img

Konferencje w zabytkowych hotelach w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w zabytkowych hotelach w górach:

 

Villa Elise Park Pension

Dane teleadresowe:
Ul. Mickiewicza 9 57-550 Stronie Śląskie
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 39

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Villa Elise to zabytkowa rezydencja zbudowana w XX wieku, położona blisko Stronia Śląskiego i niecałe 8 km do Jaskini Niedźwiedziej. Otoczenie bukowego lasu oraz cisza i spokój z pewnością mają ogromny wpływ na to, że tak wiele osób wybiera to wyjątkowe, klimatyczne miejsce nie tylko na odpoczynek, ale także na zorganizowanie konferencji lub szkoleń firmowych.

Sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 40 uczestników danego wydarzenia. Ten urokliwy pensjonat dysponuje 15 pokojami, dwoma apartamentami oraz oferuje swoim gościom przestronne studio familijne. W sumie znajdziemy tu 39 miejsc noclegowych. Dla osób spragnionych zwiedzania ciekawych miejsc znajdzie się kilka większych atrakcji w okolicy. Są to między innymi największa i jedna z najdłuższych jaskiń w polskich Sudetach, czyli Jaskinia Niedźwiedzia, ośrodek narciarski Czarna Góra czy też Zalew w Starej Morawie.

Dla zapalonych zwiedzających polecamy również spływ pontonowy Przełomem Bardzkim czy park linowy w Kletnie. Każdy z gości znajdzie odpowiednie rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu podczas pobytu w naszym pensjonacie. 

Zobacz stronę firmową Villi Elise Park Pension, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 


Zamek Topacz

Dane teleadresowe:
Ul. Templariuszy 1 55-040 Kobierzyce
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zamek Topacz położony jest 3 km od autostrady A4 oraz niecałe 12 km od wrocławskiego zoo. Ten uroczy, klimatyczny obiekt posiada bogatą historię. We wnętrzu zamku goście znajdą jedyne, niepowtarzalne ART SPA. A po zabiegach i pobycie w SPA warto odwiedzić hotelową restaurację, gdzie można skosztować wyśmienitych dań w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Ten obiekt oferuje cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne, największa jest w stanie przyjąć do 500 osób podczas konferencji, szkoleń czy bankietów. Najmniejsza z sal przeznaczona jest na bardziej kameralne spotkania biznesowe oraz szkolenia.

Osoby lubiące spędzać czas wolny w bardziej aktywny sposób z pewnością znajdą wiele atrakcji dopasowanych do swoich preferencji.  Wśród nich między innymi strzelnica golfowa na terenie rekreacyjnym czy też korty tenisowe. Dla pasjonatów motoryzacji możemy polecić muzeum motoryzacji, a dla zapalonych sportowców - liczne trasy rowerowe, spływy kajakowe lub jazdę na rolkach. Idealne miejsce do organizacji konferencji, jak i aktywnego odpoczynku w czasie wolnym. 

Zobacz stronę firmową Zamku Topacz, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 


Pałac Pakoszów

Dane teleadresowe:
Ul: Zamkowa 3 58-573 Piechowice
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 38

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Pakoszów położony w Karkonoszach to niezwykle stylowe miejsce, utrzymane w barokowym stylu. To nie tylko luksusowy hotel, którego wnętrza oddają niesamowity klimat tego miejsca, ale również idealne rozwiązanie dla zorganizowania szkoleń, spotkań biznesowych oraz konferencji.

Niedaleko Pałacu znajduje się Zamek Chojnik oraz większe miasta, czyli Jelenia Góra oraz Szklarska Poręba z przepięknym widokiem na Karkonosze. Pałac Pakoszów oferuje 5 sal konferencyjnych, z których największa przeznaczona jest dla 100 osób. W pokojach i apartamentach znajdujących się we wnętrzach zamku miejsca noclegowe znajdzie 38 osób.

Wśród atrakcji, jakie oferuje najbliższa okolica, znajdziemy Wrocław z pięknym Rynkiem, Panoramę Racławicką, Halę Stulecia oraz najstarsze zoo. Można udać się również na pieszą wycieczkę po górach oraz dłuższą podróż do Pragi czy Drezna. Doskonałe położenie Pałacu z pewnością gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas całego pobytu, jak również doskonałą organizację wszelkiego rodzaju szkoleń, spotkań czy konferencji. 

Zobacz stronę firmową Pałacu Pakoszów, aby poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 10.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo