img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie małopolskim

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w województwie małopolskim, zobacz ponad 400 obiektów konferencyjnych w Małopolsce. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w Krakowie, zobacz ponad 200 obiektów konferencyjnych - Kraków.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie małopolskim:

 

1. Hotel Kasztel***

Dane teleadresowe:
ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa (małopolskie)
tel. 609 345 545
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 42
Dowiedz się więcej: Oferta konferencyjna hotelu Kasztel.

1. Hotel Kasztel***
1. Hotel Kasztel***

Hotel Kasztel to stylizowany na zamek, nowoczesny obiekt idealnie nadający się do odpoczynku oraz organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Jego mury przyciągają wielu gości turystycznych i biznesowych.

Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne w zamkowym wystroju. Pomieszczenia posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny: rzutnik, projektor, ekrany, flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala mieści 120 uczestników spotkania. Podczas korzystania z Sali Bankietowej goście mogą skorzystać z przerw kawowych.

Wydarzenia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu, który dba o indywidualne potrzeby klientów. Niepowtarzalna atmosfera i profesjonalne podejście dają poczucie sukcesu podczas każdego ze spotkań.

 

2. Hotel Galicja***

Dane teleadresowe:
ul. Dąbrowskiego 119 32-600 Oświęcim (małopolskie)
tel. 33 843 61 15
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Ilość miejsc noclegowych: 98
Dowiedz się więcej: Oferta konferencyjna hotelu Galicja.

2. Hotel Galicja***
2. Hotel Galicja***

Hotel Galicja to miejsce, które dzieli szmat czasu, historia. Hotel jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Przestrzeń konferencyjną tworzą dwie przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe.

Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie audiowizualne, multimedialne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sal mieści 150 osób. Personel profesjonalne podchodzi do każdego klienta i dba o jego indywidualne pogrzeby.

Pomaga podczas spotkań oraz dba o sukces każdego z nich. Wydarzenia odbywają się według wysokich standardów usług. Dodatkowo do dyspozycji gości jest przestrzeń gastronomiczna: restauracja, kawiarnia oraz drink bar.

 

3. Hotel Liptakówka***

Dane teleadresowe:
ul. Środkowa 169A, 34-405 Białka Tatrzańska (małopolskie)
tel. 18 265 35 72
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Ilość miejsc noclegowych: 120
Dowiedz się więcej: Oferta konferencyjna hotelu Liptakówka.

3. Hotel Liptakówka***
3. Hotel Liptakówka***

Konferencja z widokiem na góry? To zawsze świetny pomysł, a sama zmiana otoczenia sprzyja bardziej twórczej pracy, ale także jest okazją do chwili wypoczynku. Zaledwie 300 metrów stąd znajduje się wyciąg, dla miłośników białego szaleństwa, a także Termy Bania. Liptakówka jest pierwszym w Białce obiektem, który otrzymał status hotelu. Na gości czeka tu 120 miejsc noclegowych w pokojach, które zawierają liczne udogodnienia.

To też miejsce doskonała na warsztaty, szkolenia czy wykłady. Są tu 3 sale konferencyjne. Sporym atutem jest to,że układ krzeseł i stołów można dopasować do danego wydarzenia, tak aby zapewnić maksymalny komfort pracy. Jednak z sal jest przeznaczona dla maksymalnie 80 osób, a dwie kolejne - po 150 każda.

Nie zapomniano w nich o sprzętach takich jak rzutniki czy ekrany. Zarówno te sale, jak i restauracja to dobre miejsce na lunch biznesowy czy wspólne przyjęcie wieczorową porą. Doskonałe dania, z regionalnych produktów na pewno gwarantują doskonałe doznania kulinarne. A wszystko to, zaledwie 1,5 h od Krakowa.

 

4. Dworek nad Rozlewiskiem***

Dane teleadresowe:
Klucze Osada 38a, 32-310 Klucze (małopolskie)
tel. 32 307 01 93
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Ilość miejsc noclegowych: 36
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w Dworku nad Rozlewiskiem.

