img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz - ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 200 osób w województwie pomorskim:

 

1. Dworek Tucholski**

Dane teleadresowe:
ul. Leśna 6, 83-210 Zblewo (pomorskie)
tel. 507 187 410
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 150
Sprawdź sale konferencyjne w Dworku Tucholskim.

 

1. Dworek Tucholski**
1. Dworek Tucholski**

Dworek Tucholski znajduje się w malowniczej okolicy, na skraju Borów Tucholskich, które każdego roku przyciągają turystów, którzy są spragnieni wypoczynku i oderwania się od codziennego tempa życia. W tym obiekcie na gości czeka 48 pokoi, a także dwa 6-sosobowe domki myśliwskie. Liczne udogodnienie sprawiają, że można sę tu prawdziwie zrelaksować.

Część konferencyjna składa się z 4 nowoczesny sal. Są idealne nie tylko na wydarzenia takie jak konferencje czy szkolenia,, ale także z uwagi na ich elegancki wystrój to tez dobra przestrzeń na bankiety i przyjęcia. Mniejsze sale to powierzchnia do komfortowe pracy 20-60 osób. Z kolei największa z powodzeniem pomieści nawet 300 osób. Możliwość dopasowania układu sali do wydarzenia to bardzo dobra opcja, która wpływa też na komfort pracy. Nie zapomniano także o zapleczu technicznym - są tu rzutniki, ekrany, flipcharty, nagłośnienie.

Tutejsza restauracja o nazwie Grota solna to miejsce wyjątkowe. Jej ściany są wyłożone solą sprowadzoną z Wieliczki, co tworzy dobry mikroklimat. Jest tu tez chata grillowa z miejscem dla 250 osób na świeżym powietrzu.

 

2. Hotel Aubrecht****

Dane teleadresowe:
Koprzywnica 4, 77-320 Przechlewo (pomorskie)
tel. 59 720 85 20
Największa sala konferencyjna: 240 osób
Ilość miejsc noclegowych: 187
Zorganizuj konferencję w hotelu Aubrecht.

 

2. Hotel Aubrecht****
2. Hotel Aubrecht****

Hotel Aubrecht znajduje się zaledwie 300 metrów od jeziora Szczytno, a malownicza, pełna zieleni okolica stwarza dobre warunki do wypoczynku, a także liczne możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Na gości czeka tu 80 przytulnych i urządzonych z klasą miejsc noclegowych. Na miejscu warto skorzystać z wypożyczenia rowerów, a wieczorową porą warto wybrać się na basen.

Część przeznaczona dla biznesu to łącznie 4 sale konferencyjne, dla maksymalnie 120-150 osób. Można je jednak ze sobą łączyć, dzięki czemu można tu zorganizować konferencje czy warsztaty dla nawet 240 osób. Podczas takich eventów pomocne będą nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie.

Doskonałym zakończeniem części oficjalnej jest kolacja dla gości, gdzie już w nieco luźniejszej atmosferze można swobodnie porozmawiać przy wybornym jedzeniu. A takakie tu nie brakuje, szef kuchni korzysta tylko z produktów najwyższej jakości, to przekłada się na wyjątkowy smak i aromat dań.

 

3. Dolina Charlotty Resort & Spa****

Dane teleadresowe:
Strzelinko 14, 76-200 Słupsk (pomorskie)
tel. (59) 847 43 73
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 230
Zobacz więcej na: Dolina Charlotty - sale konferencyjne lub Konferencje w Dolinie Charlotty.

 

3. Dolina Charlotty Resort & Spa****
3. Dolina Charlotty Resort & Spa****

Dolina Charlotty Resort & Spa to miejsce doskonale znane fanom muzyki rockowej. Ale sam obiekt z licznymi atrakcjami jest doskonałe na weekendowy wyjazd z rodziną, dłuższy urlop, czy też wyjazdy biznesowe. Cała masa udogodnień sprawia, że czas tu spędzony to wypoczynek na najwyższym poziomie.

Poza częścią hotelową, która dysponuje 90 stylowo urządzonymi pokojami, jest tu także możliwość noclegu w jednym z 9 domków na drzewie. Co jeszcze czeka na gości? Zoo, liczne boiska, łowisko, możliwość jazdy konnej, kręgielnia i wiele innych.

Przestronne i nowoczesne sale tworzą część konferencyjną. Największa z nich z powodzeniem pomieści do 300 osób, a kolejne są przeznaczone dla maksymalnie 40 i 70 osób. Można tu urządzić zarówno warsztaty, szkolenia, jak i konferencje czy wykłady. To też doskonałe miejsce na imprezy integracyjne czy przyjęcia firmowe. Na terenie kurortu znajdują się dwie restauracje, gdzie serwowane są dania z wykorzystaniem lokalnych produktów, czy te z własnej wędzarni. Prawdziwa uczta - gwarantowana.

 

4.  Hotel Bryza Resort & Spa****

Dane teleadresowe:
Międzymorze 2, 84-141 Jurata (pomorskie)
tel. 58 675 51 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 182
Zapoznaj się ze szczegółami oferty konferencyjnej hotelu Bryza Resort.

 

4.  Hotel Bryza Resort & Spa****
4.  Hotel Bryza Resort & Spa****

Hotel Bryza Resort & Spa to z całą pewnością obiekt nowoczesny i luksusowy. Na gości czeka tu 50 pokoi, a także 33 apartamenty, które świetnie nadają się nie tylko na dłużysz pobyt. Liczne udogodnienia, jakie znajdują się nawet w pokojach typu standard sprawiają, że pobyt tu to okazja do prawdziwego relaksu. Na gości czeka też cała maska atrakcji - jak choćby strefa basenowa (baseny zewnętrzne i wewnętrzne), a także bogata oferta zabiegów na twarz i ciało.

To także dobre miejsce na zorganizowanie konferencji czy innych ważnych dla firmy wydarzeń. W nadmorskim klimacie, praca to prawdziwa przyjemność. W tym obiekcie są 3 sale konferencyjne, a po ich połączeniu pomieszczą do 200 osób.

Na bardziej kameralne szkolenia świetnie sprawdzi się sala od 30 do 50 osób. Sale są wyposażone w nowoczesne sprzęty jal ekrany, projektor, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie. Są także klimatyzowane, co jest ważne w uwagi na komfort uczestników.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top