img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie dolnośląskim

1. Mercure Karpacz Skalny

Dane teleadresowe:
ul. Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Konferencje w Mercure Karpacz Skalny.

 

Mercure Karpacz Skalny
Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie dolnośląskim

Planując wypoczynek w górskiej okolicy, wypad turystyczny czy spotkanie firmowe, warto zapoznać się z ofertą hotelu Mercure Karpacz Skalny. Kontrahenci biznesowi mogą skorzystać z 4 profesjonalnie wyposażonych sal kongresowo-szkoleniowych, które dzięki modułowym ścianom, mogą być miejscem przeprowadzania nawet dużych konferencji przewidzianych dla 300 słuchaczy, eventów firmowych, szkoleń czy warsztatów pracowniczych.

Pomieszczenia wyposażono w dobrej jakości sprzęt multimedialny, projektory cyfrowe, ekrany, flipchart, nagłośnienie i dostęp do stabilnego łącza internetowego. W hotelu dostępnych jest 300 miejsc noclegowych w wyjątkowo przytulnych pokojach dwuosobowych Standard, pokojach z łóżkami pojedynczymi, łożem podwójnym King Size i rozkładaną sofą oraz przestronnych Apartamentach.

Hotelowa Restauracja łączy polskie i regionalne smaki z orientalnym akcentem, dlatego w menu można znaleźć zupę góralską Ducha Gór, sałatkę z przegrzebkami, azjatycką zupę z pierożkami Wonton, polędwicę w sosie z zielonego pieprzu czy Vege burgery. Na terenie obiektu działa rozbudowane centrum SPA ze strefą basenową i Wellness, korty tenisowe, siłownia, sauny i jacuzzi. Kompleks położony jest u podnóża Karkonoszy, kilka kroków od centrum Karpacza, z łatwym dojazdem do trasy europejskiej E65.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top