img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie małopolskim

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami posiadającmożliwość zorganizowania konferencji w województwie małopolskim zobacz ponad 400 obiektów konferencyjnych w Małopolsce. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w Krakowie zobacz ponad 200 obiektów konferencyjnych - Kraków

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie małopolskim:

 

1. Hotel Bania Termal & Ski****

Dane teleadresowe:
ul. Środkowa 181 34-405 Białka Tatrzańska (małopolskie)
tel. 18 534 43 70
Największa sala konferencyjna: 225 osób
Ilość miejsc noclegowych: 759
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Bania Termal&Ski.

1. Hotel Bania Termal & Ski****
1. Hotel Bania Termal & Ski****

Hotel Bania Termal & Ski to nowoczesny obiekt doskonale nadający się do odpoczynku dla gości turystycznych. Dodatkowo posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne idealne na konferencje oraz szkolenia. Znajduje się tu siedem przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych.

Sale posiadają profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sal mieści 225 osób. Dodatkowym atutem pomieszczeń jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni.

Doświadczony personel dba o indywidualne potrzeby klienta, czuwa nad jego organizacja oraz pomaga w trakcie. Goście mogą skorzystać z wielu udogodnień hotelowych takich jak: baseny termalne czy kompleks narciarski.

 

2. Hotel Toporów Style***

Dane teleadresowe:
ul. Środkowa 167 a 34-405 Białka Tatrzańska (małopolskie)
tel. 18 265 44 18
Największa sala konferencyjna: 230 osób
Ilość miejsc noclegowych: 162
Zobacz więcej: Hotel Toporów - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Toporów.

2. Hotel Toporów Style***
2. Hotel Toporów Style***

Hotel Toporów położony jest w przepięknej, malowniczej okolicy, w centrum Białki Tatrzańskiej, w pobliżu kompleksu narciarskiego Kotelnica. Jest doskonałe miejsce do odpoczynku dla gości turystycznej oraz idealne zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna składa się z ośmiu przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjnych. Wszystkie posiadają profesjonalne wyposażenie, w którego skład wchodzą: rzutnik multimedialny, projektor, flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala mieści 230 osób.

Dzięki indywidualnemu podejściu każdy klient osiąga sukces podczas wydarzeń. Hotel zapewnia kompleksową obsługę techniczną oraz gastronomiczną.

 

3. Dwór Sieraków****

Dane teleadresowe:
Sieraków 233, 32-410 Dobczyce (małopolskie)
tel. 609 007 337
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Dwór Sieraków - sale konferencyjne lub Konferencje w Dworze Sieraków.

3. Dwór Sieraków****
3. Dwór Sieraków****

Dwór Sieraków to miejsce wyjątkowe. Zabytkowy budynek z wyjątkowa historia został zaadaptowany na miejsce, gdzie każdy znajdzie przestrzeń do wypoczynku. Widać,że przykłada się tu wielką dbałość do najmniejszych nawet szczegółów. Pokoje są urządzone w eleganckim i jednocześnie dworskim klimacie. Na gości czeka tu 60 miejsc noclegowych, w pokojach o różnej konfiguracji. Doskonała lokalizacja, nie całe pół godziny jazdy od Krakowa to zdecydowana korzyść tego wyjątkowego miejsca.

Eleganckie i świetnie wyposażone sale szkoleniowe idealnie nadają się na różnego typu wydarzenia. Dzięki nowoczesnym sprzętom audiowizualnym i nagłośnieniu, każde wydarzenie będzie przebiegać bez żadnych technicznych niespodzianek.

Trzy sale są przeznaczone dla od 30 do aż 150 osób. Najciekawszą opcją jest tu możliwość zorganizowania imprezy w plenerze, a namiot pomieści do 250 osób. Uświetnieniem każdego wydarzenia będzie tradycyjna, szlachecka kuchnia. 

 

4. Hotel Activa***

Dane teleadresowe:
Złockie 78, 33-370 Muszyna (małopolskie)
tel. 18 471 80 20
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Ilość miejsc noclegowych: 188
Zapoznaj się ze szczegółami oferty konferencyjnej hotelu Activa.

4. Hotel Activa***
4. Hotel Activa***

Hotel Activa znajduje się w malowniczej dolinie rzeki Poprad. Na miejscu jest ogrom możliwości spędzenia czasu, które świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów firmowych, warsztatów team building czy wyjazdów integracyjnych. Pracownicy chętnie zorganizują dla gości wyprawę quadami, spływy pontonowe czy biesiady z grillem.

Sama lokalizacja zachęca też do wyruszenia na jeden z licznych szlaków. Nawet Ci niewprawieni w pieszych wędrówkach znajdą tu dla siebie odpowiednie trasy. Część hotelowa to 188 miejsc w pokojach i 2 osobowych. Są tu też pokoje typu studio i apartamenty, idealne na dłuższy pobyt. Pokoje są jasne i przestronne jak na hotelowe standardy.

W obiekcie jest też 5 sal konferencyjnych, a mobilny system ścian pozwala na ich łączenie. Dzięki temu można tu uzyskać przestrzeń dla 220 osób. Nowoczesne zaplecze w postaci ekranów, rzutników i nagłośnienia to zdecydowany plus.W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni europejskiej. Także wegetarianie i osoby na diecie bezglutenowej znajdą tu coś dla siebie.

 

5. Hotel Crocus****

Dane teleadresowe:
ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane (małopolskie)
tel. 18 202 65 00
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Ilość miejsc noclegowych: 96
Dowiedz się więcej na temat wynajmu sal konferencyjnych w hotelu Crocus.

5. Hotel Crocus****
5. Hotel Crocus****

Zakopane każdego miesiąca, niezależnie od sezonu przyciąga wielu turystów. Szukają tu chwili wytchnienia, okazji do górskich wędrówek, ale także jest to chętnie wybierane miejsce na wyjazdy firmowe.

Hotel Crocus ma dla swoich gości 96 miejsc noclegowych w pokojach o różnej konfiguracji. Apartament prezydencki to przestrzeń pełna wygód i luksusu, a ciekawą opcją jest tez domek góralski. W wolnych chwilach warto skorzystać z strefy basenowej, a także nowoczesnej siłowni czy spa.

Na szkolenia czy warsztaty firmowe, doskonale nadadzą się dostępne tu 3 sale szkoleniowe. W układzie teatralnym są one przeznaczone dla maksymalnie 90 osób. Dwie z nich można jednak połączyć, co zwiększa przestrzeń przeznaczoną na konferencje do 160 osób. Nowoczesne zaplecze techniczne jest pomocne podczas różnych eventów. Po części oficjalnej warto zaprosić uczestników na kolację. W hotelowej restauracji podawane są wyborne dania, gdzie regionalne smaki są łączona z kuchnią świata.

 


Data publikacji: 21.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top