img

Sala konferencyjna na ponad 1000 osób w Warszawie

Jeśli chcesz zobaczyć pełną bazę hoteli konferencyjnych w Warszawie, spełniających te kryteria, zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Natomiast jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria, zobacz bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych obiektów posiadających salę konferencyjną na ponad 1000 osób w Warszawie:

 

1. PGE Narodowy

Dane teleadresowe:
Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Telefon: 22 295 95 55
Największa sala konferencyjna: 2000 osób
Liczba sal konferencyjnych: 28 sal
Zobacz więcej: Sale konferencyjne na Stadionie Narodowym lub Konferencje w PGE Narodowy.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

PGE Narodowy to największe w Polsce centrum konferencyjno – szkoleniowe i jeden z największych obiektów w Stolicy oferujących przestrzeń biurową. Największe wydarzenia kulturalne, biznesowe i sportowe odbywają się właśnie u nas i często jesteśmy organizatorem konferencji na wysokim szczeblu w tym międzynarodowych.

Doskonale wyposażone centrum kongresowe, wykorzystujące zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny oraz ekskluzywne sale VIP, w których odbywać się mogą kameralne spotkania biznesowe tworzą z PGE Narodowego idealne miejsce dla firm. Wspaniałe wnętrza i nowoczesne rozwiązania oraz potężny teren dają nieograniczone możliwości aranżacyjne spotkań konferencyjnych, szkoleń, wystaw i eventów w tym plenerowych.

Nie ma znaczenia czy planują Państwo spotkanie dla kilku osób czy kilku tysięcy, znajdą Państwo u nas odpowiednią powierzchnię do przeprowadzenia spotkania i niezbędny do tego sprzęt konferencyjny. Oprócz konferencji PGE Narodowy jest organizatorem bankietów, targów, pikników i imprez całostadionowych.

 

2. Hilton Warsaw City****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
Telefon: 22 356 55 55
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba sal konferencyjnych: 25 sal
Liczba miejsc noclegowych: 528 osób
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w Hilton Warsaw City.

 Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre
TEKST ALTERNATYWNY

Komfortowy hotel Hilton oferuje Państwu ekskluzywne i doskonale wyposażone w liczne udogodnienia 314 pokoi i apartamentów, zapewniających nocleg dla 528 osób. Doskonała lokalizacja – kilkanaście minut spacerem od Starego Miasta, czyni z nas dogodne miejsce dla turystów i Gości biznesowych. Kompleksowo wyposażone sale konferencyjno – szkoleniowe, nowoczesny sprzęt i doświadczony personel zapewnią najwyższy poziom realizowanego wydarzenia.

Zaplecze gastronomiczne naszego hotelu to Restauracja Meza, Piazza Lounge & Grill i Pistaccio Lobby Bar & Lounge. Relaks i rekreację zapewni nasze centrum Holmes Place, gdzie znajdą Państwo salę fitness z możliwością treningu personalnego, w pełni wyposażoną siłownie, 25 metrowy basen, sauny suche i parowe, hydromasaże i jacuzzi oraz zabiegi odnowy biologicznej w naszym SPA.

Zapraszamy również na trening na naszej siłowni zewnętrznej z orbitekiem, wioślarzem i rowerkami. Podczas zajęć grupowych mogą Państwo wziąć udział między innymi w treningach Krav Maga lub Zumba.

 

3. Centralny Ośrodek Sportu „TORWAR”

Dane teleadresowe:
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Telefon: +48 22 529 88 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3 sale
Zobacz więcej: Konferencje w COS Torwar.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hala COS Torwar to jeden z największych ośrodków sportowo – widowiskowych w naszym kraju. Po przeprowadzonej renowacji, oprócz wysokiej rangi wydarzeń sportowych organizowane są tu również koncerty, targi, eventy, konferencje, sympozja, imprezy firmowe i bankiety. Ścisłe centrum Warszawy i połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta, czyni z nas chętnie odwiedzany ośrodek biznesowy.

