img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie małopolskim.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych obiektów, posiadających sale konferencyjne na ponad 100 osób w Krakowie:

 

1. Hotel Campanile Kraków***

Dane teleadresowe:
ul. Św. Tomasza 34 31-023 Kraków
tel. 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 135 osób
Liczba miejsc noclegowych: 212
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Campanile.

1. Hotel Campanile Kraków***
1. Hotel Campanile Kraków***

Hotel Campanile to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko centrum i przylegających do niego uliczek. Miejsce oferuje 106 pokoi, w których mogą się zatrzymać goście biznesowi i nie tylko.

Do dyspozycji gości oddane zostały cztery sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z sal mieści 135 uczestników spotkania. Pomieszczenia wyposażone są profesjonalny sprzęt audiowizualny: flipchart, projektor multimedialny, ekran, wskaźnik laserowy, mikrofon, nagłośnienie, dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem jest dostęp do światła dziennego oraz całkowitego zaciemnienia dające możliwość idealnego pokazu. Sale posiadają także system ścian mobilnych dających możliwość łączenia i dzielenia pomieszczeń. Spotkania odbywają się według najwyższych standardów usług.

 

2. Hotel Artur***

Dane teleadresowe:
ul. Aleksandry 30 30-837 Kraków
tel. 12 651 06 00
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 70
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Artur.

2. Hotel Artur***
2. Hotel Artur***

Hotel Artur położony jest w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Pozwala na odpoczynek i organizacje udanego spotkania biznesowego. Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery przestronne sale konferencyjne.

Największa z nich Sala Bankietowa mieści 150 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, audiowizualny, nagłośnienie oraz szybki Internet. Wnętrza każdej z sal jest eleganckie. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealnie nadająca się na upalne dni.

Goście mają możliwość skorzystania z menu cateringowego. Każde z wydarzeń organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczany personel czuwa nad organizacja i służy pomocą podczas każdego spotkania.

 

3. Fundacja Judaica – Centrum Kultury Żydowskiej

Dane teleadresowe:
ul. Meiselsa 17 31-058 Kraków
tel. 12 430 64 49
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Więcej informacji: Konferencje w Fundacji Judaica.

3. Fundacja Judaica – Centrum Kultury Żydowskiej
3. Fundacja Judaica – Centrum Kultury Żydowskiej

Fundacja Judaica to doskonałe centrum konferencyjne z profesjonalnym zapleczem i wyposażeniem. Przestrzeń konferencyjną tworzą trzy przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich mieści 120 uczestników spotkania.

Obiekt dysponuje nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym i multimedialnym: wielofunkcyjne urządzenie do tłumaczenia symultanicznego, cyfrowy system dyskusyjny Table Microfone System, projektor multimedialny, rzutnik, nagłośnienie i Internet.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja idealne sprawdzająca się w cieplejsze dni. Wydarzenia odbywają się w najwyższym standardzie usług, w zgodzie z indywidualnymi potrzebami klienta. Obiekt odwiedza wielu gości biznesowych. Ponadto, Fundacja posiada własną kawiarnię ze stałym łączem internetowym.

 

4. Dom Polonii

Dane teleadresowe:
Rynek Główny 14; 31-008 Kraków
tel. 12 433 70 10
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: - 
Więcej informacji: Konferencje w Domu Polonia.

4. Dom Polonii
4. Dom Polonii

Dom Polonii w Krakowie położony jest w doskonałej lokalizacji, w Rynku Głównym. W bliskiej odległości znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Obiekt posiada idealne zaplecze konferencyjne. Znajdują się tu trzy sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich mieści 100 uczestników.

Pomieszczenia posiadają renesansowy wygląd i styl. W wyposażeniu znajduje się rzutnik multimedialny, projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz Internet. Sale można ze sobą łączyć zyskując tym samym odpowiednią przestrzeń.

Każde z wydarzeń przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Wykwalifikowany personel służy pomocą oraz dba o jego, jakość i sukces. Koło obiektu znajduje się parking dla gości. Miejsce posiada bogate menu dań oraz trunków.

 

5. Centrum Konferencyjne Stefan Batory

Dane teleadresowe:
Bulwar Czerwieński Kraków
tel. 664 929 016
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: - 
Więcej informacji: Konferencje w CK Stefan Batory.

5. Centrum Konferencyjne Stefan Batory
5. Centrum Konferencyjne Stefan Batory

Centrum Konferencyjne Stefan Batory znajduje się w przepięknej okolicy, na falach Wisły. Piękna okolica zachęca do odwiedzin wielu gości biznesowych. Centrum posiada profesjonalne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe.

Przestrzeń konferencyjną tworzy jedna przestronna sala konferencyjna oraz VIP Room na mniejsze, kameralne spotkania. Większa sala mieści 160 osób. Pomieszczenia posiadają profesjonalny sprzęt wraz z nagłośnieniem oraz Internetem.

