img

Sale konferencyjne w okolicach Torunia do 50 km

Jeżeli chcesz sprawdzić pełną bazę obiektów w województwie kujawsko-pomorskim, zobacz obiekty w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeśli interesują Cię tylko obiekty w Toruniu, sprawdź ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu.

 

1. Autos Hotel i Restauracja***

Dane teleadresowe:
ul. Unii Europejskiej 2 b 86-050 Sokolec Kujawski
Kontakt: 52 387 66 66
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 34
Odległość od Torunia: 30 km
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Autos.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Autos Hotel i Restauracja to doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Przestrzeń konferencyjną tworzą trzy przestronne, komfortowe sale. Największa z nich pomieści 120 uczestników spotkania.

Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt: rzutnik, ekran, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, WiFi, flipchart oraz dostęp do szybkiego Internetu. Obiekt oferuje kompletny pakiet usług związanych z organizacją wydarzeń biznesowych.

Podczas spotkań istnieje również możliwość skorzystania z oferty noclegowej oraz gastronomicznej. Wyczerpujący dzień warto zakończyć w hotelowej restauracji z lampą wina. Dzięki doskonałej lokalizacji położenia w okolicy Bydgoszczy i Torunia hotel stanowi idealne miejsce na nocleg oraz udane spotkanie biznesowe.

 

2. Hotel Bast***

Dane teleadresowe:
ul. Królowej Jadwigi 35 88-110 Inowrocław
Kontakt: 52 357 20 24
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 66
Odległość od Torunia: 37 km
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Bast.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bast w Inowrocławiu to zabytkowy obiekt w stylu neobarokowym położony w centrum miasta. W pobliżu znajdują się atrakcje miasta oraz jego zabytki. Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne: Sala Astralna i Sala Bankietowa. Większa z nich mieści 50 osób.

Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z wielu pakietów przygotowanych według indywidualnych potrzeb. Hotel zachęcam do skorzystania z przytulnych pokoi z niezbędnym wyposażenie w różnym standardzie oraz apartamentów dla bardziej wymagających gości.

Dodatkowo warto skorzystać z oferty Wellnes & Spa dla relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Lokalizacja sprawi, iż hotel odwiedza wielu gości biznesowych oraz turystycznych.

 

3. Hotel Rubbens & Monet***

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 10a; 87-148 Łysomice
Kontakt: 56 678 31 15
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Odległość od Torunia: 7 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w Rubbens&Monet*** lub Konferencje w Rubbens&Monet

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Hotel Rubbens & Monet położony jest w Łysomicach po Toruniem. W pięknej, malowniczej, cichej okolicy. Otoczony jest lasem. Jest to idealne miejsce do odpoczynku dla gości indywidualnych jak i doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe.

Przestrzeń konferencyjna tworzy dziewięć sal. Pomieszczenia można ze sobą łączyć i dzielić zyskując tym samym jeszcze większa przestrzeń na udane wydarzenia. Największa sala mieści 550 uczestników. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnianie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.

Każde ze spotkań przygotowywane jest według najwyższych standardów usług. Hotel oferuje także kompleksową ofertę cateringową wraz z przerwami kawowymi, obiadem czy uroczystym bankietem. 

 

4. Hotel Aquarius***

Dane teleadresowe:
ul. Szosa Ciechocińska 7; 87-700 Ciechocinek
Kontakt: 603 795 500
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 34
Odległość od Torunia: 24 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Aquarius*** lub Konferencje w Aquarius***.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Trzygwiazdkowy Hotel Aquarius w Ciechocinku to doskonały wybór na organizację szkoleń, konferencji oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości hotel odda dwie przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Większa z nich mieści 150 osób.

Każde pomieszczenie wyposażone jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Sale mają bardzo nowoczesny wystrój. Każde ze spotkań przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klientów Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas jego trwania.

Dodatkowo hotel oferuje kompleksową obsługę cateringową, lunche oraz przerwy kawowe z poczęstunkiem. Hotel położony jest malowniczej, spokojnej okolicy, dzięki czemu odwiedzany jest nie tylko przez gości biznesowych, ale także indywidualnych. 

 

5. Akacja Medical Resort

Dane teleadresowe:
ul. Mickiewicza 6, 87-720 Ciechocinek
Kontakt: 54 233 78 68
Największa sala konferencyjna: 135 osób
Liczba miejsc noclegowych: 35
Odległość od Torunia: 25 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Akacja Medical Resort lub Konferencje w Akacja Medical Resort.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Akacja Medical Resort to nie tylko doskonałe uzdrowisko, ale również idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych rożnego typu. Mniejszych i większych konferencji i szkoleń. Obiekt oddaje do dyspozycji gości dwie przestronne, nowoczesne sale konferencyjne z wyposażeniem i nagłośnieniem.

Wszystkie posiadają dostęp do Internetu oraz klimatyzację, dzięki której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas wydarzeń w upalne dni. Największa sala mieści 135 osób. Podczas oglądania slajdów czy filmów goście mogą skorzystać z całkowitego zaciemniania sali.  

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu. Akacja Medical Resort to miejsce, które przyciąga wielu kuracjuszy oraz idealnie nadaje się do organizacji profesjonalnego wydarzenia biznesowego w malowniczej, spokojnej okolicy. 

 

6. TeoDorka*** Med & Spa

Dane teleadresowe:
ul Słońsk Górny 29, 87-720 Ciechocinek
Kontakt: 608 493 769
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 130
Odległość od Torunia: 25 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne TeoDorka Med&SPA lub Konferencje w TeoDorka Med & SPA.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

TeoDorka Med & Spa to nowoczesny ośrodek położony wśród malowniczych, nadwiślańskich krajobrazów. Gwarantuje idealny wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta. Idealnie nadaje się do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Dwie mniejsze sale zmieszczą 50 osób. Natomiast Sala Biznesowa i Klubowa jednorazowo może zmieścić 120 uczestników spotkania. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Znajdują się tu: rzutniki multimedialne, projektory, ekrany, flipchart oraz mikrofony. Wykwalifikowany personel dba o organizację i pomoc podczas spotkań. Dzięki dogodnej lokalizacji goście mogą tu komfortowo odpoczywać, ale również spokojnie pracować.

 

7. Hotel Villa Park**** Med & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Warzelniana 10, 87-720 Ciechocinek
Kontakt: 54 416 41 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150
Odległość od Torunia: 23 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Villa Park Med&SPA lub Konferencje w hotelu Villa Park.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Villa Park Med & Spa to idealna lokalizacja i miejsce nie tylko dla odpoczywających, ale także organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Villa dysponuje siedmioma przestronnym, komfortowymi salami konferencyjno-szkoleniowymi.

Największa sala mieści 200 uczestników wydarzeń. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny: rzutnik, ekran, nagłośnienie sufitowe raz dostęp do Internetu. W największej sali goście mogą podziwiać piękny widok na Park Zdrojowy przez duże, panoramiczne okna.

Każde spotkanie przygotowywane jest według najwyższych standardów, jakości. Obiekt położony jest bardzo dogodnej lokalizacji, w centrum pięknego uzdrowiska Ciechocinek, w bliskości autostrady A1. Odwiedza go wielu gości biznesowych, turystycznych oraz kuracjuszy chcąc podreperować swoje zdrowie. 


Data publikacji: 17.02.2023

Nasi partnerzy

Back to Top