img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu

Hotel IOP Centrum Kongresowe
Adres: ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba miejsc noclegowych: 125

Hotel IOP Centrum Kongresowe
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Hotel IOR Centrum Kongresowe znajduje się w dobrej lokalizacji niedaleko centrum Poznania, strategicznych punktów i największych miejskich atrakcji. To doskonały obiekt zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych. Hotelowe centrum konferencyjne to propozycja dla organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań branżowych, wystaw czy eventów. W ofercie znajduje się 14 sal konferencyjnych o różnej powierzchni – do wyboru są niewielkie, kameralne sale, nie brakuje też dużych pomieszczeń na kilkaset osób. Obiekt zapewnia kompleksowe wyposażenie każdej z sal, nagłośnienie, oświetlenie, dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Dużym atutem miejsca jest świetnie prosperująca restauracja, która od lat serwuje najlepsze dania z kuchni polskiej oraz z różnych stron świata. Jeśli wydarzenie będzie kilkudniowe, jest również możliwość zakwaterowania uczestników w tym samym obiekcie. Hotel IOR Centrum Kongresowe to miejsce, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń biznesowych.


Glamour House
Adres: ul. Rynkowa 92, Przeźmierowo koło Poznania, 62-081 Poznań
Największa sala konferencyjna: 220

Glamour House
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Glamour House to wyjątkowe, eleganckie miejsce, które spełnia wszystkie oczekiwania klientów biznesowych. Hotel położony jest w świetnej lokalizacji niedaleko poznańskiego lotniska. Bez problemu można dojechać stąd także do centrum Poznania. W obiekcie znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, które jest zaprojektowane i urządzone z dbałością o najdrobniejsze detale. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń biznesowych są sale o różnej powierzchni. Można w nich organizować kameralne spotkania i całkiem spore wydarzenia. Największe pomieszczenie jest w stanie zmieścić 220 osób. Wszystkie wnętrza są jasne, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz bezprzewodowego internetu. Hotel Glamour zapewnia profesjonalną obsługę, świetnie przygotowane posiłki, możliwość korzystania z szeregu atrakcji, a także zakwaterowania w wygodnych apartamentach. Jeśli szukają Państwo dobrej klasy ośrodka konferencyjnego w okolicy Poznania, Glamour House na pewno spełni wszystkie oczekiwania. Oferta za każdym razem jest dopasowana do potrzeb klientów.


Regatta Hotel Restauracja Spa
Adres: ul. Chojnicka 49, 60-480 Poznań
Największa sala konferencyjna: 215
Liczba miejsc noclegowych: 46

Regatta Hotel Restauracja Spa
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Regatta Hotel Restauracja Spa znajduje się w niewielkiej odległości 15 km od Poznania w cichej lokalizacji i z dobrym dojazdem. Piękne położenie tuż nad jeziorem sprawia, że jest to miejsce idealne do relaksu i wypoczynku. Świetnie sprawdza się również jako przestrzeń dla biznesu. Hotel jest przystosowany do organizacji wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji organizatorów są trzy sale konferencyjne, największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 215 osób. Hotel zapewnia kompleksowe wyposażenie wszystkich sal, nagłośnienie, oświetlenie, dostęp do sprzętu multimedialnego. Dobrze prosperująca restauracja jest w stanie przygotować wyżywienie dla uczestników konferencji dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jest też możliwość noclegów, co świetnie sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Jeśli szukają Państwo eleganckiego miejsca na spotkanie biznesowe, Hotel Regatta na pewno pod każdym względem sprawdzi się doskonale.


Hotel Poznański
Adres: ul. Krańcowa 4, 62-030 Poznań
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 186

Hotel Poznański
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Poznaniu


Hotel Poznański oferuje turystom i Gościom biznesowym, wygodne miejsca noclegowe, doskonałą kuchnie i kompleksowo przygotowane Centrum Konferencyjne, blisko centrum miasta. Kompleks konferencyjny hotelu przygotował 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych z pełnym wyposażeniem multimedialnym i sprzętem niezbędnym podczas prezentacji, szkoleń i odczytów, dostępem do stabilnego internetu i dedykowanym opiekunem Sali. Możliwe jest zorganizowanie w obiekcie kongresów dla 250 słuchaczy, szkoleń zaplanowanych dla kilkudziesięciu uczestników, spotkań rad nadzorczych przy stole prezydialnym czy dyskretnych rozmów handlowych. W hotelu dostępnych jest 186 miejsc noclegowych, rozmieszczonych w 100 pokojach z podwójnym łożem King Size lub pojedynczymi łóżkami typu Twin oraz w 7 pokojach Superior o zwiększonym komforcie. Nowoczesny wystrój hotelowej Restauracji i Baru oraz dania z różnych zakątków świata przyciągają Gości również spoza hotelu, kuszą amatorów dobrego smaku jakością podawanych potraw. Klubu Hotelu Poznańskiego, to doskonałe miejsce wypoczynku, gdzie można obejrzeć mecz, delektować się słodkościami przy filiżance kawy lub zrelaksować się przy ulubionym drinku. Hotel Poznański położony jest w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego z autostradą A2, na szlaku Warszawa-Berlin, 5km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i kilka minut jazdy od lotniska Poznań-Ławica.

Data publikacji: 21.10.2021

Nasi partnerzy