img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie pomorskim:

 

1. Hotel Orle***

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 308 07 91
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 300
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Orle*** oraz Sale konferencyjne - Hotel Orle***.

 

1. Hotel Orle***
1. Hotel Orle***

Hotel Orle to doskonałe Centrum Konferencyjne w Gdańsku. Przestrzeń konferencyjną tworzy siedem funkcjonalnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Stanowią one bardzo dużą przestrzeń konferencyjną o powierzchni około 500 m2. Wszystkie pomieszczenia posiadają klimatyzację.

Największa z sal mieści 320 uczestników spotkania. Dzięki systemowi mobilnych ścian pomieszczenia można dowolnie aranżować, zmniejszać lub powiększać w zależności o indywidualnych potrzeb klientów. Sala posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz nagłośnienie. Jest ono centralnie sterowane, dzięki czemu sygnał rozdzielany jest między pomieszczenia konferencyjne.

Hotel Orle znajduje się w Gdańsku Sobieszowie, 15 km od centrum miasta. Położony w malowniczej okolicy, pięknego sosnowego lasu. Stanowi idealne zaplecze do odpoczynku, podróży oraz spotkań biznesowych dla wielu gości. 

 

2. Hotel Almond Business & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 717 80 51
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Almond Business & Spa oraz Sale konferencyjne - Almond Business & Spa.

 

2. Hotel Almond Business & Spa****
2. Hotel Almond Business & Spa****

Hotel Almond Business & Spa w Gdańsku gwarantuje udane spotkania biznesowe. Można tu zorganizować konferencje, szkolenia oraz eventy. Hotel posiada 9 przestronnych, komfortowych sal konferencyjno szkoleniowych z wyposażeniem, wśród, którego są: projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, mikrofon oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem pomieszczeń jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni oraz całkowite zaciemnienie sali podczas projekcji czy pokazów. Sale można ze sobą łączyć zyskując tym samym jeszcze większe przestrzeń biznesową. Największa z nich zmieści 320 osób.

Hotel położony jest nad samą Motławą na terenie Starego Miasta w Gdańsku. W bliskiej odległości znajdują się atrakcje oraz zabytki miasta. Jest to doskonała lokalizacja zarówno dla gości biznesowych oraz indywidualnych.

 

3. Hotel Kiston & SPA****

Dane teleadresowe:
Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno (pomorskie)
tel. 58 661 12 11
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 56
Zorganizuj konferencję w hotelu Kiston.

 

3. Hotel Kiston & SPA****
3. Hotel Kiston & SPA****

Hotel Kiston położony w samym sercu Kaszub, to miejsce doskonałe na wypoczynek, romantyczny weekend czy wyjazd biznesowy. Na gości czeka tu 56 miejsc noclegowych, a pokoje są wyjątkowo jasne i przestronne. Dla najbardziej wymagających są tu także 4 apartamenty, które są gwarancją wypoczynku najwyższej jakości. Strefa Spa z basenami to miejsce idealne na wieczorny relaks. Nie zapomniano także o rozrywce - tory bilardowe i kręgle to świetny pomysł na odrobinę rywalizacji.

W tym obiekcie są także 4 sale konferencyjne. Mniejsze z nich świetnie sprawdzą się podczas szkoleń czy wykładów do 50 osób. Ale można tu z powodzeniem zorganizować także seminaria czy konferencje nawet dla 300 osób.

Nowoczesne zaplecze techniczne zdecydowanie ułatwia płynny przebieg prezentacji. Sala restauracyjna to świetne miejsca na bankiet dla 60 osób, a doskonałe dania jakie serwuje szef kuchni na pewno przypadną każdemu do gustu. Wieczorową porą warto wybrać się do drink baru, gdzie czekają alkohole z całego świata.

