img

OW HELENA zaprasza na ciekawe konferencje i integracje na Mazurach

www.owhelena.com.pl

Ośrodek Wczasowy HELENA jest wyjątkowym mazurskim obiektem, którego bezpośrednie sąsiedztwo stanowi jezioro Gołdopiwo. Atrakcyjna lokalizacja ośrodka, w połączeniu z kompleksową ofertą usług dla klientów biznesowych, stwarza możliwość organizacji interesujących spotkań firmowych i imprez integracyjnych.

Zaplecze biznesowe Ośrodka Wczasowego HELENA składa się z przestronnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej, której powierzchnia to 160 mkw. W zależności od potrzeb klientów, pomieszczenie to może zostać podzielone na dwa mniejsze, z metrażami wynoszącymi 85 i 75 mkw. Sala zapewnia możliwość przeprowadzania spotkań w różnych ustawieniach dla grup od 85 do 130 uczestników. Sala konferencyjna udostępniana jest z projektorem multimedialnym, ekranem, flipchartem, nagłośnieniem oraz dostępem do internetu. Klienci biznesowi mają do wybory trzy atrakcyjne pakiety konferencyjne.

OW HELENA wyróżnia się wysokim standardem świadczonych usług oraz pięknym przyrodniczym otoczeniem. Poza ważnymi wydarzeniami biznesowymi, w obiekcie możliwe jest zorganizowanie ciekawych imprez integracyjnych dla pracowników firmy.

Ośrodek oferuje nocleg w pokojach i domkach dla 130 gości. Na terenie kompleksu funkcjonuje restauracja oraz dwa bary, które dbają o potrzeby kulinarne osób odwiedzających miejsce.

Data publikacji: 23.01.2017

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy