img

Sale konferencyjne dla powyżej 200 osób na Mazurach

Mazury to jedenz  najpiękniejszych regionów Polski. Zanjduej się tu mnóstwo obiektów i ośrodków wypoczynkowych, które w dużej mierze oferują również organizację różnego rodzaju eventów, w tym konferencji lub kongresów. Aby zobaczyć je wszystkie, sprawdź obiekty konferencyjne na Mazurach. Polecamy także sprawdzić obiekty konferencyjne w Olsztynie

Poniżej przedstawiamy obiekty z salami konferencyjnymi dla powyżej 200 osób na Mazurach:

 

1. Pałac i Folwark Galiny***

Dane teleadresowe:
ul. Galiny 110 Bartoszyce
tel. 89 761 21 67
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 86
Zobacz więcej: Przestrzeń konferencyjna w Pałacu Galiny.

1. Pałac i Folwark Galiny***
1. Pałac i Folwark Galiny***

Pałac i Folwark Galiny położny jest w pięknej, malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni, w Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszczą się one na granicy Warmii i Mazur, zaledwie 250 km od Warszawy. Malowniczy krajobraz tworzy 5 hektarowy park, który zachwyca wszystkich gości. Obiekt ten stanowi idealne zaplecze do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 przestronnych i komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Posiadają one również klimatyzację dając tym samym jeszcze większy komfortowo podczas spotkań w upalne dni. Profesjonalny personel dba o indywidualne potrzeby gości.

Hotel zapewnia również kompleksową obsługę cateringową – przerwy kawowe, lunche, obiady czy eleganckie przyjęcia integracyjne. Dodatkowym autem hotelu jest restauracja Gospoda Galiny, w której można spróbować lokalnych serów i wędlin oraz piękny urozmaicony teren idealny na imprezy integracyjne czy rekreację na świeżym powietrzu.

 

2. Hotel Robert's Port Resort & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Stare Sady 4 Mikołajki
tel. 87 421 65 20
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 350
Zobacz więcej: Konferencje w Robert's Port Resort & Spa.

2. Hotel Robert's Port Resort & Spa****
2. Hotel Robert's Port Resort & Spa****

Hotel Robert Port Resort & Spa to czterogwiazdkowy obiekt położony w przepięknej, malowniczej okolicy nad mazurskim jeziorem Tałty w Stary Sadach koło Mikołajek w województwie warmińsko-mazurskim. Hotel wyróżnia się doskonałą lokalizacją z racji bliskości Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Hotel doskonale sprawdza się, jako obiekt do wyjazdów turystycznych oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne, komfortowe sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić 200 uczestników spotkania. Sale mogą być aranżowane w rozmaity sposób w zależności od potrzeb klienta. Posiadają wiele udogodnień i możliwości. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia sali oraz pomoc całodobowego wsparcia technicznego.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby klienta. Hotel idealne sprawdza się, jako cel wyjazdów firmowych. Jego dodatkowym atutem jest nowoczesny port i flota statków pasażerskich oraz zaplecze SPA, w którym można się zrelaksować i odpocząć.

 

3. Ośrodek Wczasowy Rytebłota***

Dane teleadresowe:
ul. Rytebłota 2 Zbiczno
tel. 56 493 93 98
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 262
Zobacz więcej: Oferta konferencyjna w Ośrodku Rytebłota.

3. Ośrodek Wczasowy Rytebłota***
3. Ośrodek Wczasowy Rytebłota***

Ośrodek Wczasowy Rytebłota położony jest w malowniczej, pięknej okolicy nad brzegiem jeziora Zbiczno. Usytuowane na północ od głównego miasta regionu Brodnicy. Dokładnie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.Obiekt stanowi doskonałe miejsce do zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.  

