img

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 150 km

Manor House Spa Pałac Odrowążów
Adres: ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
Odległość: 111 km
Największa sala konferencyjna: 200

Manor House Spa Pałac Odrowążów
Manor House Spa Pałac Odrowążów


Manor House Spa Pałac Odrowążów to elegancki obiekt hotelowy znajdujący się w pięknie odrestaurowanym, zabytkowym pałacu. Pałac znajduje się w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem z Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego. W obiekcie znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, w których można organizować wydarzenia zarówno na kilkanaście, jak i na 200 osób. Zaplecze konferencyjne posiada nowoczesne wyposażenie multimedialne, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca lokalne dania, a także sporo miejsc noclegowych, dzięki czemu można tu organizować wydarzenia nawet kilkudniowe. Przepiękna okolica, zabytkowa architektura oraz świetnie wyposażone wnętrza gwarantują, że każde spotkanie branżowe w takim miejscu na pewno będzie udane.


Hotel Europa
Adres: ul. Radomska 76A, 27-200 Starachowice
Odległość: 150 km
Największa sala konferencyjna: 350

Hotel Europa
Hotel Europa


Hotel Europa w Starachowicach jest obiektem kompleksowo przystosowanym do potrzeb klientów biznesowych. Posiada nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o różnej powierzchni. Największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 350 osób, mniejsze sale będą idealne na kameralne spotkania czy szkolenia dla niewielkich grup. Przestrzeń biznesowa posiada zaawansowany sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie, klimatyzację, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalną obsługę, przygotowanie dopasowanego do potrzeb cateringu, a także szereg dodatkowych usług, uzależnionych od indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby jest możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w hotelowych apartamentach. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji z wygodnym dojazdem i bezpłatnym parkingiem. Pod każdym względem spełni oczekiwania organizatorów spotkań branżowych.


Hotel Dworek Wapionka
Adres: ul. Wczasowa 1, 87-320 Górzno (woj. kujawsko-pomorskie)
Odległość: 170
Największa sala konferencyjna: 120

Hotel Dworek Wapionka
Hotel Dworek Wapionka


Hotel Dworek Wapionka to przepiękny, drewniany obiekt położony w urokliwej lokalizacji wśród zieleni. Jest idealnym miejscem dla klientów biznesowych, którzy szukają odpowiedniej oprawy dla konferencji, szkoleń czy spotkań branżowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne na 120 i 72 osoby, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji mogą liczyć na catering przygotowany przez hotelową restaurację, a także zakwaterowanie w wygodnych pokojach. Jest również możliwość korzystania z szeregu atrakcji, między innymi rozbudowanego centrum spa oraz imprez na świeżym powietrzu. Jeśli szukają Państwo niewielkiego obiektu na kameralną konferencję, Hotel Dworek Wapionka z pewnością wpisze się w Wasze oczekiwania w stu procentach. Profesjonalna obsługa, doskonała lokalizacja oraz możliwość zorganizowania wydarzenia dostosowanego do potrzeb gwarantują, że każda konferencja w takiej lokalizacji będzie udana.

Data publikacji: 08.06.2021