img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób nad morzem

Rejony nadbałtyckie w Polsce obfitują w przepiękne miejscowości. W większości z nich znajdzie się kilka a nawet kilkanaście dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, w których można zorganizować owocne szkolenia biznesowe czy konferencje. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych nad morzem. Zachęcamy także do obejrzenie obiektów konferencyjnych w Gdańsku

Poniżej prezentujemy sale konferencyjne nad morzem na ponad 100 osób:

 

1. Prawdzic Resort & Conference***

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 198 80-341 Gdańsk
Kontakt: 58 553 50 15
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Prawdzic Resort & Conference.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz obiektu, który łączy w sobie maksymalną wygodę i funkcjonalność, to Prawdzic Resort & Conference to doskonały wybór. W tym obiekcie znajduje się zarówno komfortowa część noclegowa, jak i przestrzeń dla biznesu. A wszystko to w pobliżu morza, dzięki czemu można spacerować po pięknych, tutejszych plażach.

Na gości czeka tu 171 miejsc noclegowych w jasnych i bardzo komfortowo urządzonych pokojach. Pokoje są wyposażone w liczne udogodnienia jak choćby TV, Internet. Część konferencyjna to 2 nowoczesne sale. Mniejsza sala jest przeznaczona na szkolenia czy warsztaty dla maksymalnie 60 osób. Z kolei większa z sal - sala Królewska to przestrzeń na konferencje dla 150 osób. Sale posiadają zaplecze techniczne, ekrany, rzutniki, szybki internet.

Doskonałym cateringiem na przerwy kawowe czy lunch z pewnością zajmie się tutejsza restauracja. To też doskonałe miejsce na imprezy integracyjne czy przyjęcia. Można tu zorganizować imprezę plenerową z grillem, co zawsze gwarantuje dobrą zabawę.

 

2. Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Bursztyn

Dane teleadresowe:
ul. Falowa 8 80-680 Gdańsk
Kontakt: 664 927 617
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Ośrodku Bursztyn.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Bursztyn jest zlokalizowany w Gdańsku. To doskonały punkt wypadowy na lepsze poznanie miasta, a także cieszenie się długimi spacerami po plaży. Cały kompleks składa się z 4 budynków, w których znajduje się recepcja, lobby, restauracja, kawiarnia, część noclegowa, a także strefa relaksacyjna.

W tym obiekcie znajduje się 176 miejsc noclegowych. Część konferencyjna składa się z 3 sal, a mobilny system ścian pozwala na ich łączenie. Dzięki temu można tu zorganizować zarówno wydarzenia dla 40-70 osób, jak i bardziej liczne dla 150 osób. Sale posiadają zaplecze techniczne, na terenie kompleksu jest dostęp do internetu bezprzewodowego.

W czasie konferencji warto skorzystać z bufetu kawowego, jest tu też doskonała restauracja. Nawet wyjeżdżając służbowo warto znaleźć chwilę na relaks. W tym obiekcie jest ku temu wiele okazji, bo jest tu strefa Spa, możliwość wypożyczenia rowerów czy kijków do nordic walking.

 

3. Mielno Holiday Apartaments***

Dane teleadresowe:
ul. Generała Stanisława Maczka 34, 76-032 Mielno
Kontakt: 94 732 86 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Zobacz więcej: Wynajem sali konferencyjnej w MHA.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mielno Holiday Apartaments znajduje się zaledwie 70 metrów od morza. To doskonałe miejsce na weekendowy pobyt, dłuższy urlop, ale także hotel przyjazny dla biznesu. W tym hotelu doskonale wiedzą, jak ważna w czasie pobytu jest wygoda. Piękne i jasne apartamenty i pokoje 2-osobowe posiadają liczne udogodnienia, dzięki którym pobyt tu to prawdziwa przyjemność.

Łącznie jest tu 150 miejsc noclegowych, a widok na morze jaki się z nich rozciąga koi zmysły. Część konferencyjna to jedna sala o powierzchni 220 metrów kwadratowych. Z powodzeniem można tu zorganizować konferencję czy szkolenia, dla nawet 120 osób. Sala posiada dostęp do światła dziennego, przez co znacznie zwiększa się komfort uczestników. Są tu sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, a na terenie hotelu jest Internet bezprzewodowy.

W hotelowej restauracji codziennie serwowane są śniadania oraz można w niej zorganizować kolację biznesową. W hotelu jest też drink bar. To miejsce to też okazja do relaksu. Warto wybrać się na basen czy skorzystać z sauny.

 

4. Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Dane teleadresowe:
Trzy Lipy 3 80-172 Gdańsk
Kontakt: 58 740 42 00
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Zobacz więcej: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w GPNT.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to miejsce, które dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, na które składa się 13 sal. Zróżnicowane powierzchnie sprawiają, że można tu zorganizować zarówno spotkania, rekrutacje czy szkolenia, ale także wydarzenia dla większego grona. Mobilny system ścian pozwala na dopasowanie powierzchni do charakteru wydarzania, a maksymalnie można tu zorganizować konferencję czy wykłady dla 190 osób.

Nie bez znaczenia jest też nowoczesne zaplecze techniczne - profesjonalny sprzęt audiowizualny i doskonałe nagłośnienie. Do dyspozycji jest też sprzęt to tłumaczeń symultanicznych. Podczas takich eventów należy tez pamiętać o cateringu - doskonale sprawdzi się bufet kawowy z przekąskami zarówno słodkimi jak i słonymi, a także lunch.

Nie trzeba także szukać zewnętrznej firmy, która się tym zajmie, bo na terenie parku technologicznego jest kameralne Bistro Roma, które zajmuje się kompleksową obsługą różnych imprez.


Data publikacji: 30.03.2023

Nasi partnerzy

Back to Top