img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie wielkopolskim

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w województwie wielkopolskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 230 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa wielkopolskiego - Poznaniu, zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań.

Poniżej przedstawiamy obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 100 osób w województwie wielkopolskim:

 

1. Centrum Rekreacji Oborniki

Dane teleadresowe:
ul. Czarnowska 84, 64-600 Oborniki (wielkopolskie)
tel. 887 149 999
Największa sala konferencyjna: 120 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Rekreacji Oborniki zlokalizowane jest przy ulicy Czarnowskiej w Obornikach. Znajduje się one w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu Dahlmana, zaledwie kilometr od centrum i 3 km od Dworca. 

Obiekt to bardzo dobre centrum konferencyjne. W ofercie znajduje się sala konferencyjno-bankietowa, która maksymalnie pomieści 120 osób. Pomieszczenie wyposażone jest doskonałej jakości sprzęt audiowizualny, flipchart, zaplecze kuchenne i rozkładaną podłogę taneczną. Sala konferencyjna jest dobrze doświetlona, lecz na potrzeby organizowanego spotkania można ją całkowicie zaciemnić. W centrum odbywają się konferencje, szkolenia, różnego typu spotkania integracyjne i uroczystości rodzinne

Centrum Rekreacji Oborniki to także miejsce, w który można wypocząć. Do dyspozycji gości jest duży basen. Osoby, które wolą spędzić czas dużo spokojniej mogą zagrać w kręgle lub bilard. W obiekcie znajduje się również strefa SPA&WELLNESS. Sauna i 21 osobowe jacuzzi z hydromasażem to miejsce, w którym w pełni można się zrelaksować. 

Dowiedz się więcej na temat organizacji konferencji w Centrum rekreacji Oborniki.

 

2. Dwór w Podstolicach 

Dane teleadresowe:
ul. Kasztanowa 50 , 62-330 Podstolice (wielkopolskie)
tel. +48 531 299 230
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Ilość miejsc noclegowych: 30

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dwór w Podstolicach znajduje się w cichej spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Obiekt konferencyjny oddalony jest o kilometr od Dworca PKP i 50 km od portu lotniczego Poznań - Ławica. Miejsce to jest doskonale skomunikowane. W pobliżu przebiega autostrada A2 prowadząca w Warszawy do Poznania, dzięki czemu do obiektu można bardzo szybko dotrzeć z różnych stron kraju. 

Centrum konferencyjne swoim gościom oferuje 3 stylowe i funkcjonalne sale konferencyjne. W największej maksymalnie pomieści się 130 osób. Dobrze doświetlone pomieszczenia są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. 

Dwór w Podstolicach to miejsce, w którym można wypocząć w cichej, zalesionej okolicy lub zrelaksować się w fińskiej saunie i sali do masażu. Do dyspozycji gości jest również 15 pokoi. W cenie noclegu wliczone jest smaczne śniadanie. Kawę, herbatę oraz kawałek smacznego ciasta można skosztować w kawiarni. Dwór w Podstolicach jest to miejsce, idealne do zorganizowania różnego typu spotkań, jak szkolenia, konferencje, eventy branżowe czy imprezy integracyjne

Zorganizuj szkolenie lub konferencję w Dworze w Podstolicach.


Data publikacji: 05.10.2022

Nasi partnerzy

Back to Top