img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

Hotel Novotel Poznań Centrum
Adres: Plac Andersa 1, 61-898 Poznań
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba miejsc noclegowych: 805

Hotel Novotel Poznań Centrum
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu


Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w centrum Poznania, warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Hotel Novotel Poznań Centrum. Obiekt znajduje się w kulturalnej i biznesowej części Poznania z doskonałym dojazdem na lotnisko czy na Międzynarodowe Targi Poznańskie. To obiekt, który świetnie sprawdza się w organizacji dużych imprez, ale równie dobrze można przygotować tu niewielkie spotkanie biznesowe. Hotelowe centrum konferencyjne to aż 2000 metrów kwadratowych powierzchni, na których znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych. Największa pomieści 600 osób. Jest możliwość dowolnego łączenia i dzielenia przestrzeni w zależności od potrzeb. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone, mają dobre oświetlenie, nagłośnienie, sprzęt multimedialny i dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetne zaplecze kulinarne, które przygotuje serwisy kawowe i inne posiłki dla uczestników wydarzeń. Jest też możliwość zakwaterowania w wygodnych pokojach – w Novotelu do dyspozycji jest aż 805 miejsc noclegowych.


Aula Artis
Adres: ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Największa sala konferencyjna: 660

Aula Artis
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu


Aula Artis to miejsce położone w niemal samym centrum Poznania. Dogodna lokalizacja sprawia, że z możliwości wynajmu wnętrz korzystają organizatorzy wydarzeń nie tylko z Poznania, ale również z całego kraju. Aula Artis świetnie sprawdzi się w przypadku dużych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Swoją ofertę kieruje do firm i instytucji, które potrzebują wynająć dużą powierzchnię na konferencję, szkolenie, wystawę, event i każde inne wydarzenie branżowe. W ofercie znajduje się możliwość wynajmu głównej sali, a także dodatkowych wnętrz i zaplecza biurowego. Przestrzeń do organizacji imprez jest profesjonalnie wyposażona, dobrze oświetlona i nagłośniona, posiada dostęp do nowoczesnego sprzętu konferencyjnego. Na terenie obiektu jest również bezprzewodowy, szybki internet. Poza możliwością wynajmu można skorzystać z szeregu usług dodatkowych, między innymi z organizacji cateringu. Profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja oraz doskonale przygotowane wnętrza to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Auli Artis z pewnością będzie niezapomniane.


Aula Uniwersytecka
Adres: ul. Św. Marcin 81, 61-808 Poznań
Największa sala konferencyjna: 903

Aula Uniwersytecka
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu


Aula Uniwersytecka UAM w Poznaniu to miejsce, które zdecydowanie ma swój niepowtarzalny klimat. Znajduje się w budynku Collegium Minus – pięknym, zabytkowym obiekcie, który zachwyca niezwykłą architekturą i robiącymi wrażenie, monumentalnymi wnętrzami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w wyjątkowym klimacie, wydarzenie w tym miejscu na pewno będzie niezapomniane. W ofercie dla klientów biznesowych znajduje się możliwość wynajmu pięciu sal o różnej wielkości – największa aula jest w stanie pomieścić ponad dziewięćset osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz urządzenia, które ułatwią poprowadzenie każdej imprezy. Oferta za każdym razem dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb – jest możliwość zamówienia cateringu oraz szeregu usług dodatkowych. Świetna lokalizacja, wspaniałe wnętrza oraz doświadczenie w organizowaniu imprez na dużą skalę gwarantują pełne zadowolenie klientów biznesowych.
Data publikacji: 20.08.2021

Nasi partnerzy