img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Poznaniu

Kochtex
Adres: ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Największa sala konferencyjna: 120

Kochtex
Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Poznaniu


Kochtex to przestrzeń konferencyjna stworzona z myślą o organizatorach wydarzeń biznesowych, spotkań czy szkoleń. Obiekt znajduje się w centrum Poznania tuż obok Dworca PKP, dzięki czemu bez problemu mogą tu dotrzeć nie tylko osoby z Poznania, ale również z innych regionów kraju. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy kilkanaście świetnie wyposażonych sal o różnej wielkości. Do dyspozycji są niewielkie, kameralne pomieszczenia na spotkania biznesowe, a także większe wnętrza na kilkadziesiąt osób. Największa sala pomieści 120 osób. Cała przestrzeń konferencyjna jest jasna, przestronna, dobrze nagłośniona, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także do nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Oferta Kochtex za każdym razem jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta – przy rezerwacji miejsc można zamówić szereg usług dodatkowych, które pozwolą na przygotowanie idealnego spotkania biznesowego. Wysoki standard, świetna lokalizacja i profesjonalna obsługa sprawią, że Kochtex spełni oczekiwania wszystkich biznesowych klientów.

Centrum Konferencyjne Nobel Tower
Adres: ul. Dąbrowskiego 77, 60-529 Poznań
Największa sala konferencyjna: 120

Centrum Konferencyjne Nobel Tower
Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Poznaniu


Centrum Konferencyjne Nobel Tower to nowoczesny obiekt znajdujący się w biznesowej dzielnicy Poznania, który oferuje organizację wydarzeń biznesowych na najwyższym poziomie. Wysoka jakość obsługi, możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb, a także szereg dodatkowych usług to gwarancja, że konferencja, szkolenie czy każde inne spotkanie zostaną zrealizowane w stu procentach. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest kilkanaście sal o różnej powierzchni. Największa pomieści 120 osób. Przestrzeń biznesowa jest nowocześnie wyposażona, można ją dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb, posiada dostęp do najlepszego sprzętu multimedialnego, także do wideokonferencji. Wśród usług dodatkowych jest możliwość zorganizowania kompleksowego cateringu, zapewniona pomoc techniczna oraz wsparcie na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzenia. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w Poznaniu, Centrum Konferencyjne Nobel Tower sprawdzi się w stu procentach.

Hotel Safir
Adres: ul. Żmigrodzka 41/47, 60-171 Poznań
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Safir
Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Poznaniu


Hotel Safir położony jest w poznańskiej dzielnicy Grunwald, w bliskiej odległości od centrum miasta, Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także poznańskiego lotniska. Obiekt pod każdym względem spełnia oczekiwania zarówno gości indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Znajduje się tu rozbudowane, nowoczesne centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 9 sal o różnej powierzchni. Największa pomieści 160 osób. Jest możliwość łączenia przestrzeni, zmiany wystroju oraz dopasowania ustawienia do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie sale są jasne, klimatyzowane, posiadają profesjonalne nagłośnienie, a także dostęp do sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z wielu hotelowych atrakcji, a o wyżywienie dba restauracja serwująca dania na najwyższym poziomie. W organizacji każdego wydarzenia pomaga profesjonalna obsługa, która zapewnia wsparcie na każdym etapie. Jeśli poszukują Państwo miejsca na konferencję, poznański Hotel Safir na pewno pod każdym względem sprawdzi się świetnie. W przypadku kilkudniowych wydarzeń można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie.
Data publikacji: 20.08.2021

Nasi partnerzy