img

Malowniczy Gdańsk

gdansk4u.pl

Udana konferencja to nie tylko profesjonalny hotel, do którego zabierzemy gości, ale również atrakcyjna okolica, dzięki której wyjazd będzie niezapomniany.


Jeśli chcemy zorganizować niepowtarzalną konferencję w ciekawym miejscu, warto zabrać gości do Gdańska. To miasto, które oprócz pięknej okolicy i architektury oferuje także profesjonalne obiekty konferencyjne. Jednym z nich jest Hotel Beethoven usytuowany w samym sercu Gdańska. W hotelu znajduje się 30 miejsc noclegowych w luksusowych pokojach i apartamentach. To idealne miejsce na konferencje- Hotel oferuje dwie, klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne, a każda z nich jest w stanie pomieścić 45 osób. Hotel jest otwarty zarówno na turystów, jak i gości biznesowych. Lokalizacja hotelu, jak i podziemny parking umożliwiają łatwe dotarcie do niego również gościom spoza kraju.

Jeśli zauroczył Cię Gdańsk, to zapoznaj się z ofertą 83 miejsc dysponujących przestrzenią konferencyjną:
Obiekty szkoleniowe i konferencyjne GdańskOdkryj Gdańsk

W Trójmieście, oprócz licznych zabytków znajdziemy także sporo atrakcji, które urozmaicą każdy wyjazd. Latem Gdańsk zamienia się w muzyczną stolicę Polski oferując turystom wycieczki do gdańskiej Opery Bałtyckiej czy licznych festiwali odbywających się tu w wakacje. Magia Gdańska sprawia, że nawet spacerując jego ulicami możemy natrafić na coś ciekawego, na przykład Festiwal Teatrów Ulicznych czy Jarmark Dominikański. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na wycieczkę rowerową malowniczymi trasami rowerowymi czy lodowisko znajdujące się w Hali “Oliwa”. Gości konferencyjnych możemy zabrać także na ściankę wspinaczkową, czy sopockiego Aquaparku.

W Gdańsku znajduje się wiele obiektów zabytkowych, które mogą stanowić ciekawy punkt programu, jaki przygotujemy dla uczestników konferencji. Warto wybrać się na spacer ulicami Starego Miasta, na których znajdują się takie zabytki jak słynny, XV wieczny Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Złota Brama czy Bazylika Mariacka. Obowiązkowym miejscem, jakie warto pokazać gościom jest rzecz jasna słynny Zamek na Wawelu.

Warto wiedzieć, że w Gdańsku toczy się prawdziwe życie towarzyskie, dlatego nocą warto wybrać się do jednego z klubów, w którym posłuchamy wyjątkowej muzyki i zregenerujemy się po męczącym dniu spędzonym na konferencji. Dzięki dogodnej lokalizacji Hotelu Beethoven, wszystkie atrakcje są na wyciągnięcie ręki!

Region nadmorski obfituje nie tylko w piękne miejsca, ciekawe atrakcje turystyczne, ale przed wszystkim szeroką ofertą dedykowaną biznesowi. W województwie pomorskim znajduje się 254 miejsc, gdzie zorganizujesz konferencje, szkolenie lub dowolny event firmowy: Hotele i miejsca konferencyjne województwo pomorskie
Data publikacji: 18.01.2015

Nasi partnerzy