img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Warszawie

Warszawski Dom Technika NOT
Adres: ul. Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Warszawie
Warszawski Dom Technika NOT


Neobarokowy budynek Warszawskiego Domu Technika NOT, położony jest w samym sercu miasta, jest siedzibą wielu stołecznych stowarzyszeń i jednym z popularniejszych centrów biznesowych. Dla organizatorów szkoleń, kursów, rozmów kwalifikacyjnych, nieformalnych spotkań biznesowych i większych konferencji, przygotowano 7 sal kongresowo-szkoleniowych, idealnie przygotowanych do każdego wydarzenia firmowego, naukowego czy biznesowego. Sale w zależności od powierzchni mogą być miejscem spotkań od kilkunastu do nawet 450 uczestników, obiekt posiada również dużą powierzchnię wystawienniczą wykorzystywaną podczas targów i prezentacji. Na terenie obiektu działa restauracja „Awangarda”, która oprócz stałego menu, organizuje imprezy firmowe, biesiady rodzinne oraz obsługę cateringową podczas odczytów, szkoleń i konferencji. Położenie Warszawskiego Domu Technika w samym centrum miasta, zapewnia doskonały dojazd zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską, a w pobliżu ośrodka można znaleźć liczne hotele i pokoje gościnne.

Zamek Ujazdowski
Adres: al. Ujazdowskie 6, 00-461 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Warszawie
Zamek UjazdowskiZamek Ujazdowski – jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy, odwiedzany jest rocznie przez ponad 200tyś. osób. Na Zamku organizowane są najważniejsze wydarzenia kulturalne, artystyczne i naukowe, takie jak koncerty, premiery filmowe, światowe wystawy i debaty polityków i naukowców. Organizatorzy konferencji wysokiego szczebla i spotkań biznesowych najwyższej rangi, mają do dyspozycji 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w których można organizować zarówno dyskretne spotkania handlowe, wystawne kongresy jak i bale i promocje firmowe, wykorzystując również zamkowy park podczas imprez plenerowych. Na terenie Zamku Ujazdowskiego działają dwie restauracje, które zapewniają pełną obsługę każdego wydarzenia, od drobnych przekąsek, przerw kawowych i lunche biznesowe, po wystawne obiady, kolacje, bale i przyjęcia. Zamek Ujazdowski to doskonałe miejsce z charakterem, położone w centrum stolicy, a jednocześnie zapewniające ciszę i dyskrecję uczestnikom wydarzeń biznesowych i firmowych.

Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT
Adres: ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Warszawie
Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT


Centrum Konferencyjno Handlowe FORT, to ponad 1000m2 powierzchni, tworzącej centrum konferencyjne. Organizatorzy spotkań biznesowych, kongresów, szkoleń, kursów, rozmów kwalifikacyjnych i konferencji, mają do dyspozycji 10 kompleksowo wyposażonych sal o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze sale przeznaczone są dla kilkunastu uczestników, a największa może pomieścić nawet 400 słuchaczy. Nowoczesny sprzęt multimedialny, urządzenia audiowizualne, dobrej jakości oświetlenie i możliwość zaciemnienia to niewątpliwe atuty centrum konferencyjnego FORT. Doświadczony zespół zapewnia pełną obsługę techniczną i pomoc podczas całego przebiegu wydarzenia. Zaproszeni goście mają do dyspozycji duży, strzeżony parking, a za usługi cateringowe, poczęstunek i pyszne dania tradycyjnej kuchni staropolskiej odpowiada Restauracja Kominkowa, mogąca pomieścić 70 biesiadników. Na terenie obiektu znajduje się też Kawiarnia & Drink Bar. Kompleks położony jest w centrum miasta, w pobliżu licznych hoteli i miejsc noclegowych.

Tower Service
Adres: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 403

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Warszawie
Tower Service wnętrza


Centrum Konferencyjne Tower Service oferuje profesjonalnie przygotowane miejsce spotkań biznesowych, konferencji, odczytów i wydarzeń firmowych w nowoczesnych pomieszczeniach z pełnym zapleczem technicznym. Oferta obejmuje trzy wielofunkcyjne sale szkoleniowo-kongresowe, które dzięki modułowym ścianom działowym mogą stanowić niezależne pomieszczenia, a po połączeniu oferują przestrzeń 560m2, z możliwością przyjęcia ponad 400 zaproszonych Gości. Nowoczesny sprzęt audiowizualny, nowatorskie rozwiązania teleinformatyczne oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne, pozwolą zorganizować nawet najbardziej wymagające pod względem technicznym wydarzenia. Sale wyposażone są w cyfrowe projektory, rzutniki slajdów, ekrany, flipchart, rejestratory dźwięku, mobilne systemy nagłaśniające i dostęp do stabilnego internetu. Podczas organizacji wydarzeń i spotkać biznesowych wysokiego szczebla, można skorzystać z usług cateringowych z rozbudowanymi przerwami kawowymi połączonymi z drobnym poczęstunkiem, lunchem biznesowym lub biesiadą firmową. Na terenie budynku dostępne są punkty usługowe, banki, poczta, restauracja serwująca doskonałą kuchnię staropolską oraz kawiarnia. Tower Service położony jest w pobliżu głównych stołecznych arterii komunikacyjnych, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego.

Endorfina Foksal
Adres: ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 20

Endorfina Foksal
konferencje Endorfina Foksal


Endorfina Foksal funkcjonująca przy Pałacu Zamoyskich, to jedno z najchętniej odwiedzanych w Warszawie miejsc przez przedstawicieli świata biznesu. Prestiżowe miejsce organizacji dyskretnych spotkań handlowych, rozmów na szczycie i dużych kongresów, daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, tworząc luksusową strefę konferencyjną. Na terenie kompleksu pałacowego dostępne jest całoroczna oranżeria, Restauracja Endorfina i Salonik spotkań VIP, po połączeni sąsiednich sal, można stworzyć przestrzeń do organizacji eventów firmowych mogących zgromadzić nawet 2500 uczestników. Wyjątkowa atmosfera, pałacowy ogród z parkiem w stylu londyńskim i ekskluzywne wnętrza, zachęcają do dłuższego pobytu w Warszawie. W Pałacu przygotowano dla Gości 5 Apartamentów w designerskich aranżacjach, zapewniających najwyższą jakość wypoczynku. Restauracja Endorfina zachwyca umiejętnościami Szefa Kuchni, Goście najchętniej wybierają ośmiornicę z ziemniakami z ogniska, stek wołowy z polędwicy z chałka i bezę z serkiem mascarpone. Kompleks Endorfina Foksal, zlokalizowany jest w samym sercu stolicy, ok. 10min spacerem od Zamku Królewskiego i Starego Miasta.

Data publikacji: 12.10.2021

Nasi partnerzy