img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie wielkopolskim

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w województwie wielkopolskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 230 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa wielkopolskiego - Poznaniu, zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań.

Poniżej przedstawiamy obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie wielkopolskim:

 

1. Hotel Moran SPA****

Dane teleadresowe:
Ostrowo 30, 62-430 Powidz (wielkopolskie)
Telefon: 502 530 920
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 134

 

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie wielkopolskim
Hotel Moran SPA

Szukając bliskiego kontaktu z naturą podczas wypoczynku, zacisznego miejsca spotkań firmowych i atrakcyjnego noclegu nad jeziorem – warto zainteresować się ofertą Hotelu Moran SPA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości biznesowych, ośrodek stworzył 7 doskonale wyposażonych sal szkoleniowo-kongresowych, z których największa może być miejscem organizacji konferencji przeznaczonych dla 300 uczestników, dostępne są też mniejsze, modułowe sale sprawdzające się podczas warsztatów, szkoleń i kursów firmowych.

Obiekt zapewnia 134 miejsca noclegowe w komfortowych, czterogwiazdkowych pokojach dwuosobowych Standard i Standard Plus, pokojach w klasach Comfort, Superior i Junior Suite dla bardziej wymagających oraz wyjątkowo prestiżowych Apartamentach. Restauracja Panorama opiera się na lokalnej kuchni i staropolskich przepisach, w menu można znaleźć gzik z pyrami, carpaccio z jelenia czy pierogi z kaczką.

Z uwagi na położenie Hotelu, zapewnia on dostęp do atrakcji związanych z pobytem nad wodą, z mariną żeglarska, prywatnymi plażami i wypożyczalnią sprzętu wodnego, na terenie kompleksu dostępne są również boiska do siatkówki i piłki nożnej, a w obiekcie działa Centrum SPA z gabinetami zabiegów odnowy biologicznej i strefa Wellness dla aktywnych. Hotel Moran SPA, położony jest nad brzegiem Jeziora Powidzkiego, blisko dojazdu do Autostrady A2, na trasie pomiędzy Gnieznem a Koninem.

Zorganizuj konferencję w hotelu Moran SPA.

 

2. Collegium Da Vinci

Dane teleadresowe:
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań (wielkopolskie)
Telefon: 61 271 10 00
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba sal konferencyjnych: 9

 

Collegium Da Vinci
konferencje z noclegiem wielkopolska

Collegium Da Vinci, to jedna z wiodących w Wielkopolsce uczelni, ale dzięki wieloletnim kontaktom z przedsiębiorcami, jest to również jedno z najnowocześniejszych w regionie Centrum Konferencyjne. Doskonała lokalizacja w samym centrum stolicy województwa, zapewnia łatwy kontakt z instytucjami biznesowymi i samorządowymi.

Nowoczesne sale wykładowe i warsztatowe, dostęp do zaplecza informatycznego i nowoczesne rozwiązania audiowizualne pozwalają zorganizować każdego typu przedsięwzięcia biznesowe i firmowe. Kontrahenci handlowi z kilkudziesięciu dostępnych pomieszczeń, najchętniej korzystają z 9 profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjno-szkoleniowych, z których największa jest częstym organizatorem dużych kongresów i eventów gromadzących nawet 360 słuchaczy.

Wygodne umeblowanie i artystyczny charakter wnętrz z obrazami polskich twórców, podnoszą rangę każdego wydarzenia. Obiekt zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku i Parku Cytadela, zapewniając łatwy dostęp do licznych prestiżowych hoteli i słynnych poznańskich restauracji, które znaleźć można w najbliższej okolicy. Budynek Collegium Da Vinci jest doskonale skomunikowany, dojazd do Głównego Dworca PKP zajmuje kilka minut.

Zobacz więcej na: Collegium Da Vinci - sale konferencyjne lub Konferencje w Collegium Da Vinci.

 

3. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 139, 62-080 Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)
Telefon: 61 896 24 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 346

 

3. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***
3. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***

Zlokalizowany w pobliżu Poznania Hotel 500 Tarnowo Podgórne, dzięki swojej lokalizacji – kilkanaście minut od centrum miasta, Targów Poznańskich i lotniska Ławica, to wyjątkowa oferta dla planujących organizację wydarzeń i eventów firmowych, spotkań korporacyjnych, szkoleń czy konferencji w stolicy Wielkopolski.

Hotel 500 Tarnowo Podgórne, to jednocześnie komfortowe miejsce wypoczynku jak również jedno z największych w pobliżu Poznania Centrum Konferencyjne. Hotel przygotował 10 autonomicznych sal konferencyjno-szkoleniowych, z możliwością swobodnego łączenia sąsiadujących pomieszczeń, co jeszcze rozszerza możliwości aranżacji każdego wydarzenia. Niezależnie czy będzie to kameralne spotkanie grup kierowniczych, sympozjum czy warsztaty dla kilkudziesięciu słuchaczy czy duży kongres przewidziany na 350 uczestników.

Centrum Konferencyjne Hotelu 500 sprosta każdemu wyzwaniu. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w komfortowe meble, cyfrowe urządzenia audiowizualne, dostęp do internetu i sprzęt biurowy. Szybki dojazd do centrum Poznania, duży ogród o powierzchni 1ha, Sala Balowa dla 100 biesiadników i sąsiedztwo Tarnowskich Term, przyciągają przedstawicieli korporacyjnych i organizatorów wydarzeń firmowych również spoza Wielkopolski.  

Sprawdź szczegóły oferty konferencyjnej hotelu 500 Tarnowo Podgórne.

 

4. Hotel Kosmowski***

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska 43, 62-30 Września (wielkopolskie)
Telefon: 61 640 36 00
Największa sala konferencyjna: 321 osób
Liczba miejsc noclegowych: 155

 

4. Hotel Kosmowski***
4. Hotel Kosmowski***

Zlokalizowany we Wrześni Hotel Kosmowski, położony jest pomiędzy Poznaniem i Gnieznem, stanowiąc atrakcyjną ofertę dla przedstawicieli firm i organizatorów szkoleń, szukających niebanalnego miejsca blisko stolicy Wielkopolski.

Dostosowując się do wymagań kontrahentów, Hotel Kosmowski, przygotował nowoczesne Centrum Szkoleniowo-Kongresowe, mogące jednocześnie gościć nawet 405 uczestników. W hotelu wyposażono kompleksowo 5 sal konferencyjnych, w największej z nich podczas organizowanych wydarzeń może brać udział 321 zaproszonych słuchaczy. Kameralne spotkania biznesowe, negocjacje ścisłego kierownictwa, warsztaty, szkolenia, a nawet eventy na świeżym powietrzu, mogą być realizowane przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń audiowizualnych, dobrej jakości mobilnego nagłośnienia i sprzętu wykorzystywanego do pokazów i prezentacji multimedialnych. Komfortowa baza noclegowa i doskonała kuchnia Restauracji "Baszta", pozwolą przeprowadzić nawet kilkudniowe spotkania.

Bliskość autostrady i wygodny dojazd do Poznania oraz baza rekreacyjna z siłownią, sauną czy kręgielnią i zielonym ogrodem, są okazją do uzupełnienia wyjazdu służbowego ze spotkaniami integracyjnymi, biesiadami firmowymi czy spotkaniami okolicznościowymi dla przedstawicieli firm z całego kraju.

Zorganizuj konferencję w hotelu Kosmowski.


Data publikacji: 05.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top