Centrum posiada także restauracje z zapleczem kuchennym. Sala konferencyjna dzięki ukrytemu w suficie ekranowi z projektorem oraz roletom w mig zamienia się w kino. Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klientów. O pełen sukces dba wykwalifikowany personel.

 

6. Hotel Wilga***

Dane teleadresowe:
ul. Podwiośnie 16 30-502 Kraków
tel. 12 294 44 29
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 166 
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Wilga.

6. Hotel Wilga***
6. Hotel Wilga***

Hotel Wilga to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Obiekt dysponuje pięcioma przestronnymi, komfortowymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Największa z nich zmieści 130 uczestników wydarzeń.

Pomieszczenia posiadają profesjonalne wyposażenie audiowizualne, multimedialne, nagłośnianie oraz dostęp do Internetu. Hotel spełnia każdą indywidualną prośbę i zamysł klienta. Spotkania odbywają się według najwyższych standardów usług.  

Personel pomaga podczas trwania każdego ze spotkań i czuwa nad jego przebiegiem. Hotel odwiedzany jest przez wielu gości biznesowych, ale także turystycznych. Jego położenie zachęca do odpoczynku, ale także pomaga skupić się na pracy.

 

7. Aparthotel Lwowska 1****

Dane teleadresowe:
ul. Lwowska 1, 30-548 Kraków
tel. 12 61 26 400
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 274 
Więcej informacji: Konferencje w Apartamencie Lwowska 1.

7. Aparthotel Lwowska 1****
7. Aparthotel Lwowska 1****

Aparthotel Lwowska 1, to usytuowany w modnej dzielnicy Podgórze, luksusowy hotel wypoczynkowy, doskonała baza wypadów turystycznych i profesjonalnie przygotowane przestrzenie biznesowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów biznesowych, hotel kompleksowo wyposażył w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny 8 sal kongresowo-szkoleniowych oraz prestiżowy Board Room z przeznaczeniem na spotkania najwyższej rangi z zachowaniem dyskrecji.

W hotelu dostępne są 274 miejsca noclegowe w wytwornych pokojach jedno i dwuosobowych, Studiach i Apartamentach, w najwyższym czterogwiazdkowym standardzie. Restauracja ”Zielonym Do Góry”, jak sama nazwa wskazuje zainspirowana jest wszystkim co zdrowe i zielone, nowoczesne podejście do kuchni polskiej i europejskiej zachwyca smakiem i jakością, pasją Szefa Kuchni są kiszonki, również z egzotycznych warzyw i owoców.

Chwilę wytchnienia zapewnią profesjonalne sesje masażu i hotelowe Saunarium z łaźnia parową i sauną fińską. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Bulwarów Wiślanych, w odległości 15 minutowego spaceru od Rynku Głównego.

 

8. Browar Lubicz

Dane teleadresowe:
Lubicz 17J, 31-503 Kraków
tel. 786 118 084
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 6 
Więcej informacji: Konferencje w Browaru Lubicz.

8. Browar Lubicz
8. Browar Lubicz

Browar Lubicz, to unikatowy kompleks stworzony do organizacji pokazów, wystaw, kongresów firmowych, wyśmienita kuchnia i luksusowe miejsca noclegowe w jednym. Na terenie wyłączonego z ruchu kompleksu, można zorganizować każdego typu wydarzenie firmowe i dyskretne spotkania biznesowe gwarantujące prywatność i najwyższej jakości obsługę.

Antresola w Leżakowni, przystosowana jest do przyjęcia kilkudziesięciu osób podczas warsztatów, szkoleń i odczytów, na większe wydarzenia i konferencje do 130 uczestników przygotowano nowoczesną Salę Dojrzewalnia, gdzie z powodzeniem odbywają się międzynarodowe meetingi i kongresy. Dla szukających luksusu i najbardziej wymagających, w kompleksie dostępne są Apartamenty wyposażone we wszelkie udogodnienia umilające dłuższy pobyt na terenie Browaru Lubicz.

Na terenie kompleksu działa słynna w Krakowie restauracja oferująca dania polskie i regionalne, doskonałe potrawy z rusztu i grilla, własne burgery oraz wyśmienite piwo własnej produkcji. Z uwagi na doskonałą lokalizację obiektu, warto skorzystać z organizowanych przez recepcję wycieczek turystycznych po krakowskiej okolicy lub atrakcyjnej oferty transferowej na lotnisko.

 

9. Conrad Comfort****

Dane teleadresowe:
ul. J. Conrada 29A, 31-357 Kraków
tel. +48 12 293 00 33
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 144  
Więcej informacji: Konferencje w Conrad Comfort.

