img

Sale konferencyjne w okolicach Torunia do 150 km

Kujawy to bardzo urokliwa kraina na mapie Polskie. Znajdziemy tu wiele interesujących obiektów, w których można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia. Jeżeli chcesz zorganizować swoje wydarzenie właśnie tam, zobacz obiekty w kujawsko-pomorskim. Polecamy również zapoznać się z bazą obiektów konferencyjnych w Toruniu.

Poniżej natomiast przedstawiamy listę najciekawszych sal konferencyjnych do 150 km odległości od Torunia:

 

1. Hotel Atut****

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary 
Kontakt: 63 270 87 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 500
Odległość od Torunia: 93 km
Zobacz więcej: Szkolenia i konferencje w hotelu Atut.

1. Hotel Atut****
1. Hotel Atut****

To nie tylko bardzo elegancki obiekt, ale taki który na miejscu oferuje liczne atrakcje i co najważniejsze - odpoczynek na wysokim poziomie. Potężna baza noclegowa składa się z aż 500 miejsc w niezwykle przestronnych i gustownych pokojach.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Apartament Prezydencki i Marszałkowski. W restauracji Yesiotr podawane są autorskie dania szefa kuchni i można w niej urządzić przyjęcie dla 350 osób.

Część konferencyjna to 8 nowoczesnych sal. W zależności od powierzchni, mogą one pomieścić od kilkunastu do 300 osób. Dużą część basenowa to świetne miejsce na aktywność i relaks.

 

2. Hotel Złotogórski***

Dane teleadresowe:
Daniszew 88, 62-604 Koło
Kontakt: 605 427 386
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 52
Odległość od Torunia: 123 km
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Złotogórskim.

2. Hotel Złotogórski***
2. Hotel Złotogórski***

Ten hotel jest często wybierany na organizację różnego rodzaju eventów firmowych. Dobra lokalizacja niedaleko węzła autostrady A2, a jednocześnie otoczenie zieleni sprawiają, że nie tylko łatwo tu dojechać, ale można też odpocząć. Na gości czekają pokoje 1, 2 i 3 osobowe, a dla najbardziej wymagających pięknie urządzone apartamenty.

Szkolenia i konferencje odbywają się w wybranych salach. Jest ich tu 4, a maksymalnie można zorganizować event dla 220 osób. Niezwykle pomocna obsługa pomoże w kwestiach organizacyjnych, jak choćby przygotowanie serwisu kawowego.

W hotelowej restauracji koniecznie trzeba spróbować tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, jakie są tu podawane. W ciepłe dni warto wypić filiżankę kawy na zewnątrz czy skorzystać z miejsca do grillowania.

 

3. Hotel Tumski****

Dane teleadresowe:
ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
Kontakt: 24 262 90 60
Największa sala konferencyjna: 300 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 50
Odległość od Torunia: 113 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotel Tumski.

3. Hotel Tumski****
3. Hotel Tumski****

Hotel Tumski to obiekt zlokalizowany w Płocku bezpośrednio nad Wisłą. Położenie gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta i najważniejszych atrakcji, a przy tym pozwala się wyciszyć. Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb klientów biznesowych. Dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, które pozwala na organizowanie konferencji oraz szkoleń dla różnej wielkości grup.

Hotel Tumski dla osób chcących zorganizować spotkanie oferuje kilka przestrzeni, które są w stanie pomieścić od 33 do nawet 300 osób. Urządzone w różnym stylu sale posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny i są przygotowane do przyjęcia wielu grup osób. Największa sala bankietowa to aż 500 m2 i możliwość pomieszczenia nawet 300 osób. W razie potrzeby sala może zostać przystosowana pod organizację konferencji.

Za komfort gości w trakcie organizowanego wydarzenia odpowiada personel obiektu, który oferuje dla wszystkich osób poczęstunek.

 

4. Hotel Czardasz****

Dane teleadresowe:
ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
Kontakt: 24 366 56 88
Największa sala konferencyjna: 200 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 109
Odległość od Torunia: 98 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Czardasz.

4. Hotel Czardasz****
4. Hotel Czardasz****

Zlokalizowany w Płocku Hotel Czardasz to ekskluzywny obiekt, w którym nie tylko można nocować, ale również zorganizować spotkanie biznesowe. Obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum miasta oraz Dworca PKP. Położenie blisko drogi krajowej 62 gwarantuje przy tym możliwość łatwego dojazdu własnym autem do obiektu.

Hotel Czardasz to nie tylko rozbudowana baza noclegowa, ale także bogate zaplecze konferencyjne. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród 5 sal, które mogą pomieścić od 61 do 200 osób. Różnej wielkości sale mogą wpisać się w oczekiwania wszystkich osób, które postanowią skorzystać z oferty konferencyjnej proponowanej przez hotel. Można z łatwością wybrać najlepsze rozwiązania i zorganizować szkolenie lub konferencje.

Pracownicy hotelu są w stanie dla klientów biznesowych zaproponować także catering z bardzo szeroką ofertą dań. Gwarantuje to, że osoby biorące udział w spotkaniu będą mogły bardzo komfortowo spędzić swój czas.
 

5. Hotel Skansen*** Conference & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc
Kontakt: 24 235 61 25
Największa sala konferencyjna: 300 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 150
Odległość od Torunia: 89 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Skansen Conference&SPA.

5. Hotel Skansen*** Conference & SPA
5. Hotel Skansen*** Conference & SPA

Położony w malowniczej okolicy Hotel Skansen to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego i zaproszenia wielu gości. Obiekt dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym i oferuje różnorodne udogodnienia dla klientów biznesowych i uczestników wydarzenia. Obiekt znajduje się zaledwie 35 km od Płocka i gwarantuje idealne warunki do relaksu.

Hotel Skansen oferuje dla gości 3 przestrzenie konferencyjne, które mogą pomieścić od 30 do 300 osób. Nowocześnie urządzone sale są wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny, który pozwala na prowadzenie spotkań na najwyższym poziomie. Każda sala oferuje atmosferę, która sprawia, że można w pełni skupić się na prowadzonej prelekcji i miło spędzić czas w trakcie wydarzenia.

Obsługa hotelu dodatkowo pomaga w przygotowaniu pomieszczeń pod konkretną liczbę gości i gwarantuje zorganizowanie dla nich poczęstunku i przerwy kawowej.


Data publikacji: 09.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top