img

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 50 km

Baśniowa
Adres: Ul. Poniatowskiego 10, 07-200 Warszawa
Odległość: 50 km
Największa sala konferencyjna: 300

Baśniowa
Baśniowa


Hotel i Restauracja Baśniowa to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i innych wydarzeń branżowych. Obiekt znajduje się w odległości 50 km od centrum Warszawy, co zapewnia wygodny dojazd, a jednocześnie położenie z dala od zgiełku miasta. Klientom biznesowym hotel oferuje możliwość wynajmu jednej z trzech sal konferencyjnych, z których największa pomieści nawet 300 osób. Centrum konferencyjne jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, które ułatwiają prowadzenie spotkań branżowych. W obiekcie znajduje się 50 miejsc noclegowych, co umożliwia zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Goście mają zapewnione wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także mogą korzystać z szeregu atrakcji, między innymi z centrum spa i wellness. Świetnie wyposażone centrum konferencyjne, dobre zaplecze bytowe oraz profesjonalna obsługa to gwarancja, że każde spotkanie biznesowe, konferencja czy szklenie zostaną zorganizowane na najwyższym poziomie.


Apart Hotel Stara Przędzalnia
Adres: ul. Mały Rynek 7, 96-300 Żyrardów
Odległość: 45 km
Największa sala konferencyjna: 100

Apart Hotel Stara Przędzalnia
Apart Hotel Stara Przędzalnia


Apart Hotel Stara Przędzalnia to miejsce znajdujące się w zabytkowym, pięknie odrestaurowanym obiekcie, który został przystosowany do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. Hotel znajduje się w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy, co pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd. W obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne o różnej powierzchni, których ustawienie można modyfikować, tworząc przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb wynajmujących. Hotel zapewnia kompleksowe wyposażenie konferencyjne, sprzęt multimedialny oraz wszystkie inne urządzenia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia. Możliwe jest zorganizowanie noclegów w tym samym obiekcie, a o oprawę kulinarną wszystkich biznesowych imprez dba hotelowa restauracja. Apart Hotel Stara Przędzalnia to miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Windsor Hotel
Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock
Odległość: 45 km
Największa sala konferencyjna: 1000

Windsor Hotel
Windsor Hotel


Hotel Windsor w Serocku znajduje się w odległości 45 kilometrów od Warszawy, co sprawia, że można do niego bez problemu dojechać z centrum stolicy, a jednocześnie położony jest z dala od zgiełku. Hotel jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych centrów kongresowych na Mazowszu. W obiekcie znajduje się aż 4500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, na którą składają się 32 sale. Największa z nich umożliwia przygotowanie wydarzenia na 1000 osób. Wiele sal jest modułowych, można je bez problemu łączyć, zmieniać ustawienie i wyposażenie w zależności od potrzeb. Centrum konferencyjne posiada niezbędne wyposażenie w postaci sprzętu multimedialnego, audiowizualnego, dobrego nagłośnienia i oświetlenia, a także bezprzewodowego internetu. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników wydarzeń w wygodnych apartamentach. Hotel zapewnia kompleksowe wyżywienie, a także możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się w obiekcie i wokół niego.
Data publikacji: 07.06.2021