9. Conrad Comfort****
9. Conrad Comfort****

Komfortowy obiekt wypoczynkowo-biznesowy, stworzony z myślą o turystach zwiedzających krakowski gród podróżujących w interesach i organizatorach wydarzeń firmowych. Modułowe pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne, mogą być miejscem spotkań biznesowych wysokiego szczebla, szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje i większych kongresów.

W zależności od wygranej aranżacji sale mogą pomieścić od 30 do 150 osób, zapewniając najnowszej generacji urządzenia i sprzęt niezbędny podczas prezentacji multimedialnych i profesjonalnych szkoleń. Dla wygody Gości Hotelowych przygotowano 144 miejsca noclegowe w nowoczesnych luksusowych pokojach jednoosobowych z dużym łożem dla podróżujących służbowo, pokojach dwuosobowych i wyjątkowo prestiżowych Apartamentach z 2 łazienkami, 2 sypialniami, salonem i aneksem kuchenny.

Hotelowa restauracja podaje wyśmienite i urozmaicone śniadania kontynentalne z bogato zaopatrzonym bufetem, serwuje domową kuchnię staropolską z elementami regionalnych smaków, a podczas bankietów rodzinnych, wystawnych kolacji czy biesiad firmowych, Szef Kuchni dostosowuje menu do rangi wydarzenia i preferencji organizatorów. Doskonale zlokalizowany nowoczesny hotel, blisko drogi ekspresowej E77, kilkanaście minut od lotniska i centrum Krakowa.

 

10. Garden Square Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Sucha 1D, 30-601 Kraków
tel. 12 397 77 31
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140 
Więcej informacji: Konferencje w Garden Square Hotel.

10. Garden Square Hotel****
10. Garden Square Hotel****

Krakowski hotel Garden Square, to wymarzone miejsce wypoczynku dla turystów, rodzin z dziećmi i Gości biznesowych, dla których zorganizowano w pełni wyposażone Centrum Kongresowo-Szkoleniowe. Kontrahenci handlowi, mają do dyspozycji 3 funkcjonalne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 150 m2, wyposażone w najnowszej generacji cyfrowy sprzęt multimedialny i wysokiej klasy urządzenia konferencyjne, największa sala powstała z połączenia sąsiednich pomieszczeń może być miejscem organizacji wydarzeń firmowych dla 100 uczestników.

W hotelu dostępnych jest 70 pokoi o najwyższej czterogwiazdkowej kategorii, przystosowane do pobytu podróżujących jednoosobowo biznesmenów, pokoje dwuosobowe z łóżkami pojedynczymi i łożami podwójnymi dla par, pokoje w typie Studio i ekskluzywne Apartamenty. Zachwycające dania restauracji 4seasons to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Największa popularnością cieszą się pierożki wołowe ze smażonymi rydzami i gruszkowo-szafranowym puree oraz filet z kaczki sous vide w sosie porto z bot winowym puree i jarmużem. Na terenie hotelu można zrelaksować się w Strefie SPA z saunami i jacuzzi oraz skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej. Hotel położony jest 10 min od dojazdu na autostradę A4.

 

11. Hotel Grand Ascot****

Dane teleadresowe:
ul. Józefa Szujskiego 4, 31-123 Kraków
tel. 12 446 76 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 130 (63 pokoje)
Więcej informacji: Hotel Grand Ascot - sale konferencyjne lub Konferencje w Grand Ascot.

11. Hotel Grand Ascot****
11. Hotel Grand Ascot****

Grand Ascot Hotel to prestiżowy obiekt zlokalizowany w odległości zaledwie 600 metrów od Rynku Głównego w Krakowie. Znakomite położenie hotelu zapewnia bardzo wysoki komfort dla wszystkich osób korzystających z usług obiektu i sprawia, że ten pozostanie w pamięci na długi czas. Znakomicie sprawdzi się zarówno jako miejsce do wypoczynku, jak i dla klientów biznesowych, którzy pragną zorganizować konferencję.

Dla klientów biznesowych hotel oferuje dwie sale konferencyjne i dwa pokoje biznesowe. Sale są w stanie pomieścić 100 oraz 20 osób. Pokoje biznesowe są natomiast przeznaczone dla 6 lub 4 osób. Przestrzenie konferencyjne w obiekcie posiadają pełne wyposażenie i można w nich znaleźć nowoczesny sprzęt audiowizualny. Prelegenci mają do dyspozycji flipchart, ekran, rzutnik oraz nagłośnienie w przypadku większej sali. Dzięki temu prowadzenie wydarzeń nie będzie stanowiło żadnego problemu i będzie przebiegało w bardzo komfortowy sposób.

