img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie kujawsko-pomorskim

W poniższym artykule przedstawiamy obiekty konferencyjne dysponujące salami, które pomieszczą ponad 100 osób podczas jedngo spotkania konferencyjnego w wopjewództwie kujawsko-pomorskim. Jeżeli chcesz zobaczyć pełną bazę konferencyjną w woj. kujawsko-pomorskim zobacz ponad 150 obiektów w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeżeli interesują cię obiekty konferencyjne w jednym z większych miast tego regionu - Bydgoszczy sprawdź obiekty konferencyjne w Bydgoszczy.

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie kujawsko-pomorskim:

 

1. Cykada Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Jajkowo 51, 87-313 Brodnica (kujawsko-pomorskie)
tel. 56 474 31 69
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 48

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Cykada Hotel położony jest w malowniczej okolicy, na Pojezierzu Brodnickim. Wokoło znajdują się bujne lasy i przepiękna roślinność. Jest to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i rekreację oraz organizację spotkań biznesowych różnego typu. Od mniejszych po większe szkolenia czy konferencje. Przestrzeń konferencyjna obejmuje dwie przestronne, komfortowe sale konferencyjne.

Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić 120 uczestników danej imprezy. Mniejsza natomiast 60 osób. Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkanie i służy pomocą na każdym jego etapie.

Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje, które zapewnią komfortowe noclegi oraz gustowna restauracja serwująca dania polskie i europejskie będące źródłem niezapomnianych doznań. Ofertę hotelu uzupełnia całodobowa recepcja, ogród i taras. Dla dzieci został przygotowany plac zabaw. Dla gości dostępny jest również bezpłatny parking. 

Więcej informacji na: Konferencje w hotelu Cykada.

 

2. Głęboczek Vine Resort & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Wielki Głęboczek 1, 87-313 Polskie Brzozie (kujawsko-pomorskie)
tel. 56 493 51 19
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Głęboczek Resort & Spa położone jest w malowniczej, pięknej okolicy. W koło znajdują się liczne pagórki, bujna roślinność oraz przepiękne jezioro Forbin. Jest tu nieskazitelnie czyste powietrze, cisza i spokój. Resort znajduje się Zdala od zgiełku miasta. Obiekt doskonale nadaje się do regeneracji i wypoczynek, a także organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjną obejmuje 3 sale konferencyjne z wyposażeniem, nagłośnienie oraz dostępem do Internetu. Dodatkową przestrzeń zyskujemy z połączenia powierzchni. Największa sala mieści 200 osób. Wszystkie sale posiadają klimatyzacje dając tym samym jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Dodatkowym atutem hotelu urządzone z klasa apartamenty i pokoje, a także winnica, w której nie tylko możemy skosztować przepysznego wina, ale także poświecić się pielęgnacji zmysłów i wino terapii, która daje niezwykłą roskosz. Warto również skorzystać z innych zabiegów oferowanych przez zaplecze Spa i Wellness

Zobacz więcej na: Głęboczek Resort & SPA - Konferencje.

 

3. Hotel Rozbicki****

Dane teleadresowe:
ul. Plac Wolności 5, 87-800 Włocławek (kujawsko-pomorskie)
tel. 728 446 510
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 157

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Rozbicki położony jest w zabytkowym budynku z końca XVIII wieku, w centrum Włocławka. Budynek uległ przekształceniu i przeszedł szereg renowacji tym samym został wpisany do rejestru zabytków. Hotel jest doskonałym zapleczem do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 sale konferencyjne w tym Patio i VIP Room, w którym można zorganizować mniejsze kameralne spotkanie.

Największa sala mieści 160 uczestników imprezy. Sale posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą techniczną.  Personel jest dostępny przez całą dobę i gotowy gotów do obsługi gości.

Dodatkowym atutem hotelu są zapewne piękne, nowoczesne apartamenty i przytulne pokoje. Zapewniają one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Hotel oferuje również przepyszne śniadania w gustownej, klimatycznej restauracji. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla gości

Zorganizuj konferencję w hotelu Rozbicki.


Data publikacji: 20.10.2022

Nasi partnerzy

Back to Top