img

Sala na szkolenia i konferencyje na wynajem w Małopolsce

Hotel Nawigator

Hotel Nawigator jest komfortowy i nowoczesny. Oferuje bogate zaplecze relaksacyjne i konferencyjne. Z pokoi i apartamentów rozciągają się malownicze widoki. Można tutaj zorganizować konferencje, szkolenia i kongresy na najwyższym poziomie. To doskonałe miejsce na imprezy motywacyjne i integracyjne.

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Nawigator w SzczawnicyHotel Nawigator oferuje trzy sale konferencyjne. W sumie mogą pomieścić do 220 osób. Hotel zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt. Duża sala liczy 130 m2. W zależności od układu może spokojnie pomieścić 50-120 osób. Można w niej zorganizować duże konferencje i szkolenia. Średnia sala liczy 73 m2, a mała-37 m2. Obie sale wyśmienicie sprawdzą się na małe spotkania biznesowe i obrady panelowe. Każda sala wyposażona jest w rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie, ekran, Wi-Fi i zestaw video/DVD. W przerwie goście mogą wybrać się do restauracji, oferującej pyszne dania kuchni polskiej i lokalnej.

Lokalizacja hotelu

Hotel Nawigator mieści się w samym centrum pienińskiego uzdrowiska. Znajduje się w Szczawnicy, przy ul. Zdrojowej 28.

Hotel Czarny Potok Resort Spa&Conference w Krynicy ZdrojuLuksusowy Hotel Czarny Potok specjalizuje się zarówno w organizacji rodzinnego wypoczynku, jak i konferencji i bankietów. Oferuje największe centrum konferencyjne w okolicy. To doskonałe miejsce na szkolenia, wyjazdy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe i różnego rodzaju eventy.

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Czarny Potok

Hotel Czarny Potok posiada modułowe, nowoczesne sale konferencyjne. Można tutaj zorganizować wydarzenia nawet na 500 osób. System modułowy sal pozwala łatwo i szybko podzielić przestrzeń na mniejsze pomieszczenia. Można je bez problemu dostosować do indywidualnych potrzeb gości. Każda sala jest wyposażona w wysokiej jakości system audiowizualny. Dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania można prowadzić szkolenia, projekcje, prezentacje i pokazy na najwyższym poziomie.

Lokalizacja hotelu

Hotel Czarny Potok Resort Spa&Conference mieści się w malowniczej Krynicy Zdroju, przy ul. Czarny Potok 65. Znajduje się 100 km od lotniska w Popradzie.

Hotel Beskidzki Raj

W Hotelu Beskidzki Raj możemy wspaniale odpocząć. Na uwagę zasługuje też profesjonalne i nowoczesne centrum konferencyjne. Składa się z pięciu klimatyzowanych sal. Różnią się między sobą powierzchnią i układem. Dlatego można tu zorganizować zarówno mały bankiet, jak i szkolenie, konferencję lub seminarium. W największej sali zmieści się nawet 300 osób. Każda sala jest wyposażona w sprzęt audiowizualny, oświetleniowy i nagłośnieniowy na najwyższym poziomie. Na terenie obiektu można skorzystać z Wi-Fi.

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Beskidzki Raj w StryszawieHotel Beskidzki Raj oferuje 5 doskonałych sal konferencyjnych. Możemy wybrać ustawienie szkolne, teatralne lub popularną podkowę. Możemy tu zorganizować zarówno małe, jak i duże eventy. Hotel oferuje świetne warunki do zorganizowania każdego wydarzenia, bez względu na jego charakter. Specjalizuje się w organizacji i obsłudze sympozjum, rekrutacji i prezentacji. Możemy też tu zorganizować wykłady, szkolenia i bankiety. Hotel zapewnia organizację i obsługę na najwyższym poziomie.

Event można śmiało połączyć z bogatym programem integracyjno-wypoczynkowym. Hotel Beskidzki Raj proponuje wiele ciekawych atrakcji m.in. saunę, jacuzzi, basen i łaźnię parową.

Lokalizacja hotelu

Hotel Beskidzki Raj znajduje się w malowniczej wsi Stryszawa. Dokładny adres to Stryszawa 667. Wieś znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie suskim.

Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Bel-Ami w ZakopanemW Ośrodku Konferencyjno-Wczasowym można nie tylko wspaniale odpocząć, ale też zorganizować konferencję na najwyższym poziomie. Oferuje nowoczesne i profesjonalne zaplecze techniczne i sale konferencyjne. Można tutaj zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia i sympozja.

Zaplecze konferencyjne w Ośrodku Konferencyjno-Wczasowym Bel-Ami

W Ośrodku znajdują się dwie sale konferencyjne, jedna na 30 osób ,a druga na 150. Obie sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy. Do dyspozycji pozostaje internet bezprzewodowy, ekran, flip-chart i tablica.

Lokalizacja ośrodka

Ośrodek znajduje się w Zakopanem, przy ulicy Goszczyńskiego 24.

Data publikacji: 18.07.2019

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy