img

Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Z takiego rozwiązania korzysta co raz więcej firm, zwłaszcza tych debiutujących na rynku, freelancerzy oraz start’ upy. Ma to swoje plusy. Nie ma potrzeby wynajmowania Sali na cały dzień przy trwającym zaledwie kilka godzin evencie. Spowoduje to znaczne oszczędności, a to zwłaszcza na początku prowadzenia interesów, jest znaczącym kryterium. Prezentujemy najciekawsze obiekty na mapie Krakowa. Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - hotele konferencyjne w Krakowie - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz - hotele konferencyjne w woj. małopolskim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Sale konferencyjne na godziny w Krakowie:

 

Kraków Sala Warsztatowa Coworking

Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Kazimierz

Kraków Sala Warsztatowa Coworking

Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Sala, w której można pomieścić nawet 40 osób, znajduje się na parterze budynku w doskonałej lokalizacji w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Pomieszczenie doskonale sprawdza się do organizacji spotkań biznesowych, niewielkich konferencji, eventów, szkoleń, warsztatów czy rekrutacji.

Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne oraz biurowe, które są przydatne w czasie przygotowywania spotkania oraz w jego trakcie. Do dyspozycji uczestników jest również sprawne nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt jest doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta, a także z dworcem i komunikacją publiczną. Przyjezdni nie będą więc mieli problemu z dotarciem na miejsce.

Dodatkowo jest możliwość zamówienia cateringu. Nowoczesna, funkcjonalna i komfortowa sala szkoleniowa to idealne rozwiązanie dla osób szukających miejsca na spotkanie biznesowe. Możliwy jest wynajem, w zależności od indywidualnych potrzeb, zarówno na godziny, jak i na cały dzień.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Warsztatowa Coworking 

 

Kraków Sala 1 Konferencyjna

Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala 1 Konferencyjna
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

W poszukiwaniu nowoczesnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej, warto zwrócić uwagę na salę znajdującą się w doskonałej lokalizacji – niemal w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. Świetna lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz sprawdzona oferta to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym miejscu będzie można zaliczyć do udanych.

Sala o powierzchni 15 metrów kwadratowych jest przeznaczona do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań. W zależności od układu, zmieści się w niej od 4 do 8 osób. To doskonałe rozwiązanie na rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biznesowe czy szkolenia w wąskim gronie. Sala jest jasna, doskonale wyposażona, znajdują się w niej nowoczesne urządzenia multimedialne: rzutnik, flipchart, ekran.

Jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Wynajmujący mają zapewnione wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia każdego spotkania. Dużym atutem jest również bliskość Dworca Głównego, dzięki czemu osoby spoza Krakowa na pewno nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala 1 Konferencyjna 

 

Kraków Sala Konferencyjna

Cena za godzinę: 50 zł
Dzielnica: Krowodrza

Kraków Sala Konferencyjna
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Znajdująca się w centrum Krakowa sala konferencyjna to miejsce przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń, rozmów rekrutacyjnych. Sala o powierzchni 30 metrów kwadratowych pomieści w zależności od układu od 12 do 16 osób. Pomieszczenie jest jasne, klimatyzowane, posiada dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także jest wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne.

Do dyspozycji wynajmujących są między innymi ekran projekcyjny, rzutnik, telewizor, internet sieciowy oraz bezprzewodowy. Wynajmujący mogą również korzystać z dodatkowej oferty, takiej jak przygotowanie cateringu czy organizacja noclegów. Salę można wynająć na godziny lub na całe dni.

Ceny wynajmu są wyższe w dni powszednie po godzinie 18 oraz w weekendy. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd, parking przy budynku, a także szereg udogodnień dla wynajmujących to gwarancja, że sala spełni wszystkie oczekiwania klientów biznesowych.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Konferencyjna sprawdź tutaj.

 

Konferencyjna

Cena za godzinę: 69 zł
Dzielnica: Krowodrza

Konferencyjna
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

W poszukiwaniu miejsca na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy branżowego eventu, warto wybierać obiekty znajdujące się w dobrej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Prezentowana sala konferencyjna z pewnością spełni oczekiwania wynajmujących – znajduje się w centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami, portem lotniczym i dworcami.

Sala o powierzchni 60 metrów kwadratowych pomieści od 35 do 60 osób w zależności od wybranego przez klienta układu. Pomieszczenie jest jasne, przestronne, klimatyzowane, wyposażone w nowoczesne meble oraz dobry sprzęt multimedialny i biurowy.

Do dyspozycji wynajmujących są: ekran projekcyjny, rzutnik, flipchart, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Możliwe jest też skorzystanie z dodatkowych usług, jak zamówienie cateringu czy organizacja noclegów. Salę konferencyjną można wynająć na godziny lub na cały dzień w zależności od indywidualnych potrzeb.

Poznaj szczegóły oferty: Konferencyjna ZST130

 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego

Lokalizacja: Al. 29 Listopada 46, 31- 482 Kraków
Cena za godzinę: od 40 zł. za godzinę

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Organizując duże wydarzenie warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Położenie w pobliżu drogi krajowej prowadzącej do trasy S7 i autostrady sprawia, że dojazd z każdego zakątka kraju oraz miasta nie będzie sprawiał najmniejszych problemów.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego to nowoczesny ośrodek przeznaczony do organizacji kongresów, konferencji czy szkoleń. Dobra i sprawna infrastruktura wewnętrzna oraz przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych są niewątpliwie jego wielkimi atutami.

Do wyposażenia konferencyjnego należą m.in. urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, wideoprojektor, urządzenia do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie wysokiej jakości. Aula jest klimatyzowana. Istnieje możliwość skorzystania z oferty cateringowej lub przerwy kawowej.

Więcej o obiekcie: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego

 

Jagiellońskie Centrum Innowacji

Lokalizacja: ul. M. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków
Cena za godzinę: od 110 zł. za godzinę

Jagiellońskie Centrum Innowacji
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Jagiellońskie Centrum Innowacji o wielkopowierzchniowy kompleks trzech budynków oferujących szereg usług dla biznesu i nauki. Do wynajęcia są zarówno powierzchnie konferencyjne jak i laboratoryjne oraz badań klinicznych. Na terenie JCI działają także wsparcia kapitałowe dla innowacyjnych firm.

Centrum posiada dogodne połączenie z centrum i obwodnicą miasta oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice. Konferencje oraz szkolenia w Jagiellońskim Centrum Innowacji mogą odbywać się w jednej z 30 sal o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, odpowiednie oświetlenie, klimatyzację oraz niezbędny sprzęt konferencyjny.

Do wyposażenia multimedialnego należą projektory, platforma do prowadzenia webinariów, sceny oświetleniowe, projektor oraz ekran kinowy. Na sali audytoryjnej dostępny jest zintegrowany system audio-wideo. Podczas trwania eventu możliwe jest skorzystanie z oferowanych przerw kawowych lub cateringu.

Więcej o obiekcie: Jagiellońskie Centrum Innowacji

 

Kraków Alpejska Szkoleniowa

Cena za godzinę: 44 zł
Dzielnica: Dębniki

Kraków Alpejska Szkoleniowa
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Sala Alpejska to doskonałe miejsce spotkań biznesowych w Krakowie. Eleganckie wnętrze, z dowolną możliwością aranżacyjną układu, została przystosowana do małych spotkań firmowych, szkoleń i warsztatów dla 12 zaproszonych gości.

Sala Alpejska została wyposażona w rzutnik multimedialny, wykorzystywany podczas prezentacji i odczytów, suchościeralną tablicę, flipchart, gwarantuje dostęp do dziennego światła i dobrej jakości, niemęczące oczu sztuczne oświetlenie. Przy sali dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, lodówką i kompletem sztućców oraz dwie toalety. Podczas spotkania możliwe są usługi cateringowe z jednodaniowym posiłkiem lub pełnym dwudaniowym obiadem.

Budynek jest doskonale zlokalizowany, położony jest naprzeciwko Wawelu, po drugiej stronie Wisły, w sąsiedztwie płatnego parkingu miejskiego, zapewnia też doskonałą komunikację – w pobliżu znajdują się przystanki transportu publicznego, zapewniając szybki i łatwy dojazd do centrum Krakowa, najważniejszych zabytków czy Dworca PKP.

 

Kraków Mała Sala Szkoleniowa

Cena za godzinę: 30 zł
Dzielnica: Kazimierz

Kraków Mała Sala Szkoleniowa
Sale konferencyjne na godziny w Krakowie

Mała Sala Szkoleniowa, to propozycja dla organizatorów kameralnych spotkań biznesowych, warsztatów firmowych i poszukujących gabinetu na negocjacje z kontrahentami w centrum Krakowa. Organizatorzy umożliwiają zarówno wynajęcie Sali na cały dzień jak i godzinne spotkania, co jest bardzo atrakcyjne dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i dla osób poszukujących wygodnego miejsca na kilkugodzinne spotkanie firmowe w nieskrepowanej atmosferze.

Sala została przewidziana na organizację wydarzeń, warsztatów, szkoleń i rozmów negocjacyjnych dla 12 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w wygodne meble biurowe, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart oraz dostęp do sieci WiFi i stabilnego, sieciowego łącza internetowego.

W bezpośrednim sąsiedztwie Sali znajduje się aneks kuchenny, wykorzystywany podczas przerw kawowych. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej okolicy, w dzielnicy Kazimierz, bardzo blisko Starego Miasta i dworca PKP Kraków Główny, w pobliżu licznych przystanków komunikacji miejskiej.


Data publikacji: 15.07.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy

Back to Top