img

Otwarcie Hotelu w Konarach

Fot.: www.palacwkonarach.pl

Na 31 maja zaplanowano oficjalne otwarcie Pałacu w Konarach – luksusowego obiektu w Stopnicach w województwie świętokrzyskim. Imprezę uświetni występ zespołów Zbyrocki i Top One, a imprezę zakończy występ Roberta Janowskiego. W trakcie eventu zaplanowano również pokaz laserów.

W Pałacu w Konarach znajduje się 20 pokoi gościnnych, w tym dwa luksusowe apartamenty, utrzymane w pałacowym stylu. Na terenie obiektu działa również Restauracja Mirage, a na gości hotelowych czekają takie atrakcje, jak klub nocny, basen, kręgielnia, bilard, sauny, siłownia, kort tenisowy oraz boisko. Na terenie obiektu goście mają dostęp do internetu typu Wi-Fi. Przy hotelu działa bezpłatny parking.

Dla klienta biznesowego przygotowano klimatyzowaną i komfortowo wyposażoną salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić nawet kilkaset osób. W salach znajduje się projektor multimedialny, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, ekran oraz flipchart. Dla grup minimum 20-osobowych przygotowano na 2014 r. pakiet ofert specjalnych.

Data publikacji: 30.05.2014

Najnowsze newsy branżowe - świętokrzyskie

Nasi partnerzy