4. Dworek nad Rozlewiskiem***
4. Dworek nad Rozlewiskiem***

Dworek nad Rozlewiskiem to kompleks położony w malowniczy scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To świetne miejsce, zaledwie chwilę jazdy za Krakowem, gdzie można miło i aktywnie spędzić czas na powietrzu. Liczne dolinki, a także niedaleko Pustynia Błędowska to miejsca idealne do spacerowania. W Dworku na gości czeka bardzo przytulna część hotelowa, która składa się z 36 miejsc noclegowych. Eleganckie i komfortowe wnętrza to dobre miejsce do wypoczynku, ale także pracy.

W tym obiekcie można z powodzeniem zorganizować wydarzenia od 30 do 130 osób. Mogą się tu odbywać szkolenia, konferencje, a także seminaria czy wykłady. Dobre zaplecze techniczne sprawia, że praca tu to prawdziwa przyjemność.

Nie zapominajmy także o bufecie kawowym w czasie wydarzenia. Ciepłe napoje jak kawa i herbata i przekąski to zawsze świetna opcja. Poza tym, elegancka hotelowa restauracja to miejsce idealne na bankiety czy kolacje.

 

5. Hampton by Hilton Oświęcim***

Dane teleadresowe:
ul. Dąbrowskiego 2, 32-600 Oświęcim (małopolskie)
tel. 33 444 90 00
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Ilość miejsc noclegowych: 240
Zorganizuj konferencję w Hampton by Hliton Oświęcim.

5. Hampton by Hilton Oświęcim***
5. Hampton by Hilton Oświęcim***

Hampton by Hilton Oświęcim to miejsce, gdzie maksymalna wygoda spotyka się z nowoczesnością. A wszystko to w serce miasta, z bardzo bogatą historią. Na gości czeka tu 240 miejsc noclegowych w 2-osobowych pokojach. Jasne wnętrza i barwy dodatków, jakie się w nich znajdują, tworzą świetne warunki do wypoczynku. Ale w pokojach jest też miejsce do pracy, internet bezprzewodowy, a w łazienkach czekają ręczniki, kosmetyki, suszarka.

Nowoczesne rozwiązanie, jakie znajdują się w sali konferencyjnej sprawiają, że każde wydarzenie odbędzie się tu sprawnie. Sala konferencyjna o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, do miejsce dla nawet 130 osób.

Pozwala to za organizację mniejszych szkoleń, ale także liczniejszych konferencji, wykładów, prezentacji. Hotelowa restauracja to miejsce, gdzie można zjeść dania kuchni polskiej i europejskiej. W czasie konferencji świetnie sprawdzą się ciepłe napoje i przekąski.

 

6. Hotel Dobczyce***

Dane teleadresowe:
ul. Jałowcowa 30, 32-410 Dobczyce (małopolskie)
tel. 728 320 202
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 112
Więcej informacji: Hotel Dobrzyce - Konferencje.

6. Hotel Dobczyce***
6. Hotel Dobczyce***

Hotel Dobczyce to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawia się komfort i wygodę gości. Widoczne jest to miedzy innymi w świetnie wyposażonych pokojach. Ciepłe barwy takie jak brązy i beże tworzą dobre tło do wypoczynku, a poprzez zastosowanie wysokiej jakości tkanin i dodatków miejsce jest także ciepłe. Łączeni jest tu ponad 120 miejsc noclegowych w pokojach o różnych konfiguracjach, a także apartamenty.

To też dobre miejsce na spotkania czy zjazdy firmowe, a wszystko to dzięki nowoczesnej przestrzeni konferencynej, która to składa się z 5 sal od 20 do 100 osób. Ale na bardziej liczne wydarzenia można je ze sobą połączyć, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Takie funkcjonalne opcje, pozwalają na najlepsze dopasowanie przestrzeni, co przekłada się na komfort uczestników. Sale posiadają nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Pracownicy chętnie pomogę też w organizacji bufetu kawowego czy kolacji z doskonałymi daniami. W ogrodzie jest także chata grillowa i miejsce do biesiadowania.


Data publikacji: 21.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top