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 sal konferencyjno szkoleniowych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Największe pomieszczenie jest w stanie pomieścić 200 uczestników spotkania. Wszystkie sale są jasne, elegancko urządzone oraz klimatyzowane gwarantując tym samym jeszcze większy komfort podczas wydarzeń. Z sal rozpościera się przepiękny widok na jezioro, które warto podziwiać każdego dnia.

Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje oraz zaplecze SPA. W którym można się zrelaksować i odpocząć. Wykwalifikowany personel zadba o indywidualne potrzeby klienta oraz komfort w trakcie pobytu. Przystępne ceny, miła atmosfera oraz kompleksowe usługi to za pewne zalety tego miejsca.

 

4. Sielanka Bankiet

Dane teleadresowe:
ul. Olsztyńska 38 Gietrzwałd
tel. 89 512 34 56
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 19
Zobacz więcej: Konferencje w Sielanka Bankiet.

4. Sielanka Bankiet
4. Sielanka Bankiet

Sielanka Bankiet to nowoczesny obiekt położony w województwie warmińsko-mazurskim. To urocze, klimatyczne miejsce przyciągające miłośników wyjątkowej atmosfery i usług na wysokim poziomie. Obiekt sprawdza się idealnie, jako miejsce organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, a także, jako miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić 300 uczestników spotkania. Każde pomieszczenie posiada klimatyzacje zapewniając tym samym jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Dodatkowo każda sala posiada dostęp do światła dziennego.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby klienta. Warto dodać, iż obiekt jest nowocześnie urządzony i zapewnia gościom odpowiedni komfort. Goście znajdą tu wyśmienitą restauracje oraz przytulne pokoje stanowiące doskonałe zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

 

5. Mikołajki Resort and Spa***

Dane teleadresowe:
Jora Wielka 54c, 11-730 Mikołajki
tel. 733 889 867
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 305
Zobacz więcej: Przestrzeń konferencyjna w Mikołajki Resort and Spa.

5. Mikołajki Resort and Spa***
5. Mikołajki Resort and Spa***

Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach posiada do dyspozycji gości aż 6 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się na spotkanie biznesowe, posiedzenie, konferencję, spotkanie biznesowe. Największa z nich może pomieścić maksymalnie 260 osób.

Dzięki doskonałym warunkom technicznym można skorzystać z profesjonalnej obsługi grup szkoleniowych, spotkań, bankietów oraz targów. Wszystkie sale w tym obiekcie mogą jednocześnie pomieścić 450 osób. Obsługa hotelu Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach przede wszystkim specjalizuje się w organizacji imprez specjalnych, które mają na celu integrację uczestników i nie tylko.

Sale są klimatyzowane, istnieje dostęp do światła dziennego i zaciemnienia sali. Uczestnicy mogą korzystać także z dostępu do Internetu, projektora, nagłośnienia, rzutników slajdów i mikrofonem.

 

6. Hotel nad Pisą***

Dane teleadresowe:
ul. Ratuszowa 13, 12-200 Pisz
tel. 87 423 32 53
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 209
Zobacz więcej: Oferta konferencyjna Hotelu nad Pisą.

6. Hotel nad Pisą***
6. Hotel nad Pisą***

Hotel nad Pisą w Piszu to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie lub imprezę integracyjną w bardzo malowniczym miasteczku na Mazurach.

Pisz cieszy się sporym zainteresowaniem, podobnie jak sale konferencyjne w Hotel nad Pisą, w którym do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić 300 osób, a jednorazowo może się w nim znaleźć 640 osób. Obsługa hotelu specjalizuje się przede wszystkim w organizacji imprez okolicznościowych, m.in. wesel, bali, jubileuszy, bankietów.

W dwóch mniejszych salach mogą odbywać się spotkania w mniejszych gronach. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Goście biznesowi mogą skorzystać z mikrofonów bezprzewodowych, tablic, projektora multimedialnego, rzutnika.

 

7. Warmiński Hotel & Conference***

Dane teleadresowe:
ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn
tel. 89 52 21 460/452
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 277
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Warmińskim & Conference.