Trzy w pełni wyposażone sale, mogą pomieścić do 120 uczestników kongresu, mogąc liczyć na doskonałe zaplecze konferencyjne wraz z cateringiem. Doskonałą lokalizacja sprawia, że w bliskiej okolicy naszego obiektu znajduje się mnóstwo miejsc noclegowych, restauracji i ośrodków biznesowych.

Jeżeli planują Państwo wydarzenie, które ma być organizowane dla dużo większej widowni, to wykorzystując halę widowiskową, możemy zaprosić nawet 6824 osoby. Duża przestrzeń sprzyja organizacji targów i wystaw, a umeblowane gabinety mogą być miejscem kameralnych spotkań biznesowych dla mniejszych grup.

 

4. Filharmonia Narodowa

Dane teleadresowe:
ul. Jasna 5, 00-950 Warszawa
Telefon: 22 55 17 102/103
Największa sala konferencyjna: 1072 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale
Zobacz więcej: Konferencje w Filharmonii Narodowej.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Doskonałą lokalizacja Filharmonii sprawia, że jesteśmy częstym organizatorem spotkań biznesowych i konferencyjnych. Usytuowanie obiektu blisko ulicy Marszałkowskiej i przystanków komunikacji miejskiej zapewnia dogodny dojazd organizatorom odbywających się w Filharmonii wydarzeń i zaproszonym Gościom. Ścisłe centrum stolicy sprawia, że w niedalekiej odległości od naszego obiektu znajdą Państwo kilkadziesiąt hoteli i pokoi gościnnych, liczne restauracje i ośrodki biznesowe.

Firmy i przedstawiciele biznesu mogą skorzystać z naszej Sali Koncertowej, która może pomieścić nawet 1072 osoby lub mniejszej – Sali Kameralnej, przystosowanej dla 378 uczestników konferencji czy eventu.

Klasyczne wnętrza, klimatyzacja, doskonałą akustyka i nagłośnienie oraz sprzęt niezbędny do przeprowadzania spotkań dla większej liczby osób sprawia, że Filharmonia cieszy się uznaniem, jako organizator konferencji, wydarzeń naukowych, kulturalnych, biznesowych i innych spotkań planowanych na większą liczbę zaproszonych słuchaczy.

 

Sale konferencyjne na ponad 1000 osób w okolicach Warszawy

 

1. HOTEL OSSA Congress & SPA

Dane teleadresowe:
Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
Telefon: +48 46 813 26 00
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba miejsc noclegowych: ponad 1000 osób
Zobacz więcej: Hotel Ossa - konferencje.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Ossa zaprasza Gości indywidualnych jak i biznesowych do skorzystania z naszych usług. Możemy zaoferować 523 pokoje o wysokim standardzie, wyposażonych w liczne udogodnienia, które zapewnią wypoczynek w komfortowych warunkach. Pokoje zostały podzielone na kategorie Standard, Premium, Junior Suite i Apartamenty.

Obiekt dysponuje 23ha terenu, na którym można znaleźć wiele miejsc rekreacyjnych, łącznie z prywatną piaszczystą plażą, stawem, kortami do tenisa, wielofunkcyjnymi boiskami i placami zabaw dla dzieci. Część gastronomiczna stanowią 3 restauracje, dostępna jest również piwnica grillowa, Karczma i Bar. Centrum konferencyjno – biznesowe, to 30 sal kongresowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, zapewniamy pomoc podczas realizacji spotkań biznesowych łącznie z obsługa techniczną i cateringiem.

Chcąc umilić Państwu czas wolny, zorganizowaliśmy dla Gości 2 kręgielnie, stoły do bilarda i salę do Squasha. Strefa Wellness zapewnia basen, zjeżdżalnię, jacuzzi i sauny, a w hotelowym SPA czeka na Państwa 16 gabinetów odnowy.


Data publikacji: 15.02.2023

Nasi partnerzy