamek Podewils - Konferencje

 

Pałac Poledno

Dane teleadresowe:
ul Poledno 2, 86 122 Bukowiec
tel 48 52 333 17 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Poledno to zespół Pałacowo-Parkowy gdzie znajduje się wąskie jezioro o stromych brzegach otoczone przez starodrzew w wieku od 100 do 130 lat. Cała okolica sprzyja delektowaniu się naturom, wyprawom turystycznym pełnemu wyciszeniu. Jest on także miejscem gdzie zorganizować można spotkanie biznesowe, konferencje, sympozjum czy szkolenie.

Na gości czekają 3 wielofunkcyjne, nowoczesne, klimatyzowane sale, z bezpłatnym Internetem WiFi, dostępem do światła dziennego, możliwością zaciemnienia okien. Wyposażone są one w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran, flipchart, doskonałe nagłośnienie. Pomieścić mogą one od 50 do 200 osób. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie dużego spotkania jak i w mniejszym gronie osób.

Nad profesjonalnym przebiegiem każdego wydarzenia opiekę sprawują profesjonalni pracownicy pałacu. Sale w Pałacu Poledno przyciągają również uwagę swoim gustownym urządzeniem i umeblowaniem. Natomiast pałacowa restauracja zadba o catering złożony z dań polskich i międzynarodowych, przygotuje również przerwy kawowe.

Zobacz stronę firmową: Pałac Poledno - Konferencje

 

Zamek Jan III Sobieski

Dane teleadresowe:
Rzucewo 6, 84-100 Puck
Największa sala konferencyjna: 64 osoby
Ilość miejsc noclegowych: 48

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Szukając miejsca na wyjazd czy na ważne firmowe wydarzenia, często zależy nam na nietuzinkowych obiektach. Zamek Jan III Sobieski z pewnością do takich właśnie należy. To doskonałe miejsce na przyjęcie czy bankiet, ale także na konferencje, czy wykłady. Z pewnością każde wydarzenie w takim miejscu, zapadnie wszystkim na długo w pamięci.

Zamek jest zlokalizowany nad Zatoką Pucką, dzięki czemu można także poznać lepiej te tereny. W samym obiekcie, który jest XIX wiecznym Zespołem Parkowo-Pałacowym można zorganizować wydarzenia dla 64 osób, ale ciekawą opcją jest też impreza plenerowa, w namiocie.

Zarówno sale konferencyjna jak i pokoje są utrzymane w bardzo gustownym, pałacowym stylu. Sama lokalizacja wśród zieleni pozwala na zapomnienie o szybkim tempie miejskiego życia, i nawet podczas wyjazdu biznesowego z pewnością uda się każdemu odpocząć. Dodatkową atrakcją jest znajdująca się tu stadnina, gdzie można nauczyć się jazdy konnej.

Zobacz więcej: Zamek Jan III Sobieski - strona firmowa

 

Pałac Godętowo 

Dane teleadresowe:
Godętowo 1, 84-218 Łęczyce
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Ilość miejsc noclegowych: 98

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Godętowo to niezwykłe miejsce, którego historia sięga aż XIII wieku. Położony jest w spokojnej i zielonej okolice, niedaleko Lęborka. To świetny wybór na romantyczny wyjazd na weekend, rodzinne wakacje, czy także pobyt biznesowy.

To miejsce z uwagi na niecodzienne wnętrza jest bardzo chętnie wybierane na konferencje, szkolenia czy seminaria naukowe. Do dyspozycji gości jest 5 kameralnych sal, w których można zorganizować venty do 70 osób. Mniejsze świetnie się sprawdzą na spotkania, a kolei te większe do dobra przestrzeń na szkolenia i warsztaty. Ich elegancki wystrój sprawia, że każde wydarzenie nabierze charakteru.

Zwłaszcza sala Oranżeria zachwyca wyglądem. Pokoje hotelowe są bardzo dobrze wyposażone, to nie tylko miejsce do wypoczynku, ale też do pracy. Na miejscu są też serwowane doskonałe śniadania,. Będąc na miejscu warto też odwiedzić Lębork i zobaczyć jego największe atrakcje.

Zobacz więcej: Pałac Godętowo - strona firmowa

 

Pałac Ciekocinko Hotel Resort&Wellness 

Dane teleadresowe:
Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 76

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Ciekocinko Hotel Resort&Wellness znajduję się w pięknym XX wiecznym obiekcie. Wystrój wnętrz nawiązuje do pałacowego stylu, dzięki czemu eleganckie pomieszczenia świetnie nadają się na romantyczne wyjazdy czy bankiety i ważne wydarzenia firmowe.

Sale konferencyjne zostały zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób, w pięknych wnętrzach subtelni umieszczone zostały nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, tak aby nie mąciły pięknej architektury. Można tu zorganizować wydarzenie dla 320 osób. Świetna baza noclegowa obejmuje 76 miejsc w pokojach i apartamentach.

Jasne wnętrza są wyposażone w wiele udogodnień, dzięki czemu przyjazd tu to okazja nie tylko do pracy, ale tez dla wypoczynku. W hotelowej restauracji serwowane są dania przygotowywane z naturalnych składników. Znajduje się tu tez stadnina koni oraz doskonała strefa Wellness, gdzie są liczne pakiety, które mają zapewnić regenerację ciała i ducha.

Zobacz więcej: Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness - strona firmowa


Data publikacji: 08.07.2022

Nasi partnerzy

Back to Top