Klienci obiektu mają również możliwość skorzystania z bazy noclegowej dla 130 osób. Składają się na nią 62 pokoje wyposażone w klimatyzację i prywatne łazienki. Dodatkowo na gości czeka pełne wyposażenie każdego pokoju, które znacząco wpływa na komfort korzystania z obiektu i sprawia, że można w pełni wypocząć w obiekcie. Każdy z pokoi posiada również telewizor, żelazko i deskę do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

 

12. Domus Mater Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Saska 2C, 30-715 Kraków
tel. 12 290 63 01
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 77
Więcej informacji: Domus Mater Hotel - sale konferencyjne lub Konferencje w Domus Mater Hotel.

12. Domus Mater Hotel***
12. Domus Mater Hotel***

Domus Mater Hotel to kameralny obiekt, który znajduje się w spokojnej okolicy Krakowa. Nadal jednak pozwala w łatwy sposób dostać się do centrum i skorzystać z najważniejszych atrakcji oferowanych przez miejscowość. Jest tym samym rewelacyjnym miejscem do wypoczynku i zorganizowania szkolenia.

W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne i dwa pokoje biznesowe. Sale konferencyjne przygotowane są na odpowiednio 100 oraz 40 osób. W pokojach może natomiast spotkać się do 6 osób. To co zasługuje na uwagę to bardzo stylowy wygląd każdej przestrzeni konferencyjnej, który w znaczący sposób wpływa na komfort prowadzenia wydarzenia i radość z takowego. Goście obecni na wydarzeniu mogą w pełni oddać się wysłuchaniu prelegentów i zdobyć w ten sposób bardzo dużą wiedzę. Sale są oczywiście wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, który znacząco ułatwia prowadzenie wydarzeń.

Jeżeli zajdzie taka konieczność to można również skorzystać z bazy noclegowej. Łącznie w Domus Mater Hotel może pomieścić się 77 osób. Pokoje urządzone w klasycznym stylu zapewniają wszystko, co niezbędne do wypoczynku. Dodatkowo są dobrze wygłuszone, co jeszcze bardziej wpływa na zadowolenie z samego korzystania z nich.

 

13. Hotel Kossak****

Dane teleadresowe:
Ul. Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków
tel. 12 379 59 00
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Więcej informacji: Hotel Kossak - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Kossak.

13. Hotel Kossak****
13. Hotel Kossak****

Hotel Kossak to położony w samym centrum luksusowy obiekt skierowany do najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny hotel został przygotowany z myślą o wymagających klientach biznesowych, którzy poszukują najlepszego miejsca do komfortowego wypoczynku i zorganizowania konferencji. W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne o modułowej budowie. Dzięki temu można w dowolny sposób je łączyć i dopasowywać rozłożenie miejsc siedzących, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby konkretnych klientów.

W maksymalnym układzie można uzyskać miejsca siedzące nawet dla 170 osób. Dzięki temu organizacja dużych wydarzeń w Hotelu Kossak nie stanowi kompletnie żadnego problemu. Personel hotelu zawsze służy pomocą w organizacji konferencji i pomaga w odpowiednim dostosowaniu przestrzeni pod konkretne wymagania. Same sale konferencyjne urządzone są w nowoczesnym stylu i wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, który znacząco ułatwia prowadzenie wydarzeń.

Istnieje również możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego, co pozwala na zapraszanie zagranicznych prelegentów. Na gości czeka również nowoczesna baza noclegowa. W nowoczesnych i luksusowych pokojach może pomieścić się nawet 120 osób. Hotel Kossak to czterogwiazdkowy obiekt, w którym zadbano o wszelkie szczegóły, które mogą mieć wpływ na komfort gości korzystających z obiektu i planujących w nim swój wypoczynek.

 

14. Hotel Junior 

Dane teleadresowe:
Ul. Skotnicka 272, 30-394 Kraków
tel. + 48 12 262 42 19
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Więcej informacji: Hotel Junior - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Junior.

14. Hotel Junior 
14. Hotel Junior 

Hotel Junior w Krakowie dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. W skład przestrzeni konferencyjnej wchodzą dwie przestronne i komfortowo wyposażone sale.

Największa sala konferencyjna może pomieścić do 180 osób, co czyni ją idealną do organizacji dużych konferencji, szkoleń czy bankietów firmowych. Obiekt jest wyposażony w nowoczesne urządzenia audiowizualne i multimedialne, takie jak projektor multimedialny, rzutnik, nagłośnienie i dostęp do internetu, co zapewnia wysoką jakość przeprowadzanych prezentacji i spotkań. Sale są również klimatyzowane, co gwarantuje komfort nawet w cieplejsze dni.

Hotel Junior posiada również własną restaurację, która serwuje różnorodne dania kuchni lokalnej i europejskiej, zapewniając wysokiej jakości serwis cateringowy na potrzeby organizowanych wydarzeń. Dla gości biznesowych przygotowano specjalne pakiety konferencyjne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Data publikacji: 17.05.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top