7. Warmiński Hotel & Conference***
7. Warmiński Hotel & Conference***

Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie do dyspozycji gości oddaje łącznie 8 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 350 osób. Jest to świetne miejsce na spotkanie biznesowe z noclegiem, gdyż jest to największa baza noclegowa w tym mieście.

Jednocześnie noclegować może 277 osób, a miejsc parkingowych jest 86. W salach znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny. Istnieje możliwość skorzystania z naturalnego oświetlenia lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń.

We wszystkich salach Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie znajduje się dostęp do Internetu, a w kilku z nich istnieje nawet możliwość wjechania samochodem i skorzystania z podestu. Goście mogą także skorzystać z nagłośnienia sufitowego i wbudowanego ekranu. Do dyspozycji są także pokój biznesowy oraz atelier.

 

8. Folwark Łękuk***

Dane teleadresowe:
Łękuk Mały 8, 11-510 Łękuk Mały
Tel. 87 428 40 59
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Centrum konferencyjne Folwarku Łękuk.

8. Folwark Łękuk***
8. Folwark Łękuk***

Folwark Łękuk zlokalizowany jest w samym sercu Mazur, gdzie sąsiedztwem są urocze tereny Puszczy Boreckiej. Obiekt leży bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Łękuk, a od większych miast takich jak Olecko czy Giżycko dzieli nas tylko 35 km. Niedaleko Folwarku znajduje się również lotnisko w Szymanach

W naszym obiekcie znajdą Państwo 3 sale szkoleniowo-konferencyjne, każda wyposażona w odpowiedni sprzęt multimedialny taki jak flipcharty, ekrany, rzutniki oraz inne niezbędne urządzenia do poprowadzenia szkoleń, konferencji lub ważnych spotkań biznesowych. 

Restauracja Ogień i Woda to doskonałe połączenie smaków kuchni europejskiej oraz regionalnej i staropolskiej. Najwyższej jakości świeże produkty oraz aromatyczne zioła podkreślają walory smakowe każdej z przygotowywanych potraw. Nasza restauracja oferuje także zestawy kolacyjne oraz bogate dania bufetowe na śniadania. Dla relaksu naszych gości oferujemy zabiegi w hotelowym SPA, relaks w jacuzzi oraz zabiegi pielęgnacyjne. 

 

9. Natural Hotel Eco & Conference

Dane teleadresowe:
Warlity Wielkie 16 14-100 Ostróda
Tel. 511 256 655
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 302
Zobacz więcej: Konferencje i eventy w Natural Hotel.

9. Natural Hotel Eco & Conference
9. Natural Hotel Eco & Conference

Hotel Natural położony jest na wyspie, gdzie na 18-hektarowym terenie nasi goście mogą zaznać odrobiny spokoju oraz relaksu. Tak duża przestrzeń daje mnóstwo możliwości do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, eventów, szkoleń oraz konferencji. Hotel posada własną plażę oraz linię brzegową, dzięki czemu każde wydarzenie na świeżym powietrzu to niepowtarzalny klimat i przepiękne widoki.

Obiekt dysponuje dwiema salami szkoleniowo-konferencyjnymi. Każda z sal ma na wyposażeniu nowoczesny sprzęt audio oraz doskonałe nagłośnienie. Dzięki klimatyzacji każde ze spotkań będzie idealne i mniej męczące. Sale położone na parterze to dodatkowe udogodnienie. W Sali Widokowej istnieje możliwość zorganizowania większego wydarzenia dla nawet 350 osób.

Restauracja Przystań i Przyjaciele znajdująca się w Hotelu Natural przez cały dzień serwuje naszym gościom wykwintne i przepyszne dania pochodzące z ekologicznych hodowli oraz upraw. Regionalne dania z ryb i gęsi oraz grzybów będą doskonałym dopełnieniem całego pobytu w naszym obiekcie. 


Data publikacji: 02.11.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top