img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu

Hotel IOP Centrum Kongresowe
Adres: ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba miejsc noclegowych: 125

Hotel IOP Centrum Kongresowe
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Hotel IOR Centrum Kongresowe znajduje się w dobrej lokalizacji niedaleko centrum Poznania, strategicznych punktów i największych miejskich atrakcji. To doskonały obiekt zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych. Hotelowe centrum konferencyjne to propozycja dla organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań branżowych, wystaw czy eventów. W ofercie znajduje się 14 sal konferencyjnych o różnej powierzchni – do wyboru są niewielkie, kameralne sale, nie brakuje też dużych pomieszczeń na kilkaset osób. Obiekt zapewnia kompleksowe wyposażenie każdej z sal, nagłośnienie, oświetlenie, dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Dużym atutem miejsca jest świetnie prosperująca restauracja, która od lat serwuje najlepsze dania z kuchni polskiej oraz z różnych stron świata. Jeśli wydarzenie będzie kilkudniowe, jest również możliwość zakwaterowania uczestników w tym samym obiekcie. Hotel IOR Centrum Kongresowe to miejsce, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń biznesowych.

Glamour House
Adres: ul. Rynkowa 92, Przeźmierowo koło Poznania, 62-081 Poznań
Największa sala konferencyjna: 220

Glamour House
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Glamour House to wyjątkowe, eleganckie miejsce, które spełnia wszystkie oczekiwania klientów biznesowych. Hotel położony jest w świetnej lokalizacji niedaleko poznańskiego lotniska. Bez problemu można dojechać stąd także do centrum Poznania. W obiekcie znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, które jest zaprojektowane i urządzone z dbałością o najdrobniejsze detale. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń biznesowych są sale o różnej powierzchni. Można w nich organizować kameralne spotkania i całkiem spore wydarzenia. Największe pomieszczenie jest w stanie zmieścić 220 osób. Wszystkie wnętrza są jasne, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz bezprzewodowego internetu. Hotel Glamour zapewnia profesjonalną obsługę, świetnie przygotowane posiłki, możliwość korzystania z szeregu atrakcji, a także zakwaterowania w wygodnych apartamentach. Jeśli szukają Państwo dobrej klasy ośrodka konferencyjnego w okolicy Poznania, Glamour House na pewno spełni wszystkie oczekiwania. Oferta za każdym razem jest dopasowana do potrzeb klientów.

Regatta Hotel Restauracja Spa
Adres: ul. Chojnicka 49, 60-480 Poznań
Największa sala konferencyjna: 215
Liczba miejsc noclegowych: 46

Regatta Hotel Restauracja Spa
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Regatta Hotel Restauracja Spa znajduje się w niewielkiej odległości 15 km od Poznania w cichej lokalizacji i z dobrym dojazdem. Piękne położenie tuż nad jeziorem sprawia, że jest to miejsce idealne do relaksu i wypoczynku. Świetnie sprawdza się również jako przestrzeń dla biznesu. Hotel jest przystosowany do organizacji wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji organizatorów są trzy sale konferencyjne, największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 215 osób. Hotel zapewnia kompleksowe wyposażenie wszystkich sal, nagłośnienie, oświetlenie, dostęp do sprzętu multimedialnego. Dobrze prosperująca restauracja jest w stanie przygotować wyżywienie dla uczestników konferencji dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jest też możliwość noclegów, co świetnie sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Jeśli szukają Państwo eleganckiego miejsca na spotkanie biznesowe, Hotel Regatta na pewno pod każdym względem sprawdzi się doskonale.
Data publikacji: 20.08.2021

Nasi partnerzy