img

Sale konferencyjne w okolicach Torunia do 150 km

Jeżeli chcesz sprawdzić pełną bazę obiektów w województwie kujawsko-pomorskim, zobacz obiekty w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeśli interesują Cię tylko obiekty w Toruniu, sprawdź ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych sal konferencyjnych do 150 km odległości od Torunia:

 

1. Hotel Tumski****

Dane teleadresowe:
ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
Kontakt: 24 262 90 60
Największa sala konferencyjna: 300 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 50
Odległość od Torunia: 113 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotel Tumski lub Sale konferencyjne - Hotel Tumski.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tumski to obiekt zlokalizowany w Płocku bezpośrednio nad Wisłą. Położenie gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta i najważniejszych atrakcji, a przy tym pozwala się wyciszyć. Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb klientów biznesowych. Dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, które pozwala na organizowanie konferencji oraz szkoleń dla różnej wielkości grup.

Hotel Tumski dla osób chcących zorganizować spotkanie oferuje kilka przestrzeni, które są w stanie pomieścić od 33 do nawet 300 osób. Urządzone w różnym stylu sale posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny i są przygotowane do przyjęcia wielu grup osób. Największa sala bankietowa to aż 500 m2 i możliwość pomieszczenia nawet 300 osób. W razie potrzeby sala może zostać przystosowana pod organizację konferencji.

Za komfort gości w trakcie organizowanego wydarzenia odpowiada personel obiektu, który oferuje dla wszystkich osób poczęstunek.

 

2. Czardasz****

Dane teleadresowe:
ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
Kontakt: 24 366 56 88
Największa sala konferencyjna: 200 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 109
Odległość od Torunia: 98 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Czardasz**** lub Sale konferencyjne - Hotel Czardasz****.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zlokalizowany w Płocku Hotel Czardasz to ekskluzywny obiekt, w którym nie tylko można nocować, ale również zorganizować spotkanie biznesowe. Obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum miasta oraz Dworca PKP. Położenie blisko drogi krajowej 62 gwarantuje przy tym możliwość łatwego dojazdu własnym autem do obiektu.

Hotel Czardasz to nie tylko rozbudowana baza noclegowa, ale także bogate zaplecze konferencyjne. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród 5 sal, które mogą pomieścić od 61 do 200 osób. Różnej wielkości sale mogą wpisać się w oczekiwania wszystkich osób, które postanowią skorzystać z oferty konferencyjnej proponowanej przez hotel. Można z łatwością wybrać najlepsze rozwiązania i zorganizować szkolenie lub konferencje.

Pracownicy hotelu są w stanie dla klientów biznesowych zaproponować także catering z bardzo szeroką ofertą dań. Gwarantuje to, że osoby biorące udział w spotkaniu będą mogły bardzo komfortowo spędzić swój czas.
 

3. Hotel Skansen*** Conference & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc
Kontakt: 24 235 61 25
Największa sala konferencyjna: 300 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 150
Odległość od Torunia: 89 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Skansen*** Conference&SPA lub Sale konferencyjne - Hotel Skansen*** Conference&SPA.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położony w malowniczej okolicy Hotel Skansen to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego i zaproszenia wielu gości. Obiekt dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym i oferuje różnorodne udogodnienia dla klientów biznesowych i uczestników wydarzenia. Obiekt znajduje się zaledwie 35 km od Płocka i gwarantuje idealne warunki do relaksu.

Hotel Skansen oferuje dla gości 3 przestrzenie konferencyjne, które mogą pomieścić od 30 do 300 osób. Nowocześnie urządzone sale są wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny, który pozwala na prowadzenie spotkań na najwyższym poziomie. Każda sala oferuje atmosferę, która sprawia, że można w pełni skupić się na prowadzonej prelekcji i miło spędzić czas w trakcie wydarzenia.

Obsługa hotelu dodatkowo pomaga w przygotowaniu pomieszczeń pod konkretną liczbę gości i gwarantuje zorganizowanie dla nich poczęstunku i przerwy kawowej.
 


Data publikacji: 20.01.2023

Nasi partnerzy