 

4. Hotel Merkury**
[OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY]

Dane teleadresowe:
ul. Objazdowa 8, 83-010 Straszyn (pomorskie)
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 54

 

4. Hotel Merkury**[OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY]
4. Hotel Merkury**[OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY]

Hotel Merkury znajduje się zaledwie 13 km od Gdańska, a jego położenie w spokojnej okolicy stwarza doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Na gości czekają 54 miejsca noclegowe, w pokojach o różnych konfiguracjach. Nie zapomniano o tych, którzy podróżują biznesowo, w każdym pokoje jest wygodne miejsce do pracy, a na terenie hotelu szybki internet bezprzewodowy.

Ten obiekt dysponuje także 2 salami konferencyjnymi. Ta mniejsza do 80 osób sprawdzi się świetnie podczas szkoleń i mniej licznych konferencji. Ta dla 300 osób pozwala zorganizować spore wydarzenia jak prelekcje, wykłady. W zależność od charakteru danego wydarzenie można także dostosować układ krzeseł i stołów. Należy też pamiętać o kwestiach związanych z cateringiem.

Podczas samego szkolenia zawsze sprawdza się bufet kawowy z przekąskami, a po części oficjalnej warto zaprosić gości na kolację w hotelowej restauracji. Jest tu także drink bar, w którym można się raczyć alkoholami i doskonałymi drinkami bez procentów.

 

5. Hotel nad Wisłą***

Dane teleadresowe:
ul. Makowa 7, 83-110 Tczew (pomorskie)
tel. 730 377 270
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 95
Dowiedz się o: konferencji w hotelu nad Wisłą.

 

5. Hotel nad Wisłą***
5. Hotel nad Wisłą***

Hotel nad Wisłą to zdecydowanie obiekt nie tylko nowoczesny, ale także zapewniający luksusowy pobyt na wysokim poziomie. Przestronne pokoje utrzymane w jasnych barwach tworzą dobre warunki do wypoczynku. Baza noclegowa obejmuje 95 miejsc. Dobra lokalizacja w Tczewie, przy trasie do Malborka sprawia, że to też doskonały punkty wypadowy na zwiedzanie.

Nowoczesne i multimedialne sale konferencyjne to miejsce zdecydowanie przyjazne dla biznesu. Warto tu zorganizować nie tylko szkolenia czy konferencje, ale także przyjęcia firmowe czy bankiety. Każda z 5 sal jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęty, które gwarantują sprawny przebieg każdego wydarzenia.

Największa z sal - sala tczewska do w układzie teatralnym pomieści aż 500 osób. Mało który hotel dysponuje takimi przestrzeniami konferencyjnymi. Nie można nie wspomnieć o hotelowej restauracji, która przyciąga miłośników dobrego jedzenie z okolicy.

 

6. Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo

Dane teleadresowe:
ul. Płaczewska 1, 83-200 Koteże (pomorskie)
tel. 606 322 858
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 130
Zapoznaj się z: ofertą konferencyjną Ośrodka Wypoczynkowego Płaczewo.

 

6. Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo
6. Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo

Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo znajduje się nad jeziorem Płaczewskim, które przyciąga miłośników sportów wodnych, a także wszystkich, którzy szukają chwili wytchnienia od miasta. Do użytku gości oddane jest 19 pokoi, w nowoczesnym i bardzo eleganckim stylu. Poza pokojami są tu także 6-osobowe domki wyposażone w aneksy kuchenne, a także kominek, który tworzy tu fantastyczny klimat. W ośrodku jest także sauna oraz bilard. Okolica zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek.

Tutejsza sala bankietowa dla 350 osób to miejsce, które świetnie się sprawdzi podczas konferencji, szkoleń. To też doskonała przestrzeń na firmowe imprezy, przyjęcia świąteczne. Sala jest wyposażone w nowoczesne zaplecze audiowizualne i nagłośnienie.

Na terenie całego ośrodka jest internet bezprzewodowy. Podczas konferencji warto skorzystać z bufetu kawowego, który można wzbogacić o słone i słodkie przekąski czy świeże owoce. Z kolei dania restauracyjne świetnie sprawdzą się na lunch czy kolację. Przyrządzane z świeżych i lokalnych produktów na długo zostaną w pamięci.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top